Barcelona, Edit. Gal. Dau al set, 1982. Desplegable. Il·lustracions en b/n. 4t apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec a les puntes. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gal. Dau al set, 1982. Desplegable. Il·lustracions en b/n. 4t apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec a les puntes. Bon exemplar.
12 GRAVATS JAUME PLA - Barcelona 1982 - Il·lustrat
PLA, Jaume
Barcelona, Edit. Gal. Dau al set, 1982. Desplegable. Il·lustracions en b/n. 4t apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Resta doblec a les puntes. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gal. Syra, 1984. Díptic. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. resta doblec. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gal. Syra, 1984. Díptic. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. resta doblec. Bon exemplar.
GALLEMÍ - Barcelona 1984
GALLEMÍ
Barcelona, Edit. Gal. Syra, 1984. Díptic. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. resta doblec. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Nacional, 1980. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Nacional, 1980. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DAVID MORAGAS - Barcelona 1980 - Il·lustrat
MORAGAS, David de
Barcelona, Edit. Nacional, 1980. Díptic. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Didierlecointredominiquedrouet, s/f. Ilustraciones en b/n. 8º. s/p. 6 hojas. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Texte en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Didierlecointredominiquedrouet, s/f. Ilustraciones en b/n. 8º. s/p. 6 hojas. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Texte en français. Buen ejemplar.
AVANTGARDES DU X Xe SIECLE - Paris s/f - Ilustrado
Paris, Edit. Didierlecointredominiquedrouet, s/f. Ilustraciones en b/n. 8º. s/p. 6 hojas. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Texte en français. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. J. Uriach, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. J. Uriach, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
Postal. Bálsamo Delacour - Barcelona s/f - Ilustrado
Barcelona, Edit. J. Uriach, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente deslucida. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. J. Uriach, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. J. Uriach, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Postal. Uraseptine - Barcelona s/f - Ilustrado
Barcelona, Edit. J. Uriach, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Laboratorio Dr. Andreu, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Laboratorio Dr. Andreu, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Postal. Flovenil - Barcelona s/f - Ilustrado
Barcelona, Edit. Laboratorio Dr. Andreu, s/f. Postal en color. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. de Minuit, 1992. 21p. 8º mayor. Rústica editorial. Lomo amarillento. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. de Minuit, 1992. 21p. 8º mayor. Rústica editorial. Lomo amarillento. Livre en français. Muy buen ejemplar.
L'OCCUPATION DES SOLS - Paris 1992
ECHENOZ, Jean
Paris, Edit. de Minuit, 1992. 21p. 8º mayor. Rústica editorial. Lomo amarillento. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Fnac. Pin plastificat amb text de Quim Monzó. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Fnac. Pin plastificat amb text de Quim Monzó. Molt bon exemplar.
Pin amb text de Quim Monzó
MONZO, Quim
Barcelona, Edit. Fnac. Pin plastificat amb text de Quim Monzó. Molt bon exemplar.
London, Edit. Bloomsbury Pub., 2007. Ilustraciones en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
London, Edit. Bloomsbury Pub., 2007. Ilustraciones en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
IF MINDS HAD TOES - London 2007 - Ilustrado
EYRE, Lucy
London, Edit. Bloomsbury Pub., 2007. Ilustraciones en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Llibreria Verdaguer, 1934. 228 p. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.. 1ª edició. Primera edició.
Barcelona, Llibreria Verdaguer, 1934. 228 p. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.. 1ª edició. Primera edició.
EL PRINCIPI DE FELIP LAFONT - Barcelona 1934 - 1ª edició
SERRAHIMA, Maurici
Barcelona, Llibreria Verdaguer, 1934. 228 p. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.. 1ª edició. Primera edició.
Barcelona, Edicions 62, 1971. Els llibres de l'Escorpí teatre 11. El Galliner. Pròleg de Pere Gimferrer. 78 p. 8è menor. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1971. Els llibres de l'Escorpí teatre 11. El Galliner. Pròleg de Pere Gimferrer. 78 p. 8è menor. 1ª edició. 1st edition.
CALÇ I RAJOLES - Barcelona 1971 - 1ª edició
BROSSA, Joan
Barcelona, Edicions 62, 1971. Els llibres de l'Escorpí teatre 11. El Galliner. Pròleg de Pere Gimferrer. 78 p. 8è menor. 1ª edició. 1st edition.
PLA, Jaume
GALLEMÍ
MORAGAS, David de
ECHENOZ, Jean
MONZO, Quim
EYRE, Lucy
SERRAHIMA, Maurici
BROSSA, Joan