Barcelona, edit. Catalana. 1915. Traducció Magí Morera i Galícia. 191p. 8è major. Rústica editorial. llom un pèl esgrogueït. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar.
Barcelona, edit. Catalana. 1915. Traducció Magí Morera i Galícia. 191p. 8è major. Rústica editorial. llom un pèl esgrogueït. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar.
CORIOLÀ - Barcelona 1915
SHAKESPEARE, William
Barcelona, edit. Catalana. 1915. Traducció Magí Morera i Galícia. 191p. 8è major. Rústica editorial. llom un pèl esgrogueït. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar.
Barcelona, edit. Vila Viniteca. 2013. Nombroses il·lustracions en color. Bon paper. 111p. 4t major. Molt bon exemplar. Catàleg de vins amb moltes il·lustracions de les marques.
Barcelona, edit. Vila Viniteca. 2013. Nombroses il·lustracions en color. Bon paper. 111p. 4t major. Molt bon exemplar. Catàleg de vins amb moltes il·lustracions de les marques.
VILA VINITECA - Cobertes de Ferran Garcia Sevilla - Barcelona 2013
(Ferran Garcia Sevilla)
Barcelona, edit. Vila Viniteca. 2013. Nombroses il·lustracions en color. Bon paper. 111p. 4t major. Molt bon exemplar. Catàleg de vins amb moltes il·lustracions de les marques.
Barcelona, Velódromo, s.f..Tríptico publicitario desplegable dirigido por Julià Guillamon y Albert Planas. 8º menor. Muy buen ejemplar. Propaganda de las revistas gráficas que...
Barcelona, Velódromo, s.f..Tríptico publicitario desplegable dirigido por Julià Guillamon y Albert Planas. 8º menor. Muy buen ejemplar. Propaganda de las revistas gráficas que...
EL VELÓDROMO - Carta - Tríptico ilustrado
Barcelona, Velódromo, s.f..Tríptico publicitario desplegable dirigido por Julià Guillamon y Albert Planas. 8º menor. Muy buen ejemplar. Propaganda de las revistas gráficas que...
Barcelona, Ediciones Ave, 19654. Forografías en b/n fuera texto en papel satinado. 225 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada, algo rozada Interior en buen estado....
Barcelona, Ediciones Ave, 19654. Forografías en b/n fuera texto en papel satinado. 225 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada, algo rozada Interior en buen estado....
BALLETS DE AYER Y DE HOY - Paris 1965 - Ilustrado
BAIGNERES, Claude
Barcelona, Ediciones Ave, 19654. Forografías en b/n fuera texto en papel satinado. 225 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada, algo rozada Interior en buen estado....
Barcelona, Edit. La Gaya Ciencia, 1976. 133 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. La Gaya Ciencia, 1976. 133 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
LOS CUADERNOS DE LA GAYA CIENCIA IV. Las Ciencias Ornamentales - Barcelona 1976
(Azua - Novalis - Camps, V. - Trias)
Barcelona, Edit. La Gaya Ciencia, 1976. 133 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Llibre de l'Índex, 2014. Pròleg de Pep Mayolas. 94p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Llibre de l'Índex, 2014. Pròleg de Pep Mayolas. 94p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA FOLLIA AL·LEGÒRICA - Barcelona 2014
PELLEGRINO, Paolo
Barcelona, Edit. Llibre de l'Índex, 2014. Pròleg de Pep Mayolas. 94p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Laia, 1985. Traducció M. A. Oliver. 102 p. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Laia, 1985. Traducció M. A. Oliver. 102 p. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
PALOMAR - Barcelona 1985 - 1ª edició en català
CALVINO, Italo
Barcelona, Edit. Laia, 1985. Traducció M. A. Oliver. 102 p. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Fundació Bernat Metge, 1927. Col. Escriptors Grecs. Text i traducció de Carles Riba . 170 p. 3 f. Gran 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Fundació Bernat Metge, 1927. Col. Escriptors Grecs. Text i traducció de Carles Riba . 170 p. 3 f. Gran 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.
VIDES PARAL·LELES. Vol. III - Barcelona 1927 - En rústica - Text original i traducció
PLUTARC
Barcelona, Fundació Bernat Metge, 1927. Col. Escriptors Grecs. Text i traducció de Carles Riba . 170 p. 3 f. Gran 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.
Palma de Mallorca, Edit. Raixa, 1985. Col. Raixa. 156 p. 8è. Rüstica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition
Palma de Mallorca, Edit. Raixa, 1985. Col. Raixa. 156 p. 8è. Rüstica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition
OFICI DE TORSIMANY - Palma de Mallorca 1985 - 1ª edició
MUNNÉ-JORDÀ, Antoni
Palma de Mallorca, Edit. Raixa, 1985. Col. Raixa. 156 p. 8è. Rüstica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition
Barcelona, Edit. Columna, 2007. Com incitar els nens i els adolescents a la lectura: una guia per a pares i mestres. 185 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar....
Barcelona, Edit. Columna, 2007. Com incitar els nens i els adolescents a la lectura: una guia per a pares i mestres. 185 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar....
LA LECTURA I LA VIDA - Barcelona 2007 - 1ª edició
TEIXIDOR, Emili
Barcelona, Edit. Columna, 2007. Com incitar els nens i els adolescents a la lectura: una guia per a pares i mestres. 185 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar....
Barcelona, Edit. Seix Barral, 2012. Col. Biblioteca Breve . 269 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Seix Barral, 2012. Col. Biblioteca Breve . 269 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL ENREDO DE LA BOLSA Y LA VIDA - Barcelona 2012 - 1ª edición
MENDOZA, Eduardo
Barcelona, Edit. Seix Barral, 2012. Col. Biblioteca Breve . 269 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Seix Barral, 1973. 254 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Seix Barral, 1973. 254 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
BUSTO - Barcelona 1973 - 1ª edición
MOLINA-FOIX, Vicente
Barcelona, Edit. Seix Barral, 1973. 254 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
SHAKESPEARE, William
(Ferran Garcia Sevilla)
BAIGNERES, Claude
(Azua - Novalis - Camps, V. - Trias)
PELLEGRINO, Paolo
CALVINO, Italo
PLUTARC
MUNNÉ-JORDÀ, Antoni
TEIXIDOR, Emili
MENDOZA, Eduardo
MOLINA-FOIX, Vicente