València, edit. 3i4. 1982. 175p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
València, edit. 3i4. 1982. 175p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
QUADERN D'OCIS - València 1982 - 1ª edició
SEVA, Antoni
València, edit. 3i4. 1982. 175p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62. 1989. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, vores unpèl gastades. Bon exemplar. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62. 1989. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, vores unpèl gastades. Bon exemplar. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 1ª edició. 1st edition.
LA FRONTISSA - Barcelona 1982 - 1ª edició
SERRAHIMA, Maurici
Barcelona, Edicions 62. 1989. 249p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, vores unpèl gastades. Bon exemplar. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62. 1984. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 123p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62. 1984. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 123p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
FM: FRAGMENTACIÓ MODULADA - Barcelona 1984 - 1ª edició
DECORS, Carles
Barcelona, Edicions 62. 1984. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 123p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62. 1989. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 138p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
Barcelona, Edicions 62. 1989. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 138p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
A LA VORA DEL POU - Barcelona 1989 - 1ª edició
SALA- VALLDAURA, J.m.
Barcelona, Edicions 62. 1989. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. Col. El Balancí. Coberta de Jordi Fornas. 138p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
Verona, edit. Mondadori, 1949. 239p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Libro en italiano. Buen ejemplar.
Verona, edit. Mondadori, 1949. 239p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Libro en italiano. Buen ejemplar.
IL BACIO DI LESBIA - Verona 1949
PANZINI, Alfredo
Verona, edit. Mondadori, 1949. 239p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado. Libro en italiano. Buen ejemplar.
Caracas, edit. Monte Avila, 1971. 246p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar. Fromm, Breton, Pavese, Freud,...
Caracas, edit. Monte Avila, 1971. 246p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar. Fromm, Breton, Pavese, Freud,...
EL AMOR Y LOS AMANTES - Caracas 1971
FROMM, FREUD - PALTON
Caracas, edit. Monte Avila, 1971. 246p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Firma antiguo propietario. Buen ejemplar. Fromm, Breton, Pavese, Freud,...
Sabadell, edit. Marian baqués, 1977. Reflexions sobre l'educació a propòsti de l'esplai. 211p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Sabadell, edit. Marian baqués, 1977. Reflexions sobre l'educació a propòsti de l'esplai. 211p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DIARI D'UN MONITOR DE COLÒNIES - Sabadell 1977
BAQUÉS, Marian
Sabadell, edit. Marian baqués, 1977. Reflexions sobre l'educació a propòsti de l'esplai. 211p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
València, edit. Alfons el Magnànim, 1997. Fotografias en b/n. 110p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
València, edit. Alfons el Magnànim, 1997. Fotografias en b/n. 110p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
DIARIO SIN FECHAS. Escenarios para un poeta barroco - València 1997 - Ilustrado
ANDÒ, Roberto
València, edit. Alfons el Magnànim, 1997. Fotografias en b/n. 110p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, edit. Nereida. 1957. 75p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Nereida. 1957. 75p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL CAPITÀ MASCARELLA - Barcelona 1957
REGÀS, Xavier
Barcelona, edit. Nereida. 1957. 75p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Barcelonesa, 1992. 173p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Barcelonesa, 1992. 173p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS PRINCIPIS DE LA CIVILITZACIÓ - Barcelona 1992
CAPDEVILA, Josep M.
Barcelona, edit. Barcelonesa, 1992. 173p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Oyarzun, Ediciones Vascas, 1979. 241p. 4º. Guaflex editorial. Muy buen ejemplar.
Oyarzun, Ediciones Vascas, 1979. 241p. 4º. Guaflex editorial. Muy buen ejemplar.
SINTESIS DE LA HISTORIA DEL PAIS VASCO - Oyarzun 1979
UGALDE, Martin de
Oyarzun, Ediciones Vascas, 1979. 241p. 4º. Guaflex editorial. Muy buen ejemplar.
Madrid, Alianza Editorial, 1996. 298 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Madrid, Alianza Editorial, 1996. 298 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
ACTES DEL 1r CONGRÉS DE LA RÀDIO A CATALUNYA - Barcleona 1996
Madrid, Alianza Editorial, 1996. 298 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
SEVA, Antoni
SERRAHIMA, Maurici
DECORS, Carles
SALA- VALLDAURA, J.m.
PANZINI, Alfredo
FROMM, FREUD - PALTON
BAQUÉS, Marian
ANDÒ, Roberto
REGÀS, Xavier
CAPDEVILA, Josep M.
UGALDE, Martin de