Barcelona, Edit. Piramidón, 2014. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 15 + 11 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2014. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 15 + 11 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
GABARRÓ VS PFAFF. 07/11/13 - 07/01/14 - Barcelona 2014 - Il·lustrat - Edició bilingüe
Barcelona, Edit. Piramidón, 2014. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 15 + 11 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2015. Numerosas ilustraciones en b/n. Díptico. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2015. Numerosas ilustraciones en b/n. Díptico. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
PIRAMIDÓN NEWS Nº 77 - Barcelona 2015 - Ilustrado
(Carlos Pazos, Guillermo Pfaff, etc.)
Barcelona, Edit. Piramidón, 2015. Numerosas ilustraciones en b/n. Díptico. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2013. Numerosas ilustraciones en b/n. 22p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2013. Numerosas ilustraciones en b/n. 22p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LUZ - Barcelona 2013 - Ilustrado
URRUTIA, Estefania
Barcelona, Edit. Piramidón, 2013. Numerosas ilustraciones en b/n. 22p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2014. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 23 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2014. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 23 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
TONO CARBAJO. Entre sueños, alas y cascabeles - Barcelona 2014 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Piramidón, 2014. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 23 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 2008. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 2008. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
JORDINA ORBAÑANOS - Sant Cugat 2008 - Il·lustrat
ORBAÑANOS, Jordina
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 2008. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 1996. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 1996. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
JAUME ROURE. MONOTIPS - Sant Cugat 1996 - Il·lustrat
Roure, Jaume
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 1996. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 1999. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 1999. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
JAUME ROURE - Sant Cugat 1999 - Il·lustrat
Roure, Jaume
Sant Cugat, Edit. La Galeria, 1999. Il·lustracions en color. s/p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona/Palermo, Edit. L'arciere di dissenso, 2002. Traducción Carlos Vitale. 33p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Edición bilíngüe italiano y español. Firma antiguo...
Barcelona/Palermo, Edit. L'arciere di dissenso, 2002. Traducción Carlos Vitale. 33p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Edición bilíngüe italiano y español. Firma antiguo...
CROME CORCHEAS - Barcellona/Palermo 2002 - Bilingüe italiano - español
TAORMINA, Emilio Paolo
Barcelona/Palermo, Edit. L'arciere di dissenso, 2002. Traducción Carlos Vitale. 33p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Edición bilíngüe italiano y español. Firma antiguo...
Barcelona, Edit. Llibres de l'Índex, 1992. 198p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició.
Barcelona, Edit. Llibres de l'Índex, 1992. 198p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició.
REPÚBLICA CATALANA - Barcelona 1992
Barcelona, Edit. Llibres de l'Índex, 1992. 198p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició.
Barcelona, Edit. La Breu, 2018. Poema pròleg Josep Pedrals. Nombroses il·lustracions en color. 107p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de l'autor....
Barcelona, Edit. La Breu, 2018. Poema pròleg Josep Pedrals. Nombroses il·lustracions en color. 107p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de l'autor....
MOST DE MOTS - Barcelona 2018 - Il·lustrat - Dedicat
GARCIA MALLOLL, Ferran
Barcelona, Edit. La Breu, 2018. Poema pròleg Josep Pedrals. Nombroses il·lustracions en color. 107p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de l'autor....
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 1994. 218p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 1994. 218p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
NO PLANTARÉ CAP ARBRE - Barcelona 1994 - 1ª edició
MONZO, Quim
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 1994. 218p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2010. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2010. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
ESPLENDOR I GLÒRIA DE LA INTERNACIONAL PAPANATES - Barcelona 2010 - 1ª edició
MONZO, Quim
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2010. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes una mica gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
(Carlos Pazos, Guillermo Pfaff, etc.)
URRUTIA, Estefania
ORBAÑANOS, Jordina
Roure, Jaume
Roure, Jaume
TAORMINA, Emilio Paolo
GARCIA MALLOLL, Ferran
MONZO, Quim
MONZO, Quim