Zurich, Edit. Albert Müller, 1952. Il·lustracions en b/n. 108p. 8º mayor. Holandesa editorial ilustrada, levemente rozada. Libro en alemán. Book in German. Buen ejemplar.
Zurich, Edit. Albert Müller, 1952. Il·lustracions en b/n. 108p. 8º mayor. Holandesa editorial ilustrada, levemente rozada. Libro en alemán. Book in German. Buen ejemplar.
DIE AUFZUCHT JUNGER HUNDE - Zurich 1952 - Ilustrado
BAIRACLI-LEVY, Juliette
Zurich, Edit. Albert Müller, 1952. Il·lustracions en b/n. 108p. 8º mayor. Holandesa editorial ilustrada, levemente rozada. Libro en alemán. Book in German. Buen ejemplar.
Madrid, Edit.Isover, 1987. Il·lustracions en b/n. 372p. 4º mayor. Tela editorial ilustrada, levemente rozado. Buen ejemplar.
Madrid, Edit.Isover, 1987. Il·lustracions en b/n. 372p. 4º mayor. Tela editorial ilustrada, levemente rozado. Buen ejemplar.
MANUAL DE AISLAMIENTO - Madrid 1987
Madrid, Edit.Isover, 1987. Il·lustracions en b/n. 372p. 4º mayor. Tela editorial ilustrada, levemente rozado. Buen ejemplar.
Valls, Edit. Cossetània, 2019. Il·lustracions en b/n. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Valls, Edit. Cossetània, 2019. Il·lustracions en b/n. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BANYS DE NATURA. Murmuris de les estacions - Valls 2019 - Il·lustrat
PELLICER, Vicent
Valls, Edit. Cossetània, 2019. Il·lustracions en b/n. 94p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
1991. Ilustraciones en b/n. Desplegable. Ilustraciones en b/n. 8º mayor. Rústica editorial. Texto en español e inglés. Muy buen ejemplar.
1991. Ilustraciones en b/n. Desplegable. Ilustraciones en b/n. 8º mayor. Rústica editorial. Texto en español e inglés. Muy buen ejemplar.
FAMILY ALBUM / ALBUM FAMILIAR - 1991 - Ilustrado
CHAMBERLAIN, Ann
1991. Ilustraciones en b/n. Desplegable. Ilustraciones en b/n. 8º mayor. Rústica editorial. Texto en español e inglés. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Teide, 1966. Il·lustracions en b/n. 125p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Teide, 1966. Il·lustracions en b/n. 125p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LES PLANTES, ELS ANIMALS, ELS ELEMENTS - Barcelona 1968 - Molt il·lustrat
Martorell, Artur
Barcelona, Edit. Teide, 1966. Il·lustracions en b/n. 125p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Dalmau i Jover, 1963. Il·lustracions en color i negre. 317p. 8è major. Tela, un pèl gastada. Ex libris. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Dalmau i Jover, 1963. Il·lustracions en color i negre. 317p. 8è major. Tela, un pèl gastada. Ex libris. Bon exemplar.
GEOGRAFIA UNIVERSAL - Barcelona 1963 - Molt il·lustrat
TUSET, José
Barcelona, Edit. Dalmau i Jover, 1963. Il·lustracions en color i negre. 317p. 8è major. Tela, un pèl gastada. Ex libris. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Palau Güell, 2017. Nombroses il·lustracions en color i negre. 129p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, anglès. text in...
Barcelona, Edit. Palau Güell, 2017. Nombroses il·lustracions en color i negre. 129p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, anglès. text in...
L'ENIGMA DEL VITRALL DEL PALAU GÜELL. El pintor Manuel Ferrán i la vidriera d'Antonio Pérez - Barcelona 2017 - Il·lustrat
GIL, Núria
Barcelona, Edit. Palau Güell, 2017. Nombroses il·lustracions en color i negre. 129p. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, anglès. text in...
Barcelona, Edit. KRTU, 1991. Nombroses il·lustracions en color i negre. 61p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Última pàgina despresa. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. KRTU, 1991. Nombroses il·lustracions en color i negre. 61p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Última pàgina despresa. Bon exemplar.
JOKS. El Futur en Joc i Tecnojocs - Barcelona 1991 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. KRTU, 1991. Nombroses il·lustracions en color i negre. 61p. 4t major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Última pàgina despresa. Bon exemplar.
Tustin, Edit. Walter Foster pub., s/f. Numerosas ilustraciones a dos tintas. 40p. Folio. Rústica editorial ilustrada, lcon bordes algo rozados. Interior en buen estado. Book in...
Tustin, Edit. Walter Foster pub., s/f. Numerosas ilustraciones a dos tintas. 40p. Folio. Rústica editorial ilustrada, lcon bordes algo rozados. Interior en buen estado. Book in...
DRAWING THE FIGURE - Tustin (California) s/f - Muy ilustrado
IREDELL, Russell
Tustin, Edit. Walter Foster pub., s/f. Numerosas ilustraciones a dos tintas. 40p. Folio. Rústica editorial ilustrada, lcon bordes algo rozados. Interior en buen estado. Book in...
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2006. Nombroses il·lustracions en color. 63p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2006. Nombroses il·lustracions en color. 63p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
PICASSO CUBISME - Barcelona 2006 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Polígrafa, 2006. Nombroses il·lustracions en color. 63p. 4t major. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
València, Edit Biblioteca Españolista, 1907. De la página 816 a la 1060. Folio. Sin cubiertas. Interior en buen esatdo. Buen ejemplar.
València, Edit Biblioteca Españolista, 1907. De la página 816 a la 1060. Folio. Sin cubiertas. Interior en buen esatdo. Buen ejemplar.
VINDICACIÓN JOSEFINA. Parte I De la Inmaculada Concepción de San José - València 1907
CORBATÓ, José Domingo María
València, Edit Biblioteca Españolista, 1907. De la página 816 a la 1060. Folio. Sin cubiertas. Interior en buen esatdo. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit Claret, 1983. 148p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Claret, 1983. 148p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA MILITÀNCIA CRISTIANA - Barcelona 1983
RENAU, Josús
Barcelona, Edit Claret, 1983. 148p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BAIRACLI-LEVY, Juliette
PELLICER, Vicent
CHAMBERLAIN, Ann
Martorell, Artur
TUSET, José
GIL, Núria
IREDELL, Russell
CORBATÓ, José Domingo María
RENAU, Josús