Paris, Edit. Union Générale d'Editions, 1962. 187p. 8º. Rústica editorial ilustrada, cubierta posterior algo rozada. Interior en buen esatdo. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Union Générale d'Editions, 1962. 187p. 8º. Rústica editorial ilustrada, cubierta posterior algo rozada. Interior en buen esatdo. Livre en français. Buen ejemplar.
LA MALADIE INFANTILE DU COMMUNISME. Le Gauchisme - Paris 1962
LÉNINE, V.
Paris, Edit. Union Générale d'Editions, 1962. 187p. 8º. Rústica editorial ilustrada, cubierta posterior algo rozada. Interior en buen esatdo. Livre en français. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Imp. Álavarez Hermanos, 1882. 305p. 8º mayor. Pasta española con bordes rozados. Lomo de tela con hierros y tejuelo. No conserva cubiertas originales. Las dos...
Madrid, Edit. Imp. Álavarez Hermanos, 1882. 305p. 8º mayor. Pasta española con bordes rozados. Lomo de tela con hierros y tejuelo. No conserva cubiertas originales. Las dos...
HISTORIA DE ESPAÑA - Madrid 1882
IBO, Manuel
Madrid, Edit. Imp. Álavarez Hermanos, 1882. 305p. 8º mayor. Pasta española con bordes rozados. Lomo de tela con hierros y tejuelo. No conserva cubiertas originales. Las dos...
Barcelona, Edit. Societat Catalana d'Edicions, 1918. 190p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Societat Catalana d'Edicions, 1918. 190p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
POSIES 1915-1919 - Barcelona 1918 - 1ª edicó
LÓPEZ-PICÓ, Josep M.
Barcelona, Edit. Societat Catalana d'Edicions, 1918. 190p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Imp. Altès, 1926. 198p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Imp. Altès, 1926. 198p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
L'ENDEMÀ DE CADA DIA. Moralitats i Pretextos IV Recull 1923-1926 - Barcelona 1926 - 1ª edició
LÓPEZ-PICÓ, Josep M.
Barcelona, Edit. Imp. Altès, 1926. 198p. 8è major. Rústica editorial, un pèl gastada. Lleus punts d'òxid. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Granollers, Edit. Espai d'arts Roca Umbert 2013. 2 catàlegs desats en funda de plàstic. Fotografies en color i b/n. s/p. 8è menor apaisat. Rústica editorial Il·lustrada. Molt...
Granollers, Edit. Espai d'arts Roca Umbert 2013. 2 catàlegs desats en funda de plàstic. Fotografies en color i b/n. s/p. 8è menor apaisat. Rústica editorial Il·lustrada. Molt...
RELACIONS DISONANTS EN L'ECONOMIA: L'IMPACTE EN EL PAISATGE - Granollers 2013 - Il·lustrat
MAURÍ, Enric
Granollers, Edit. Espai d'arts Roca Umbert 2013. 2 catàlegs desats en funda de plàstic. Fotografies en color i b/n. s/p. 8è menor apaisat. Rústica editorial Il·lustrada. Molt...
Barcelona, Edit.Gal. Joan Prats 1998. Tríptic. Il·lustracions en color. Poema de Manuel Vázquez Montalban. 8è menor. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edit.Gal. Joan Prats 1998. Tríptic. Il·lustracions en color. Poema de Manuel Vázquez Montalban. 8è menor. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
BENET ROSSELl. PAPERS D'OFICI - Barcelona 1998 - Il·lustrat
ROSSELL, Benet - VÁZQUEZ MONTALBAN, Manuel
Barcelona, Edit.Gal. Joan Prats 1998. Tríptic. Il·lustracions en color. Poema de Manuel Vázquez Montalban. 8è menor. Rústica editorial. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1995. Col. El Cangur Plural, 182 Tots els verbs i la seva conjugació. Incloent-hi, en els cinc models bàsics, les formes estàndards valencianes i...
Barcelona, Edicions 62, 1995. Col. El Cangur Plural, 182 Tots els verbs i la seva conjugació. Incloent-hi, en els cinc models bàsics, les formes estàndards valencianes i...
TOTS ELS VERBS i la seva Conjugació - Barcelona 1995
MILÀ, Josep
Barcelona, Edicions 62, 1995. Col. El Cangur Plural, 182 Tots els verbs i la seva conjugació. Incloent-hi, en els cinc models bàsics, les formes estàndards valencianes i...
Madrid, Edit. Fundamentos, 1973. 274 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Edit. Fundamentos, 1973. 274 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
DIARIO DE CALIFORNIA - Madrid 1973 - 1ª edición en español
MORIN, Edgar
Madrid, Edit. Fundamentos, 1973. 274 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2015. Nombroses il·lustracions en color. 23 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Piramidón, 2015. Nombroses il·lustracions en color. 23 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BISTURÍ O ARSÉNICO. Carlos Pazos a la col·lecció de Piramidón, Centre d'Art Contemporani - Barcelona 2015 - Il·lustrat
PAZOS, Carlos
Barcelona, Edit. Piramidón, 2015. Nombroses il·lustracions en color. 23 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Municipalia, 1965. Algunas ilustraciones en b/n. 39 p. 8è. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Municipalia, 1965. Algunas ilustraciones en b/n. 39 p. 8è. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar.
MUNICIPALIA. Revista de administración local. Nº 148. Diciembre 1965 - Madrid 1965 - Ilustrado
Madrid, Edit. Municipalia, 1965. Algunas ilustraciones en b/n. 39 p. 8è. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar.
Palma de Mallorca, Edit. Instituto Nacional de la Indústria, 1961. Algunas ilustraciones en color y b/n. 15 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Palma de Mallorca, Edit. Instituto Nacional de la Indústria, 1961. Algunas ilustraciones en color y b/n. 15 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
GAS Y ELECTRICIDAD, S.A. Informe - Palma de Mallorca 1961
Palma de Mallorca, Edit. Instituto Nacional de la Indústria, 1961. Algunas ilustraciones en color y b/n. 15 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Girona, Edit. Museu de Granollers, 2015. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 43 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Girona, Edit. Museu de Granollers, 2015. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 43 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MECANISMES DEL SER - Granollers 2015 - Il·lustrat
MAURÍ, Enric
Girona, Edit. Museu de Granollers, 2015. Nombroses il·lustracions en color i b/n. 43 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LÉNINE, V.
IBO, Manuel
LÓPEZ-PICÓ, Josep M.
LÓPEZ-PICÓ, Josep M.
MAURÍ, Enric
ROSSELL, Benet - VÁZQUEZ MONTALBAN, Manuel
MILÀ, Josep
MORIN, Edgar
PAZOS, Carlos
MAURÍ, Enric