Barcelona, Edit. Salvat, 1966. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 152 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Salvat, 1966. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 152 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
HISTORIA DE LAS COMUNICACIONES - Barcelona 1966 - Ilustrado
PONTI, Valery
Barcelona, Edit. Salvat, 1966. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 152 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1996. 136 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1996. 136 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LES CONTRAPORTADES D'EL MATÍ DE CATALUNYA RADIO - Barcelona 1996
TEIXIDOR, Emili
Barcelona, Edit. La Magrana, 1996. 136 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Destino, 1979. 277 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Destino, 1979. 277 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
ELS DE LOBENSTEIN VAN A BOHÈMIA - Barcelona 1979 - 1ª edició en català
DÖBLIN, Alfred
Barcelona, Edit. Destino, 1979. 277 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica deslluïda. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Vic, Edit. Eumo, 1987. 196 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Vic, Edit. Eumo, 1987. 196 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DIRTY REALISM. REALISME BRUT - Vic 1987
Vic, Edit. Eumo, 1987. 196 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2011. 292p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vora superior un pèl gastada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2011. 292p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vora superior un pèl gastada. Molt bon exemplar.
L'HOME DE LA MALETA - Barcelona 2011
SOLSONA, Ramon
Barcelona, Edit. Proa, 2011. 292p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vora superior un pèl gastada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. L'Altra, 2014. 139p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. L'Altra, 2014. 139p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar.
LA NOSTRA VIDA VERTICAL - Barcelona 2014 - Dedicat
GARCIA, Yannick
Barcelona, Edit. L'Altra, 2014. 139p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Vicens Vives, 1995. Aula de Literatura 13. 219p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Vicens Vives, 1995. Aula de Literatura 13. 219p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL SABUESO DE LOS BASKERVILLE - Barcelona 1995
CONAN DOYLE, Arthur
Barcelona, Edit. Vicens Vives, 1995. Aula de Literatura 13. 219p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Badalona, Edit. Pont de Petroli, 2008. 38p. 8è. Rústica editorial un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició.
Badalona, Edit. Pont de Petroli, 2008. 38p. 8è. Rústica editorial un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició.
FEINES DE NO GAIRE - Badalona 2008 - 1ª edició
SISTERNA, Jaume
Badalona, Edit. Pont de Petroli, 2008. 38p. 8è. Rústica editorial un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició.
Barcelona, Edit. La Galera, 1982. 119p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició.
Barcelona, Edit. La Galera, 1982. 119p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició.
EL GENI DEL VIOLÍ - Barcelona 1982 - 1ª edició
GARDELLA, M. Àngels
Barcelona, Edit. La Galera, 1982. 119p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició.
Barcelona, Edit. Pal·las, 1970. Pròleg Joan Oliver. 61p. 8è. Rústica editorial un pèl descolorida. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Pal·las, 1970. Pròleg Joan Oliver. 61p. 8è. Rústica editorial un pèl descolorida. Bon exemplar.
NECESSÀRIA SET. POEMES - Barcelona 1970
RIERA I RIERA, Josep M. - Pr. Joan Oliver
Barcelona, Edit. Pal·las, 1970. Pròleg Joan Oliver. 61p. 8è. Rústica editorial un pèl descolorida. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1988. Traducció Marius Serra. 267p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Firma antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Columna, 1988. Traducció Marius Serra. 267p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Firma antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
WILT. MÉS QUE MAI - Barcelona 1988 - 1ª edició en català
SHARPE, Tom
Barcelona, Edit. Columna, 1988. Traducció Marius Serra. 267p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl deslluïda. Firma antic propietari. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Columna, 1988. Traducció Nuria Càceres. 8è. Rústica editorial il·lustrada. 255p. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Columna, 1988. Traducció Nuria Càceres. 8è. Rústica editorial il·lustrada. 255p. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
BLOTT A LA VISTA - Barcelona 1988 - 1ª edició en català
SHARPE, Tom
Barcelona, Edit. Columna, 1988. Traducció Nuria Càceres. 8è. Rústica editorial il·lustrada. 255p. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
PONTI, Valery
TEIXIDOR, Emili
DÖBLIN, Alfred
SOLSONA, Ramon
GARCIA, Yannick
CONAN DOYLE, Arthur
SISTERNA, Jaume
GARDELLA, M. Àngels
RIERA I RIERA, Josep M. - Pr. Joan Oliver
SHARPE, Tom
SHARPE, Tom