Sant Cugat del Vallès, Anthropos, Editorial del Hombre, 1989. Núm. 92. Fotografías en b/n. 31 p. 4º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Sant Cugat del Vallès, Anthropos, Editorial del Hombre, 1989. Núm. 92. Fotografías en b/n. 31 p. 4º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
ANTHROPOS 92. Martín de Riquer. Investigaxción filolófica e historia de una cultura - Sant Cugat del Vallès 1989 - Ilustrado
RIQUER, Martín de
Sant Cugat del Vallès, Anthropos, Editorial del Hombre, 1989. Núm. 92. Fotografías en b/n. 31 p. 4º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Consell Comarcal del Garraf, 2006. Col·lecció Llibres de l'Arç.Treball guanyador del Premi de Premsa i Investigació Comarcal Eugeni Molero 2004 Modalitat...
Barcelona, Consell Comarcal del Garraf, 2006. Col·lecció Llibres de l'Arç.Treball guanyador del Premi de Premsa i Investigació Comarcal Eugeni Molero 2004 Modalitat...
L'ALTERNATIVA UNITÀRIA. L'Assemblea Democràtica de Vilanova i la Geltrú (1976-1977) - s/l 2006 - Il·lustrat
FOGUET I BOREU, Francesc
Barcelona, Consell Comarcal del Garraf, 2006. Col·lecció Llibres de l'Arç.Treball guanyador del Premi de Premsa i Investigació Comarcal Eugeni Molero 2004 Modalitat...
València, Edicions Tres i Quatre, 1984. Sèrie "la unitat, 91". Premi Octubre 1984. 274 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
València, Edicions Tres i Quatre, 1984. Sèrie "la unitat, 91". Premi Octubre 1984. 274 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
MAMIL·LA, ENCARA - València 1984 - 1a edició
SANTANDREU, Jaume
València, Edicions Tres i Quatre, 1984. Sèrie "la unitat, 91". Premi Octubre 1984. 274 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Barcino, 1954. Col·lecció Popular Barcino, 160. 69 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Barcino, 1954. Col·lecció Popular Barcino, 160. 69 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
LA POESIA SEGONS CARLES RIBA - Barcelona 1954 - 1ª edició
Riba, Carles - TRIADÚ, Joan
Barcelona, Editorial Barcino, 1954. Col·lecció Popular Barcino, 160. 69 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1980. Els llibres de l'Escorpí. Teatre. El Galliner, 56. Dues peces de teatre breu. 73 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon...
Barcelona, Edicions 62, 1980. Els llibres de l'Escorpí. Teatre. El Galliner, 56. Dues peces de teatre breu. 73 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon...
VIOLETA / A LES 20 HORES, FUTBOL - Barcelona 1980 - 1a edició
CARANDELL, J. M.
Barcelona, Edicions 62, 1980. Els llibres de l'Escorpí. Teatre. El Galliner, 56. Dues peces de teatre breu. 73 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon...
Barcelona, Edicions 62, 1970. Els llibres de l'Escorpí. Teatre. El Galliner, 2. Pròleg de Francesc Nel·lo. 77 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon...
Barcelona, Edicions 62, 1970. Els llibres de l'Escorpí. Teatre. El Galliner, 2. Pròleg de Francesc Nel·lo. 77 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon...
LA TERRA ES BELLUGA - Barcelona 1970 - 1a edició
BORDAS, Jordi
Barcelona, Edicions 62, 1970. Els llibres de l'Escorpí. Teatre. El Galliner, 2. Pròleg de Francesc Nel·lo. 77 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon...
Barcelona, Editorial Tàber, s/d. Col·lecció Catalunya Visió, 8. Fotografies en b/n fora-text. s/p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Desgast lleu a...
Barcelona, Editorial Tàber, s/d. Col·lecció Catalunya Visió, 8. Fotografies en b/n fora-text. s/p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Desgast lleu a...
CATALUNYA VISIÓ 8. Ribera de l'Ebre / Baix Ebre / Montsià / Terra Alta / Matarranya - Barcelona s/d - Il·lustrat
VALLVERDÚ, Josep - SIRERA, Ton
Barcelona, Editorial Tàber, s/d. Col·lecció Catalunya Visió, 8. Fotografies en b/n fora-text. s/p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Desgast lleu a...
Barcelona, Edit. IEC, 2017. 141p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2017. 141p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MISCEL·LÀNIA ENRIC PRAT DE LA RIBA - Barcelona 2017
PRAT DE LA RIBA, Enric
Barcelona, Edit. IEC, 2017. 141p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit.Quaderns, s/d. Il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, i anglès. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit.Quaderns, s/d. Il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, i anglès. Molt bon exemplar.
QUADERNS D'ARQUITECTURA I URBANISME 184 - 1-2. 1989. LA to NY - De Los Ángeles a Nueva York. THE AMERICAN DREAM - Barcelona s/d
Barcelona, Edit.Quaderns, s/d. Il·lustracions en color i b/n. s/p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Text en català, espanyol, i anglès. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Lapiz, 1984. Ilustraciones en color y b/n. 74p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar. Entrevista con un joven Miquel...
Madrid, Edit. Lapiz, 1984. Ilustraciones en color y b/n. 74p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar. Entrevista con un joven Miquel...
LAPIZ 21. Madrid 1984 - Muy ilustrado
(Miquel Barceló)
Madrid, Edit. Lapiz, 1984. Ilustraciones en color y b/n. 74p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente deslucida. Muy buen ejemplar. Entrevista con un joven Miquel...
Barcelona, Edit. Proa, 1996. Ilustraciones en b/n. 197p. 4t Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 1996. Ilustraciones en b/n. 197p. 4t Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
ELS 25 GRANS DEL JAZZ - Barcelona 1996 - Il·lustrat
JURADO, Miquel
Barcelona, Edit. Proa, 1996. Ilustraciones en b/n. 197p. 4t Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, c. 1950. Poesía publicada en la revista "Blanco y negro" el 1910. Ilustraciones en b/n: dibujos de los monumentos más conocidos de Barcelona: Catedral, Sagrada...
Barcelona, c. 1950. Poesía publicada en la revista "Blanco y negro" el 1910. Ilustraciones en b/n: dibujos de los monumentos más conocidos de Barcelona: Catedral, Sagrada...
ODA A BARCELONA - Cartel - Barcelona c.1950
RUEDA, Salvador
Barcelona, c. 1950. Poesía publicada en la revista "Blanco y negro" el 1910. Ilustraciones en b/n: dibujos de los monumentos más conocidos de Barcelona: Catedral, Sagrada...
RIQUER, Martín de
FOGUET I BOREU, Francesc
SANTANDREU, Jaume
Riba, Carles - TRIADÚ, Joan
CARANDELL, J. M.
BORDAS, Jordi
VALLVERDÚ, Josep - SIRERA, Ton
PRAT DE LA RIBA, Enric
(Miquel Barceló)
JURADO, Miquel
RUEDA, Salvador