Barcelona, Edicions 62, 1990. Polítiques, 9. 201 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1990. Polítiques, 9. 201 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
DE DRETA A ESQUERRA. Memòries polítiques - Barcelona 1999
MUÑOZ, Xavier
Barcelona, Edicions 62, 1990. Polítiques, 9. 201 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Crítica, 1991. Serie Mayor. 408 p. 4º menor. Tela editorial con dorados en el lomo y sobrecubierta ilustrada. Algunos subrayados y anotaciones a lápiz....
Barcelona, Editorial Crítica, 1991. Serie Mayor. 408 p. 4º menor. Tela editorial con dorados en el lomo y sobrecubierta ilustrada. Algunos subrayados y anotaciones a lápiz....
EL SIGLO XVII (Historia de España, XII) - Barcelona 1991
LYNCH, John
Barcelona, Editorial Crítica, 1991. Serie Mayor. 408 p. 4º menor. Tela editorial con dorados en el lomo y sobrecubierta ilustrada. Algunos subrayados y anotaciones a lápiz....
Barcelona, Edicions 62 - Empúries, 1999. Poesia, 32. 49 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Interior en perfecte estat. Bon exemplar. 1a edició. 1st...
Barcelona, Edicions 62 - Empúries, 1999. Poesia, 32. 49 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Interior en perfecte estat. Bon exemplar. 1a edició. 1st...
L'ESCRIVENT - Barcelona 1999 - 1a edició
TÀPIES-BARBA, A.
Barcelona, Edicions 62 - Empúries, 1999. Poesia, 32. 49 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Interior en perfecte estat. Bon exemplar. 1a edició. 1st...
Madrid, Siruela, 1997. Col. Libros del Tiempo. 760 p. 2 h. 4º menor. Cartoné editorial ilustrado levemente rozado. Inscirpción de antiguo poseedor en hoja de respeto.. Muy buen...
Madrid, Siruela, 1997. Col. Libros del Tiempo. 760 p. 2 h. 4º menor. Cartoné editorial ilustrado levemente rozado. Inscirpción de antiguo poseedor en hoja de respeto.. Muy buen...
EMPRESAS Y TRIBULACIONES DE MAQROLL EL GAVIERO - Madrid 1997 - 1ª edición conjunta
MUTIS, Alvaro
Madrid, Siruela, 1997. Col. Libros del Tiempo. 760 p. 2 h. 4º menor. Cartoné editorial ilustrado levemente rozado. Inscirpción de antiguo poseedor en hoja de respeto.. Muy buen...
Barcelona, Bosch, 1977. Introducción, cronología, bibliografía, notas y traducción de Francisco Lafarga Maduell. 659 p. 8º. Rústica editorial levemente rozada. Buen ejemplar....
Barcelona, Bosch, 1977. Introducción, cronología, bibliografía, notas y traducción de Francisco Lafarga Maduell. 659 p. 8º. Rústica editorial levemente rozada. Buen ejemplar....
JACQUES le fataliste et son maitre / el fatalista y su amo
DIDEROT, Denis
Barcelona, Bosch, 1977. Introducción, cronología, bibliografía, notas y traducción de Francisco Lafarga Maduell. 659 p. 8º. Rústica editorial levemente rozada. Buen ejemplar....
Barcelona, Edit. La Magrana, 1987. Col. Venècies. 355p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1987. Col. Venècies. 355p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
FERRY D'OCTUBRE A GABRIOLA - Barcelona 1987 - 1ª edició en català
LOWRY, Malcolm
Barcelona, Edit. La Magrana, 1987. Col. Venècies. 355p. 8è major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edic. de l'Eixample, 1978. Traducció M. Mercè Marçal. Introducció i il·lustración Leonor Fini. Revisió de Felicia Fuster. 133p. 5f. 8è. Rústica editorial il·lustrada...
Barcelona, Edic. de l'Eixample, 1978. Traducció M. Mercè Marçal. Introducció i il·lustración Leonor Fini. Revisió de Felicia Fuster. 133p. 5f. 8è. Rústica editorial il·lustrada...
