Biarcelona, Edit. Claret, 1967. Fotografies en b/n. 189p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vore sun pèl gastades. Bon exemplar.
Biarcelona, Edit. Claret, 1967. Fotografies en b/n. 189p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vore sun pèl gastades. Bon exemplar.
UN PRECURSOR DELS NOUS TEMPS - Barcelona 1967 - Il·lustrat
SAGRERA, Francesc
Biarcelona, Edit. Claret, 1967. Fotografies en b/n. 189p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vore sun pèl gastades. Bon exemplar.
Biarcelona, Edit. Herder, 1964. Il·lustracions en b/n. 268p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar.
Biarcelona, Edit. Herder, 1964. Il·lustracions en b/n. 268p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar.
CATECISME CATÒLIC - Barcelona 1964 - Il·lustrat
Biarcelona, Edit. Herder, 1964. Il·lustracions en b/n. 268p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcelonesa, 1992. Col·lecció Eixos. 135p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcelonesa, 1992. Col·lecció Eixos. 135p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
OBEDIENCIA I LLIBERTAT - Barcelona 1992
GUILLÉN, Ferran
Barcelona, Edit. Barcelonesa, 1992. Col·lecció Eixos. 135p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Herder, 1989. 140p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Herder, 1989. 140p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LAS RELIGIONES - Barcelona 1989
POUPARD, Paul
Barcelona, Edit. Herder, 1989. 140p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Estela, 1960. 202p. 8è major. Rústica editorial un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Estela, 1960. 202p. 8è major. Rústica editorial un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
PER UN CATOLICISME EVANGÈLIC - Barcelona 1960
GIRAULT, René
Barcelona, Edit. Estela, 1960. 202p. 8è major. Rústica editorial un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Estela, 1961. 163p. 8è major. Rústica editorial. Puntes un pèl gastades. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Estela, 1961. 163p. 8è major. Rústica editorial. Puntes un pèl gastades. Molt bon exemplar.
LA PROMOCIÓ HUMANA - Barcelona 1961
LEBRET, L.J.
Barcelona, Edit. Estela, 1961. 163p. 8è major. Rústica editorial. Puntes un pèl gastades. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Estela, 1961. 163p. 8è major. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Estela, 1961. 163p. 8è major. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
LA PROMOCIÓ HUMANA - Barcelona 1961
LEBRET, L.J.
Barcelona, Edit. Estela, 1961. 163p. 8è major. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 1999. 137p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 1999. 137p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
NO SOM PERFECTES - Barcelona 1999
SUBIRANA, Jaume
Barcelona, Edit. Proa, 1999. 137p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 2001. 155p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 2001. 155p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
KRYSIS - Barcelona 2001 - 1ª edició
SANTOS, Care
Barcelona, Edit. Empuries, 2001. 155p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
München, edit Alber, 1989. 389 p. 4º. Rústica editorial, levemente deslucida. Texto en alemán. Book in German. Buen ejemplar.
München, edit Alber, 1989. 389 p. 4º. Rústica editorial, levemente deslucida. Texto en alemán. Book in German. Buen ejemplar.
BLAISE PASCALS PENSÉES 1615-1661. Systematische "Gedanken" über Tod, Vergänglichkeit und Glück. - München 1989
KIRSCH, Ulrich - PASCALS, Blalise
München, edit Alber, 1989. 389 p. 4º. Rústica editorial, levemente deslucida. Texto en alemán. Book in German. Buen ejemplar.
Paris, edit. Press Univ. France, 1973. 126 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, edit. Press Univ. France, 1973. 126 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
LE SOMMEIL ET LE RÊVE - Paris 1973
KAYSER, Charles
Paris, edit. Press Univ. France, 1973. 126 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Regina, 1966. 190p. 8è menor. Guaflex editorial. Segell Monestir de Montserrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Regina, 1966. 190p. 8è menor. Guaflex editorial. Segell Monestir de Montserrat. Molt bon exemplar.
MANUAL LITÚRGIC - Barcelona 1966
Barcelona, Edit. Regina, 1966. 190p. 8è menor. Guaflex editorial. Segell Monestir de Montserrat. Molt bon exemplar.
SAGRERA, Francesc
GUILLÉN, Ferran
POUPARD, Paul
GIRAULT, René
LEBRET, L.J.
LEBRET, L.J.
SUBIRANA, Jaume
SANTOS, Care
KIRSCH, Ulrich - PASCALS, Blalise
KAYSER, Charles