Barcelona, Edit. Centre Estudis Jordi Pujol, 2009. 163p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Centre Estudis Jordi Pujol, 2009. 163p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
SEMINARI RELIGIONS I ESPIRITUALITAT EN UN MÓN EN CRISI - Barcelona 2009
Barcelona, Edit. Centre Estudis Jordi Pujol, 2009. 163p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Lib. Montserrat, 1910. Ilustraciones en b/n. 63p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Lib. Montserrat, 1910. Ilustraciones en b/n. 63p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
MANUAL DEL ARCHICOFRADE - Barcelona 1910 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Lib. Montserrat, 1910. Ilustraciones en b/n. 63p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Ciudad nueva, 2005. 125p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Ciudad nueva, 2005. 125p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
15 DÍAS CON CARLOS DE FOUCAULD - Madrid 2005
Michel LAFON
Madrid, Edit. Ciudad nueva, 2005. 125p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Tarragona, Edit. Arquebisbat Tarragona, 1976. Fotografies en b/n. 476p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Tarragona, Edit. Arquebisbat Tarragona, 1976. Fotografies en b/n. 476p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
25 ANYS DE PRESÈNCIA I DE FIDELITAT. El Pensament del Dr. Josep Pont i Gol - Tarragona 1976 - Il·lustrat
PONT I GOL, Josep
Tarragona, Edit. Arquebisbat Tarragona, 1976. Fotografies en b/n. 476p. 8è major. Rústica editorial amb solapes. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Balmes, 1991. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Molt bon exemplar. Obra del rector de la Jonquera en homenatge a tres...
Barcelona, Edit. Balmes, 1991. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Molt bon exemplar. Obra del rector de la Jonquera en homenatge a tres...
JERUSALEM. TESTIMONIATGE MARTIRIAL - Barcelona 1991
VIVAS I LLORENS, Eduard
Barcelona, Edit. Balmes, 1991. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Molt bon exemplar. Obra del rector de la Jonquera en homenatge a tres...
Madrid, Mondadori, 1990. 122 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Madrid, Mondadori, 1990. 122 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
APROXIMACIONES A GAUDI EN CAPADOCIA - Mondadori 1990 - 1ª edición
GOYTISOLO, Juan
Madrid, Mondadori, 1990. 122 p. 2 h. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Garabattage - Impremta Aleu, 2007. Dibuixos d'humor gràfic en blanc i negre. Uns 30 fulls sense numerar. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Garabattage - Impremta Aleu, 2007. Dibuixos d'humor gràfic en blanc i negre. Uns 30 fulls sense numerar. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª...
GARABATTAGE- Nº 10 / chin-pum - Barcelona 2007 - Il·lustrat - 1ª ediió
Barcelona, Garabattage - Impremta Aleu, 2007. Dibuixos d'humor gràfic en blanc i negre. Uns 30 fulls sense numerar. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Edit. La Caixa, 1989. Il·lustracions en color. 29p. 8è major apaisat. Text en català, espanyol, Anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1989. Il·lustracions en color. 29p. 8è major apaisat. Text en català, espanyol, Anglès. Molt bon exemplar.
DESCUBRA SU INTERES - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
CANO, Eugenio
Barcelona, Edit. La Caixa, 1989. Il·lustracions en color. 29p. 8è major apaisat. Text en català, espanyol, Anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. El Molino, 2017. Pòster desplegable il·lustrat. Pòster obert Gran foli. Plegat 4t. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. El Molino, 2017. Pòster desplegable il·lustrat. Pòster obert Gran foli. Plegat 4t. Molt bon exemplar.
HOMENATGE A BENET ROSSELL - Barcelona 2017 - Il·lustrat - Pòster
Rossell, Benet
Barcelona, Edit. El Molino, 2017. Pòster desplegable il·lustrat. Pòster obert Gran foli. Plegat 4t. Molt bon exemplar.
Milano, Edit. Poesia, 1989. Ilustraciones en b/n. 77p. 4º. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Texto en italiano. Buen ejemplar.
Milano, Edit. Poesia, 1989. Ilustraciones en b/n. 77p. 4º. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Texto en italiano. Buen ejemplar.
POESIA. Nº 7 / 8 - Milano 1989 - Ilustrado
(Sanguineti, Shu Ting)
Milano, Edit. Poesia, 1989. Ilustraciones en b/n. 77p. 4º. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Texto en italiano. Buen ejemplar.
New York, Edit. Art in America, 1988. September 1988. Ilustraciones en color y b/n. 212p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Book in English. Buen...
New York, Edit. Art in America, 1988. September 1988. Ilustraciones en color y b/n. 212p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Book in English. Buen...
ART IN AMERICA nº 9 - New York 1988 - Muy ilustrado
(Bruce Nauman, Nadar, etc.)
New York, Edit. Art in America, 1988. September 1988. Ilustraciones en color y b/n. 212p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Book in English. Buen...
Barcelona, Edit. Sócrates, 1968. Ilustraciones en b/n. 175p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Inscripción antiguo propietario. Interior en buen esatdo. Buen...
Barcelona, Edit. Sócrates, 1968. Ilustraciones en b/n. 175p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Inscripción antiguo propietario. Interior en buen esatdo. Buen...
GEOGRAFIA ESPAÑA - Barcelonna 1968 - Ilustrado
COMAS, Maria
Barcelona, Edit. Sócrates, 1968. Ilustraciones en b/n. 175p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Inscripción antiguo propietario. Interior en buen esatdo. Buen...
Michel LAFON
PONT I GOL, Josep
VIVAS I LLORENS, Eduard
GOYTISOLO, Juan
CANO, Eugenio
Rossell, Benet
(Sanguineti, Shu Ting)
(Bruce Nauman, Nadar, etc.)
COMAS, Maria