Barcelona, Edicions 62, 1989. Els Llibres de l'Escorpí / Idees, 68. 110 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1989. Els Llibres de l'Escorpí / Idees, 68. 110 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
A MIG CAMÍ - Barcelona 1989 - 1a edició
FERRER, Joaquim
Barcelona, Edicions 62, 1989. Els Llibres de l'Escorpí / Idees, 68. 110 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1987. L'Alzina, 17 / Sèrie Literatura. 253 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1987. L'Alzina, 17 / Sèrie Literatura. 253 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
QUAN ES FA NOSA - Barcelona 1987
POUS I PAGÈS, Josep
Barcelona, Edicions 62, 1987. L'Alzina, 17 / Sèrie Literatura. 253 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1985. L'Alzina, 6 / Sèrie Literatura. 172 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1985. L'Alzina, 6 / Sèrie Literatura. 172 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
EVA - Barcelona 1985
SOLDEVILA, Carles
Barcelona, Edicions 62, 1985. L'Alzina, 6 / Sèrie Literatura. 172 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Pisagra. 1950. Ilustraciones en b/n. 32p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Pisagra. 1950. Ilustraciones en b/n. 32p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar.
PARACELSO. Publicación Médica.Año III. Nº 2 - Barcelona 1950 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Pisagra. 1950. Ilustraciones en b/n. 32p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Buen ejemplar.
Diptic. Rústica editorial amb resta doblec. 8è major. Bon exemplar.
Diptic. Rústica editorial amb resta doblec. 8è major. Bon exemplar.
SANT TARSICI. Obra de teatre en tres actes
Diptic. Rústica editorial amb resta doblec. 8è major. Bon exemplar.
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. Biblioteca Serra d'Or, 12. Pròleg de Salvador Espriu. 112 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. Biblioteca Serra d'Or, 12. Pròleg de Salvador Espriu. 112 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a...
OBRA POÈTICA - Barcelona 1977 - 1a edició
LLACUNA, Joan - Pr. ESPRIU, Salvador
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. Biblioteca Serra d'Or, 12. Pròleg de Salvador Espriu. 112 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, Edit. Ilustració Catalana, s/d. de la pàg 386 a la 416. 8è major. Rústica editorial il·lustrada fatigada. Punts de rovell.
Barcelona, Edit. Ilustració Catalana, s/d. de la pàg 386 a la 416. 8è major. Rústica editorial il·lustrada fatigada. Punts de rovell.
Lectura Popular Nº 118. VERS Y PROSA - Barcelona s/d
DOMENECH, Maria
Barcelona, Edit. Ilustració Catalana, s/d. de la pàg 386 a la 416. 8è major. Rústica editorial il·lustrada fatigada. Punts de rovell.
Barcelona, Edit. Grano de arena, 1941. Col. Grano de arena. 52p. 16º. Rústica editorial, levemente rozada. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Grano de arena, 1941. Col. Grano de arena. 52p. 16º. Rústica editorial, levemente rozada. Buen ejemplar.
VIDA DEL CUARTO BARONET LAPITH - Barcelona 1941
HUXLEY, Aldous
Barcelona, Edit. Grano de arena, 1941. Col. Grano de arena. 52p. 16º. Rústica editorial, levemente rozada. Buen ejemplar.
Granada, Edit. Urania, s/f. Ilustraciones en b/n. 427 p. 4º. Holandesa editorial levemente rozada. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar.
Granada, Edit. Urania, s/f. Ilustraciones en b/n. 427 p. 4º. Holandesa editorial levemente rozada. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar.
ZOOLOGÍA APLICADA A LA FARMACIA, MEDICINA Y CIENCIAS - Granada s/f - Ilustrado
RODRIGUEZ, Carlos
Granada, Edit. Urania, s/f. Ilustraciones en b/n. 427 p. 4º. Holandesa editorial levemente rozada. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar.
Barcelona, Arola Editors, 2000. La imatge que parla, 7. Fotografies de Marcel Pey i poesies de David Castillo. Fotografies a color. s/p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Arola Editors, 2000. La imatge que parla, 7. Fotografies de Marcel Pey i poesies de David Castillo. Fotografies a color. s/p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada....
SEGUINT L'HURACÀ - Tarragona 2000 - Molt il·lustrat
CASTILLO, David - PEY, Marcel
Barcelona, Arola Editors, 2000. La imatge que parla, 7. Fotografies de Marcel Pey i poesies de David Castillo. Fotografies a color. s/p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada....
Barcelona, Institut del Teatre, 1988. Monografies de teatre, 25. 339 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Institut del Teatre, 1988. Monografies de teatre, 25. 339 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL TEATRE ALEMANY CONTEMPORANI A L'ESTAT ESPANYOL fins el 1975 - Barcelona 1988
ORDUÑA, Javier
Barcelona, Institut del Teatre, 1988. Monografies de teatre, 25. 339 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edimar, 1951. Rasgo biográfico por José Pla. Veinticinco cuadros en reproducción fotográfica. Veinticinco opiniones relativas a su pintura. Ilustraciones en b/n...
Barcelona, Edimar, 1951. Rasgo biográfico por José Pla. Veinticinco cuadros en reproducción fotográfica. Veinticinco opiniones relativas a su pintura. Ilustraciones en b/n...
EL PINTOR JUAN SERRA - Barcelona 1951 - Muy ilustrado
SERRA, Juan - PLA, Josep
Barcelona, Edimar, 1951. Rasgo biográfico por José Pla. Veinticinco cuadros en reproducción fotográfica. Veinticinco opiniones relativas a su pintura. Ilustraciones en b/n...
FERRER, Joaquim
POUS I PAGÈS, Josep
SOLDEVILA, Carles
LLACUNA, Joan - Pr. ESPRIU, Salvador
DOMENECH, Maria
HUXLEY, Aldous
RODRIGUEZ, Carlos
CASTILLO, David - PEY, Marcel
ORDUÑA, Javier
SERRA, Juan - PLA, Josep