Rubí, Impremta Torrella, 1990. Algunes il·lustracions. 124 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Rubí, Impremta Torrella, 1990. Algunes il·lustracions. 124 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
DE LA GUERRA I DELS HOMES - Rubí 1990
MARTÍ I SERRANO, Josep
Rubí, Impremta Torrella, 1990. Algunes il·lustracions. 124 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Madrid, s/d. Artículos. Fotografías en b/n. 27 p. 8º menor. Rústica editorial. Algunas manchas de óxido. Desgaste que no dificulta la lectura. Buen ejemplar. La trágica verdad...
Madrid, s/d. Artículos. Fotografías en b/n. 27 p. 8º menor. Rústica editorial. Algunas manchas de óxido. Desgaste que no dificulta la lectura. Buen ejemplar. La trágica verdad...
EL MUNDO DEBE ENTERARSE DE LA VERDAD. El "Times", 20-4-1945 - Madrid 1945 - Ilustrado
Madrid, s/d. Artículos. Fotografías en b/n. 27 p. 8º menor. Rústica editorial. Algunas manchas de óxido. Desgaste que no dificulta la lectura. Buen ejemplar. La trágica verdad...
Alcalà Xivert, Edit. Centre Estudis Maestrat, 2000. Algunes il·lustracions en b/n. 172p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Alcalà Xivert, Edit. Centre Estudis Maestrat, 2000. Algunes il·lustracions en b/n. 172p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CARLISMO Y CARLISTAS DE ALCALÁ DE XIVERT - Alcalà de Xivert 2000 - Il·lustrat
MESEGUER, Vicente
Alcalà Xivert, Edit. Centre Estudis Maestrat, 2000. Algunes il·lustracions en b/n. 172p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. Pagès, 2008. Il·lustracions en b/n. 215p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
Lleida, Edit. Pagès, 2008. Il·lustracions en b/n. 215p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
MAQUIS AL MONTSEC. Del Migdia francès a l'Aran i el Pallars 1944-1956 - Lleida 2008 - il·lustrat - Dedicat
SÁNCHEZ AGUSTÍ, Ferran
Lleida, Edit. Pagès, 2008. Il·lustracions en b/n. 215p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
Súria, Arts Gràfiques Rodergas, 1985. Tiratge de 500 exemplars. Fotografies en b/n. 119 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Súria, Arts Gràfiques Rodergas, 1985. Tiratge de 500 exemplars. Fotografies en b/n. 119 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
UN SOLDAT A LA FRONTERA (1944-1946) - Súria 1985 - Il·lustrat
PLANAS I PUIGMARTÍ, Joan
Súria, Arts Gràfiques Rodergas, 1985. Tiratge de 500 exemplars. Fotografies en b/n. 119 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
València, Edit. 3i4, 2013. Josep Rodriguez Tortajada Regidor i president del València FC. 120p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
València, Edit. 3i4, 2013. Josep Rodriguez Tortajada Regidor i president del València FC. 120p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
1936 VALÈNCIA-BARCELONA PVE-ERC - València 2013
SAMPEDRO, Vicent
València, Edit. 3i4, 2013. Josep Rodriguez Tortajada Regidor i president del València FC. 120p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Tremp, Garsineu Edicions, 2002, Estudis, 12. Pròleg de Conxita Mir. Fotografies en b/n fora-text. 165 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st...
Tremp, Garsineu Edicions, 2002, Estudis, 12. Pròleg de Conxita Mir. Fotografies en b/n fora-text. 165 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st...
ISONA: LA RECONSTRUCCIÓ D'UN POBLE DE LA LÍNIA DE FRONT AL PREPIRINEU CATALÀ - Tremp 2002 - Il·lustrat
DURÓ FORT, Robert
Tremp, Garsineu Edicions, 2002, Estudis, 12. Pròleg de Conxita Mir. Fotografies en b/n fora-text. 165 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st...
Lleida, Pagès Editors, 2003. Col. Guimet, 68. 303 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Lleida, Pagès Editors, 2003. Col. Guimet, 68. 303 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
AMB EL BIBERÓ A LES TRINXERES. La lleva de 1941 durant la Guerra Civil - Lleida 2003
ESTEBAN, Hermínia
Lleida, Pagès Editors, 2003. Col. Guimet, 68. 303 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Nacional, 1967. 557p. cada tomo. 4º. Tela editorial. Cantos levemente gastados. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Nacional, 1967. 557p. cada tomo. 4º. Tela editorial. Cantos levemente gastados. Muy buen ejemplar.
HISTORIA DEL NACIONALISMO CATALÁN (2 Vol. - Completo) - Barcelona 1967
GARCIA VENERO, Maximiliano
Barcelona, Edit. Nacional, 1967. 557p. cada tomo. 4º. Tela editorial. Cantos levemente gastados. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Minerva, 1922. Col. Biblioteca de Cultura Moderna y Contemporánea. Pról. de Juan Barco. 442p. 8º mayor. Tela. Conserva cubiertas originales. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Minerva, 1922. Col. Biblioteca de Cultura Moderna y Contemporánea. Pról. de Juan Barco. 442p. 8º mayor. Tela. Conserva cubiertas originales. Muy buen ejemplar.
IDEÓLOGOS, TEORIZANTES Y VIDENTES - Barcelona 1922
VALENTÍ CAMP, Santiago
Barcelona, Edit. Minerva, 1922. Col. Biblioteca de Cultura Moderna y Contemporánea. Pról. de Juan Barco. 442p. 8º mayor. Tela. Conserva cubiertas originales. Muy buen ejemplar.
València, Edit. Marí Montañana, 1980. 97p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Punta inferior amb lleu resta doblec. Bon exemplar. Ibers, àrea lingüística on es parla la...
València, Edit. Marí Montañana, 1980. 97p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Punta inferior amb lleu resta doblec. Bon exemplar. Ibers, àrea lingüística on es parla la...
EVOLUCIÓ DE LA LLENGUA VALENCIANA. Testimonis Gràfics - València 1980
FAUS I SABATER, Salvador
València, Edit. Marí Montañana, 1980. 97p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Punta inferior amb lleu resta doblec. Bon exemplar. Ibers, àrea lingüística on es parla la...
Barcelona, Edit. Barcino, 1956. Revisió Pompeu Fabra. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino, 1956. Revisió Pompeu Fabra. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EXERCICIS DE GRAMÀTICA CATALANA. Vol. I. ORTOGRAFIA.Nova edició - Barcelona 1956
MARVA, Jeroni
Barcelona, Edit. Barcino, 1956. Revisió Pompeu Fabra. 78p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MARTÍ I SERRANO, Josep
MESEGUER, Vicente
SÁNCHEZ AGUSTÍ, Ferran
PLANAS I PUIGMARTÍ, Joan
SAMPEDRO, Vicent
DURÓ FORT, Robert
ESTEBAN, Hermínia
GARCIA VENERO, Maximiliano
VALENTÍ CAMP, Santiago
FAUS I SABATER, Salvador
MARVA, Jeroni