Barcelona, Edicions 62, 2026. El Balancí, 451. 310 p. 4t menor. Holandesa editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos inèdits de vint-i-vuit...
Barcelona, Edicions 62, 2026. El Balancí, 451. 310 p. 4t menor. Holandesa editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos inèdits de vint-i-vuit...
PER MOLTS ANYS - Barcelona 2002
Barcelona, Edicions 62, 2026. El Balancí, 451. 310 p. 4t menor. Holandesa editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Textos inèdits de vint-i-vuit...
Barcelona, Edicions Proa, 2026. Biblioteca A tot vent, 847. 310 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition....
Barcelona, Edicions Proa, 2026. Biblioteca A tot vent, 847. 310 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition....
LES DONES I LES OMBRES - Barcelona 2026 - 1a edició
OLESTI, Isabel
Barcelona, Edicions Proa, 2026. Biblioteca A tot vent, 847. 310 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition....
Barcelona, Departament de Cultura i Mitjans de Comunicació de la Generalitat de Catalunya, 1982. Mapes a dues tintes i fotografies en b/n. 71 p. 8è major. Rústica editorial....
Barcelona, Departament de Cultura i Mitjans de Comunicació de la Generalitat de Catalunya, 1982. Mapes a dues tintes i fotografies en b/n. 71 p. 8è major. Rústica editorial....
GUIA DE LA PREMSA LOCAL I COMARCAL - Barcelona 1982
Barcelona, Departament de Cultura i Mitjans de Comunicació de la Generalitat de Catalunya, 1982. Mapes a dues tintes i fotografies en b/n. 71 p. 8è major. Rústica editorial....
València, Edicions 3i4, 1997. Premi Andròmina de Narrativa. 357 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition.
València, Edicions 3i4, 1997. Premi Andròmina de Narrativa. 357 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition.
ESPÈCIES PERDUDES - València 1997 - 1ª edició
ESCARTÍ, Vicent Josep
València, Edicions 3i4, 1997. Premi Andròmina de Narrativa. 357 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions de 1984, 2007. 353 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions de 1984, 2007. 353 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PÀRIES URBANS. Guetos, banlieus, Estat - Barcelona 2007
WACQUANT, Loïc
Barcelona, Edicions de 1984, 2007. 353 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Destino, 1994. Col. Ensayos, 16. 310 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Destino, 1994. Col. Ensayos, 16. 310 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
TEORÍA DEL DRAMA MODERNO / TENTATIVA SOBRE LO TRÁGICO - Barcelona 1994
SZONDI, Peter
Barcelona, Destino, 1994. Col. Ensayos, 16. 310 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Ariel, 1994. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Ariel, 1994. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
POLÍTICA Y CULTURA A FINALES DEL SIGLO XX - Barcelona 1994
CHOMSKY, Noam
Barcelona, Ariel, 1994. 113 p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, RBA - La Magrana, 2013. Biblioteca del Catalanisme. 207 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, RBA - La Magrana, 2013. Biblioteca del Catalanisme. 207 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
RESUM D'HISTÒRIA DEL CATALANISME - Barcelona 2013
ROVIRA I VIRGILI
Barcelona, RBA - La Magrana, 2013. Biblioteca del Catalanisme. 207 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Paidós, 1983. Paidós Studio Básica, 33. 180 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco tostada. Daño en una punta. Buen ejemplar.
Barcelona, Paidós, 1983. Paidós Studio Básica, 33. 180 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco tostada. Daño en una punta. Buen ejemplar.
EUROPA EN LA EDAD MEDIA - Barcelona 1986
DUBY, G.
Barcelona, Paidós, 1983. Paidós Studio Básica, 33. 180 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco tostada. Daño en una punta. Buen ejemplar.
Barcelona, Tusquets Editor, 1983. Col. Acracia, 9. Edición a cargo de Sam Dolgodd. Apuntes biográficos de James Guillaume. 471 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve....
Barcelona, Tusquets Editor, 1983. Col. Acracia, 9. Edición a cargo de Sam Dolgodd. Apuntes biográficos de James Guillaume. 471 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve....
LA ANARQUÍA SEGÚN BAKUNIN - Barcelona 1983
BAKUNIN
Barcelona, Tusquets Editor, 1983. Col. Acracia, 9. Edición a cargo de Sam Dolgodd. Apuntes biográficos de James Guillaume. 471 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve....
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1990. L'Esparver Llegir, 19. A cura de Maria Àngela Cerdà. 161 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1990. L'Esparver Llegir, 19. A cura de Maria Àngela Cerdà. 161 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
BOIRES I CRISANTEMES. El poema en prosa modernista - Barcelona 1990
(Rusiñol, S. - Gual, A. - Riquer, A. de etc)
Barcelona, Edicions de la Magrana, 1990. L'Esparver Llegir, 19. A cura de Maria Àngela Cerdà. 161 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions Proa, 2017. Els llibres de l'Óssa Menor, 355. Premi Carles Riba 2016. 60 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Edicions Proa, 2017. Els llibres de l'Óssa Menor, 355. Premi Carles Riba 2016. 60 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar,...
LA CIUTAT CANSADA - Barcelona 2017 - 1a edició
CABRERA CALLÍS, Maria
Barcelona, Edicions Proa, 2017. Els llibres de l'Óssa Menor, 355. Premi Carles Riba 2016. 60 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar,...
SZONDI, Peter
(Rusiñol, S. - Gual, A. - Riquer, A. de etc)