L'ONEIROPOMPE - Barcelona 1978 - 1ª edició en català
FINI, Leonor - Marçal, M. Mercè, trad.
Barcelona, Edic. de l'Eixample, 1978. Traducció M. Mercè Marçal. Introducció i il·lustración Leonor Fini. Revisió de Felicia Fuster. 133p. 5f. 8è. Rústica editorial il·lustrada...
Barcelona, Ediciones Península, 1974. Ediciones de Bolsillo. Introducción y notas de Gregori Mir. 291 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste. Buen ejemplar.
Barcelona, Ediciones Península, 1974. Ediciones de Bolsillo. Introducción y notas de Gregori Mir. 291 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste. Buen ejemplar.
LA LITERATURA DEL DESASTRE - Barcelona 1974
OLIVER, Miquel S.
Barcelona, Ediciones Península, 1974. Ediciones de Bolsillo. Introducción y notas de Gregori Mir. 291 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste. Buen ejemplar.
Barcelona, Societat Catalana d'Edicions, 1917. Volums XXXIV i XXXV. 185 p cada volum. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Inscripció a llapis i algunes taques...
Barcelona, Societat Catalana d'Edicions, 1917. Volums XXXIV i XXXV. 185 p cada volum. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Inscripció a llapis i algunes taques...
INFINIT. Romanç d'una passió - (2 vol. - Complet) - Barcelona 1917 - 1a edició
VIDAL, Plàcid
Barcelona, Societat Catalana d'Edicions, 1917. Volums XXXIV i XXXV. 185 p cada volum. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Segell de cautxú. Inscripció a llapis i algunes taques...
Barcelona, Ilustració Catalana, 1919. 184 p. 8è. Rústica editorial gastada, amarronada. Bon exemplar.
Barcelona, Ilustració Catalana, 1919. 184 p. 8è. Rústica editorial gastada, amarronada. Bon exemplar.
LES CONFIDÈNCIES D'EN JOAN BONHOME. Seguides dels seus PENSAMENTS - Barcelona 1919
MIQUEL I PLANAS, R.
Barcelona, Ilustració Catalana, 1919. 184 p. 8è. Rústica editorial gastada, amarronada. Bon exemplar.
Barcelona, Societat Catalana d'Edicions, 1915. Volum XXII. 359 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada gastada. Cobertes un pèl despreses, amb petites pèrdues. Bon exemplar. 1a...
Barcelona, Societat Catalana d'Edicions, 1915. Volum XXII. 359 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada gastada. Cobertes un pèl despreses, amb petites pèrdues. Bon exemplar. 1a...
SOL EN EL LLINDAR - Barcelona 1915 - 1a edició
PLANA, Alexandre
Barcelona, Societat Catalana d'Edicions, 1915. Volum XXII. 359 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada gastada. Cobertes un pèl despreses, amb petites pèrdues. Bon exemplar. 1a...
Barcelona, Editorial Arca, 1954. Col·lecció Torrell de Reus. Exemplar n. 48 d'una edició especial de 50 exemplars signats per l'autor. 359 p. 8è. Rústica editorial tipogràfica...
Barcelona, Editorial Arca, 1954. Col·lecció Torrell de Reus. Exemplar n. 48 d'una edició especial de 50 exemplars signats per l'autor. 359 p. 8è. Rústica editorial tipogràfica...
EL PRESIDENT SIGNA ELS DIMARTS - Barcelona 1954 - Edició numerada i signada
PERELLÓ, Rossend
Barcelona, Editorial Arca, 1954. Col·lecció Torrell de Reus. Exemplar n. 48 d'una edició especial de 50 exemplars signats per l'autor. 359 p. 8è. Rústica editorial tipogràfica...
MUÑOZ, Xavier
LYNCH, John
TÀPIES-BARBA, A.
MUTIS, Alvaro
DIDEROT, Denis
LOWRY, Malcolm
FINI, Leonor - Marçal, M. Mercè, trad.
OLIVER, Miquel S.
VIDAL, Plàcid
MIQUEL I PLANAS, R.
PLANA, Alexandre
PERELLÓ, Rossend