Barcelona, Tusquets Editores, 2017. Col. Andanzas, 730/4. 761 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Tusquets Editores, 2017. Col. Andanzas, 730/4. 761 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
LOS PACIENTES DEL DOCTOR GARCÍA - Barcelona 2017 - 1ª edición
GRANDES, Almudena
Barcelona, Tusquets Editores, 2017. Col. Andanzas, 730/4. 761 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1999. 462 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1999. 462 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS INTEL·LECTUALS I EL PODER A CATALUNYA (1808-1975) - Barcelona 1999
Casassas, Jordi, coordinador
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1999. 462 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Valls, Cossetània, 2006. 423p. 1f. 8è. Cartoné editorial. Molt bon exemplar.
Valls, Cossetània, 2006. 423p. 1f. 8è. Cartoné editorial. Molt bon exemplar.
CICLE DE L'EXILI I. L'EXILIADA. Obra completa, volum 2 - Valls 2006
BLADÉ I DESUMVILA, Artur
Valls, Cossetània, 2006. 423p. 1f. 8è. Cartoné editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Planeta, 2010. Premio Planeta 2010. 428 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. 1a edición. First edition
Barcelona, Editorial Planeta, 2010. Premio Planeta 2010. 428 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. 1a edición. First edition
RIÑA DE GATOS. Madrid 1936 - Barcelona 2010 - 1ª edición
MENDOZA, Eduardo
Barcelona, Editorial Planeta, 2010. Premio Planeta 2010. 428 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. 1a edición. First edition
Barcelona, Editorial Ronsel, 2004. 167p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. La novela recrea un episodio verídico acontecido durante...
Barcelona, Editorial Ronsel, 2004. 167p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. La novela recrea un episodio verídico acontecido durante...
EL SANTO DE LA MADRE MARGARITA - Barcelona 2004 - 1ª edición
CANDEL, Francisco
Barcelona, Editorial Ronsel, 2004. 167p. 8º. Rústica editorial con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. La novela recrea un episodio verídico acontecido durante...
Barcelona, Edit. 62, 2004. Nombroses il·lustracuions en b/n 268p. 4t. major. Guaflex edit. amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. 62, 2004. Nombroses il·lustracuions en b/n 268p. 4t. major. Guaflex edit. amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA GUERRA CIVIL A CATALUNYA 1936-1939 1. Alçament militar i primers mesos de guerra - Barcelona 2004 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. 62, 2004. Nombroses il·lustracuions en b/n 268p. 4t. major. Guaflex edit. amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Pàrsifal Edicions, 1998. Portic de Rafael Alberti. Il lustracions de M. Durban. 70 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Articles...
Barcelona, Pàrsifal Edicions, 1998. Portic de Rafael Alberti. Il lustracions de M. Durban. 70 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Articles...
CATALANS A MADRID. Impressions de viatge - Barcelona 1998 - Edició facsímil
MIRAVITLLES, Jaume
Barcelona, Pàrsifal Edicions, 1998. Portic de Rafael Alberti. Il lustracions de M. Durban. 70 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. Articles...
Barcelona, Edicions 62 - La Vanguardia, 2006. 25 volums d'unes 150 p. cadascun. 4t. Rústica editorial amb solapes. Molt bons exemplars. ISBN 978-8429757620
Barcelona, Edicions 62 - La Vanguardia, 2006. 25 volums d'unes 150 p. cadascun. 4t. Rústica editorial amb solapes. Molt bons exemplars. ISBN 978-8429757620
CATALUNYA DURANT LA GUERRA CIVIL DIA A DIA (25 vol. - Complet) - Barcelona 2006 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edicions 62 - La Vanguardia, 2006. 25 volums d'unes 150 p. cadascun. 4t. Rústica editorial amb solapes. Molt bons exemplars. ISBN 978-8429757620
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, abril 2008. Serra d'Or. Fotografies a color i en b/n. 112 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dossier...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, abril 2008. Serra d'Or. Fotografies a color i en b/n. 112 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dossier...
SERRA D'OR Nº 580 - Barcelona 2008 - Il·lustrada
(Maig 68, Miquel Barceló, guerra civil, etc)
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, abril 2008. Serra d'Or. Fotografies a color i en b/n. 112 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dossier...
Barcelona, Edit. Random House, 2017. Alguna ilustración en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Random House, 2017. Alguna ilustración en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
EL MONARCA DE LAS SOMBRAS - Barcelona 2017 - Ilustrado - 1ª edición
CERCAS, Javier
Barcelona, Edit. Random House, 2017. Alguna ilustración en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Editorial Laia, 1974. Ediciones de Bolsillo, 387. De la página 283 a la 527. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Laia, 1974. Ediciones de Bolsillo, 387. De la página 283 a la 527. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
LA ESPAÑA DEL SIGLO XX 2. De la Segunda República a la Guerra Civil (1931/1936) - Barcelona 1974
TUÑÓN DE LARA, Manuel
Barcelona, Editorial Laia, 1974. Ediciones de Bolsillo, 387. De la página 283 a la 527. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Laia, 1974. Ediciones de Bolsillo, 387. De la página 529 a la 850. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Laia, 1974. Ediciones de Bolsillo, 387. De la página 529 a la 850. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
LA ESPAÑA DEL SIGLO XX 3. La Guerra Civil (1936/1939) - Barcelona 1974
TUÑÓN DE LARA, Manuel
Barcelona, Editorial Laia, 1974. Ediciones de Bolsillo, 387. De la página 529 a la 850. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
GRANDES, Almudena
Casassas, Jordi, coordinador
BLADÉ I DESUMVILA, Artur
MENDOZA, Eduardo
CANDEL, Francisco
MIRAVITLLES, Jaume
(Maig 68, Miquel Barceló, guerra civil, etc)
CERCAS, Javier
TUÑÓN DE LARA, Manuel
TUÑÓN DE LARA, Manuel