Barcelona, CCCB, 2005. Fotografies en b/n i a color. 152 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2005. Fotografies en b/n i a color. 152 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
LITERATURES DE L'EXILI - Barcelona 2005 - Il·lustrat
GUILLAMON, Julià
Barcelona, CCCB, 2005. Fotografies en b/n i a color. 152 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2006. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2006. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
LITERATURAS DEL EXILIO. Buenos Aires - Barcelona 2006
GUILLAMON, Julià
Barcelona, CCCB, 2006. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2007. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, CCCB, 2007. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
LITERATURAS DEL EXILIO. Santiago de Chile - Barcelona 2007
GUILLAMON, Julià
Barcelona, CCCB, 2007. Fotografías en b/n. 47 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, SEACEX, 2007. Fotografías a color. 47 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, SEACEX, 2007. Fotografías a color. 47 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
LITERATURAS DEL EXILIO. Santo Domingo - Barcelona 2007 - Ilustrado
GUILLAMON, Julià
Barcelona, SEACEX, 2007. Fotografías a color. 47 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, Árdora Ediciones, 2022. 372 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Páginas escogidas del Diario,...
Madrid, Árdora Ediciones, 2022. 372 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Páginas escogidas del Diario,...
PASEOS POR MI JAULA - Madrid 2022
AZAÑA, Manuel
Madrid, Árdora Ediciones, 2022. 372 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st edition. Páginas escogidas del Diario,...
Barcelona, Institució de les Lletres Catalanes, 1999. Fotografies en color i b/n. 44 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. "La primera institució de les...
Barcelona, Institució de les Lletres Catalanes, 1999. Fotografies en color i b/n. 44 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. "La primera institució de les...
LA INSTITUCIÓ DE LES LLETRES CATALANES 1937 - 1939 - Barcelona 1999 - Il·lustrat
CAMPILLO, Maria
Barcelona, Institució de les Lletres Catalanes, 1999. Fotografies en color i b/n. 44 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. "La primera institució de les...
Barcelona, Edicions Ariel, 2000. Hores de Catalunya. Història del meu temps, 1931-1936. Algunes fotografies en b/n fora-text. 462 p. 4t menor. Guaflex editorial. Desgast molt...
Barcelona, Edicions Ariel, 2000. Hores de Catalunya. Història del meu temps, 1931-1936. Algunes fotografies en b/n fora-text. 462 p. 4t menor. Guaflex editorial. Desgast molt...
QUARANTA ANYS D'ADVOCAT Història del meu temps, 1931-1936 - Barcelona 2000 - Il·lustrat
HURTADO, Amadeu
Barcelona, Edicions Ariel, 2000. Hores de Catalunya. Història del meu temps, 1931-1936. Algunes fotografies en b/n fora-text. 462 p. 4t menor. Guaflex editorial. Desgast molt...
Barcelona, Edit. Dopesa, 1975. 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Dopesa, 1975. 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
REVOLUCIÓ I CONTRAREVOLUCIÓ A CATALUNYA 1936-1937 - Barcelona 1975
SEMPRÚN MAURA, Carlos
Barcelona, Edit. Dopesa, 1975. 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
València, Edicions 3i4, 2000. Sèrie La Unitat, 160. Fotografies en b/n f-t. 453 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
València, Edicions 3i4, 2000. Sèrie La Unitat, 160. Fotografies en b/n f-t. 453 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
DIETARIS DE L'EXILI I EL RETORN. vol II: l retorn - València 2000 - Il·lustrat
SOLDEVILA, Ferran
València, Edicions 3i4, 2000. Sèrie La Unitat, 160. Fotografies en b/n f-t. 453 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Hereus Folch i Torres, 2000. Pàgines Viscudes del temps de la guerra, seguides de Figures i Figurines i Impressions del Front. Il·lustracions en b/n. 279p. 8è....
Barcelona, Edit Hereus Folch i Torres, 2000. Pàgines Viscudes del temps de la guerra, seguides de Figures i Figurines i Impressions del Front. Il·lustracions en b/n. 279p. 8è....
PÀGINES VISCUDES DEL TEMPS DE LA GUERRA - Barcelona 2000 - Molt il·lustrat
FOLCH I TORRES, Josep M.
Barcelona, Edit Hereus Folch i Torres, 2000. Pàgines Viscudes del temps de la guerra, seguides de Figures i Figurines i Impressions del Front. Il·lustracions en b/n. 279p. 8è....
Palma de Mallorca, Lleonard Muntaner, Editor, 2011. Col. L'Arjau, 26. 227 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Palma de Mallorca, Lleonard Muntaner, Editor, 2011. Col. L'Arjau, 26. 227 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
LES REPRESÀLIES DE FRANCO CONTRA ELS MILITARS "POC ADDICTES" - Palma 2011
MASSOT I MUNTANER, Josep
Palma de Mallorca, Lleonard Muntaner, Editor, 2011. Col. L'Arjau, 26. 227 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Random House, 2004. Prólogo de Jorge Edwards. Ilustraciones de Tito Calderón. CD con poemas en la voz de Julio Jung. Textos de Pablo Neruda, prosa y poesía. Poemas,...
Barcelona, Random House, 2004. Prólogo de Jorge Edwards. Ilustraciones de Tito Calderón. CD con poemas en la voz de Julio Jung. Textos de Pablo Neruda, prosa y poesía. Poemas,...
PABLO NERUDA. RESIDENCIA EN ESPAÑA - Barcelona 2004 - Muy ilustrado - Con CD
NERUDA, Pablo - CALDERÓN, Tito, il.
Barcelona, Random House, 2004. Prólogo de Jorge Edwards. Ilustraciones de Tito Calderón. CD con poemas en la voz de Julio Jung. Textos de Pablo Neruda, prosa y poesía. Poemas,...
GUILLAMON, Julià
GUILLAMON, Julià
GUILLAMON, Julià
GUILLAMON, Julià
AZAÑA, Manuel
CAMPILLO, Maria
HURTADO, Amadeu
SEMPRÚN MAURA, Carlos
SOLDEVILA, Ferran
FOLCH I TORRES, Josep M.
MASSOT I MUNTANER, Josep
NERUDA, Pablo - CALDERÓN, Tito, il.