Madrid, Bibliotex, 2001. Biblioteca El Mundo, 1-2-3. 370p + 403p + 381p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar. Trilogía formada por...
Madrid, Bibliotex, 2001. Biblioteca El Mundo, 1-2-3. 370p + 403p + 381p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar. Trilogía formada por...
LOS GOZOS Y LAS SOMBRAS (3 vol. - Completo) - Madrid 2001
TORRENTE BALLESTER, Gonzalo
Madrid, Bibliotex, 2001. Biblioteca El Mundo, 1-2-3. 370p + 403p + 381p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Desgaste leve. Buen ejemplar. Trilogía formada por...
Barcelona, Comissió del Mil·lennari - Generalitat de Catalunya, 1989. Làmines a color f-t. 80 p. 4t major. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Comissió del Mil·lennari - Generalitat de Catalunya, 1989. Làmines a color f-t. 80 p. 4t major. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
PINTORS I ESCULTORS CATALANS de la segona avantguarda - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
(Guinovart, J. - Corberó, X. - Martí, M. etc)
Barcelona, Comissió del Mil·lennari - Generalitat de Catalunya, 1989. Làmines a color f-t. 80 p. 4t major. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
México D. F., Editora del Sureste, s/f. Fotografías a color y en b/n f-t. 287 p. Gran folio. Tela editorial con sobrecubuerta ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior...
México D. F., Editora del Sureste, s/f. Fotografías a color y en b/n f-t. 287 p. Gran folio. Tela editorial con sobrecubuerta ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior...
ARTE MAYA. Uxmal, Sayil, Labna, Kabah y región Puuc - México D. F. s/f - Muy ilustrado
México D. F., Editora del Sureste, s/f. Fotografías a color y en b/n f-t. 287 p. Gran folio. Tela editorial con sobrecubuerta ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior...
Paris, Seuil, 2000. Fotografías en b/n. 170 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Molt bon exemplar, impecable. Libro en francés. Livre en français.
Paris, Seuil, 2000. Fotografías en b/n. 170 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Molt bon exemplar, impecable. Libro en francés. Livre en français.
ERRANCE - Paris 2000 - Ilustrado
DEPARDON, Raymond
Paris, Seuil, 2000. Fotografías en b/n. 170 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Molt bon exemplar, impecable. Libro en francés. Livre en français.
Vic, Eumo Editorial, 1996. Col. Referències, 19. 352 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Vic, Eumo Editorial, 1996. Col. Referències, 19. 352 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
L'ÚLTIM CAMBÓ (1936-1947). La dreta catalanista davat la guerra civil i el franquisme - Vic 1996
RIQUER, Borja de
Vic, Eumo Editorial, 1996. Col. Referències, 19. 352 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Quaderns Crema, 1992. Col. Assaig Minor, 6. 177 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Quaderns Crema, 1992. Col. Assaig Minor, 6. 177 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
LLENGUA ESCRITA I LLENGUA NACIONAL - Barcelona 1992
NADAL, Josep M.
Barcelona, Quaderns Crema, 1992. Col. Assaig Minor, 6. 177 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar.
México D. F., Fondo de Cultura Económica, 1998. 220 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. El escritor venezolano Gustavo Guerrero reúne tres ensayos...
México D. F., Fondo de Cultura Económica, 1998. 220 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. El escritor venezolano Gustavo Guerrero reúne tres ensayos...
TEORÍAS DE LA LÍRICA - México D. F. 1998
GUERRERO, Gustavo
México D. F., Fondo de Cultura Económica, 1998. 220 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. El escritor venezolano Gustavo Guerrero reúne tres ensayos...
Madrid, Icaria - Antrazyt, 1995. Fotografías a color. 127 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, Icaria - Antrazyt, 1995. Fotografías a color. 127 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
MEDITERRÁNEO HOY. Entre el diálogo y el rechazo - Madrid 1995
NAÏR, Sami
Madrid, Icaria - Antrazyt, 1995. Fotografías a color. 127 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Gedisa Editorial, 2002. Lámians f.t. con fotografías a color. 470 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Gedisa Editorial, 2002. Lámians f.t. con fotografías a color. 470 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL RECURSO DE LA CULTURA. Usos de la cultura en la era global - Barcelona 2002 - Ilustrado
YÚDICE, George
Barcelona, Gedisa Editorial, 2002. Lámians f.t. con fotografías a color. 470 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Columna, 1991. 210 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Columna, 1991. 210 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
FILLS DE BLADE RUNNER - Barcelona 1991
MONTANER, Josep Maria
Barcelona, Columna, 1991. 210 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Firma de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Ariel, 1968. Fotografies en b/n f-t. 437 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Ariel, 1968. Fotografies en b/n f-t. 437 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
QUARANTA ANYS D'ADVOCAT. Història del meu temps 1931 - 1936 - Barcelona 1968 - Il·lustrat
HURTADO, Amadeu
Barcelona, Ariel, 1968. Fotografies en b/n f-t. 437 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1997 - 1999. 10 volums amb més de 2500 pàgines en bon paper i moltes il·lustracions en negre i en color. Des de l'edat medieval a l'època actual, amb...
Barcelona, Edicions 62, 1997 - 1999. 10 volums amb més de 2500 pàgines en bon paper i moltes il·lustracions en negre i en color. Des de l'edat medieval a l'època actual, amb...
HISTÒRIA DE LA CULTURA CATALANA (10 volums - Col.lecció completa) - Barcelona 1997-99 - Molt il·lustrats
Barcelona, Edicions 62, 1997 - 1999. 10 volums amb més de 2500 pàgines en bon paper i moltes il·lustracions en negre i en color. Des de l'edat medieval a l'època actual, amb...
TORRENTE BALLESTER, Gonzalo
(Guinovart, J. - Corberó, X. - Martí, M. etc)
RIQUER, Borja de
YÚDICE, George
HURTADO, Amadeu