Barcelona, Edicions Proa, 1970. Biblioteca A Tot Vent, 147.Traducció de Francesc Vallverdú. 166p. 8è. Rústica editorial. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. 1a...
Barcelona, Edicions Proa, 1970. Biblioteca A Tot Vent, 147.Traducció de Francesc Vallverdú. 166p. 8è. Rústica editorial. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. 1a...
GENITRIX - Barcelona 1970 - 1a edició en català
MAURIAC, François
Barcelona, Edicions Proa, 1970. Biblioteca A Tot Vent, 147.Traducció de Francesc Vallverdú. 166p. 8è. Rústica editorial. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. 1a...
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2003. Traducció Eloi Castelló. 250p. 8è major. Rústica editorial ll·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2003. Traducció Eloi Castelló. 250p. 8è major. Rústica editorial ll·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
SENSE DESTÍ - Barcelona 2003 - 1ª edició en català
KERTÉSZ, Imre
Barcelona, Edit. Quaderns crema, 2003. Traducció Eloi Castelló. 250p. 8è major. Rústica editorial ll·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Badalona, Edicions Proa, 1929. Biblioteca A Tot Vent, 8. Traducció de Melcior Font. Amb un pròleg de Joan Puig i Ferreter. 229p. 8è. Tela editoria amb sobrecoberta l il·lustrada...
Badalona, Edicions Proa, 1929. Biblioteca A Tot Vent, 8. Traducció de Melcior Font. Amb un pròleg de Joan Puig i Ferreter. 229p. 8è. Tela editoria amb sobrecoberta l il·lustrada...
GRAZIEL·LA - Badalona 1929 - 1a edició en català
LAMARTINE, Alphonse
Badalona, Edicions Proa, 1929. Biblioteca A Tot Vent, 8. Traducció de Melcior Font. Amb un pròleg de Joan Puig i Ferreter. 229p. 8è. Tela editoria amb sobrecoberta l il·lustrada...
Barcelona, Edit. Josep Baguña, 1922. Nombroses il·lustracions en b/n de Junceda. 157p. 8è major. Holandesa. Protector transparent. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Josep Baguña, 1922. Nombroses il·lustracions en b/n de Junceda. 157p. 8è major. Holandesa. Protector transparent. Molt bon exemplar.
LES MEMORABLES AVENTURES D'EN ROC GENTIL - Barcelona 1922 - Il·lustrat
FOLCH I TORRES, Josep M. - JUNCEDA, J.
Barcelona, Edit. Josep Baguña, 1922. Nombroses il·lustracions en b/n de Junceda. 157p. 8è major. Holandesa. Protector transparent. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions Destino, 2021. 175p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions Destino, 2021. 175p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
TÀNDEM - Barcelona 2021 - 1ª edició
Barbal, Maria
Barcelona, Edicions Destino, 2021. 175p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edi. Salamandra, 2016. 477p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edi. Salamandra, 2016. 477p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
YERULDELGGER, MUERTOS EN LA ESTEPA - Barcelona 2016
MANOOK, Ian
Barcelona, Edi. Salamandra, 2016. 477p. 8ºmayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edi. La Magrana, 2010. 247p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edi. La Magrana, 2010. 247p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
NEGRES TEMPESTES - Barcelona 2010 - 1ª edició
SOLANA,Teresa
Barcelona, Edi. La Magrana, 2010. 247p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edi. 62, 1983. Col. La cua de palla. 110p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edi. 62, 1983. Col. La cua de palla. 110p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CAL SABER ENCAIXAR - Barcelona 1983
ELLIN, Stanley
Barcelona, Edi. 62, 1983. Col. La cua de palla. 110p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edi. 62, 1985. Col. La cua de palla. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edi. 62, 1985. Col. La cua de palla. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
LA DAMA FANTASMA - Barcelona 1985
IRISH, William
Barcelona, Edi. 62, 1985. Col. La cua de palla. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edi. 62, 1982. Col. La cua de palla. 163p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edi. 62, 1982. Col. La cua de palla. 163p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MEINARD STAM, ARA DIFUNT - Barcelona 1982
FREELING, Nicolas
Barcelona, Edi. 62, 1982. Col. La cua de palla. 163p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Timun Mas, 1973. Col. Relatos Clásicos Universales, 2. Ilustraciones de Piero Cattaneo y adaptación de Mary Menichetti. 29p. 4º mayor. Numerosas...
Barcelona, Editorial Timun Mas, 1973. Col. Relatos Clásicos Universales, 2. Ilustraciones de Piero Cattaneo y adaptación de Mary Menichetti. 29p. 4º mayor. Numerosas...
LOS HIJOS DEL CAPITAN GRANT - Barcelona 1973 - Ilustrado
VERNE, Jules - CATTANEO, Piero
Barcelona, Editorial Timun Mas, 1973. Col. Relatos Clásicos Universales, 2. Ilustraciones de Piero Cattaneo y adaptación de Mary Menichetti. 29p. 4º mayor. Numerosas...
Buenos Aires, Edit. Guillermo Kraft LTDA, 1954. Col. Verticle. 915p. 8º. Rústica editorial. Papel Bíblia. Desgaste que no dificulta la lectura. Buen ejemplar.
Buenos Aires, Edit. Guillermo Kraft LTDA, 1954. Col. Verticle. 915p. 8º. Rústica editorial. Papel Bíblia. Desgaste que no dificulta la lectura. Buen ejemplar.
EL CARDENAL - Buenos Aires 1954
MORTON ROBINSON, Henry
Buenos Aires, Edit. Guillermo Kraft LTDA, 1954. Col. Verticle. 915p. 8º. Rústica editorial. Papel Bíblia. Desgaste que no dificulta la lectura. Buen ejemplar.
MAURIAC, François
KERTÉSZ, Imre
LAMARTINE, Alphonse
FOLCH I TORRES, Josep M. - JUNCEDA, J.
Barbal, Maria
MANOOK, Ian
SOLANA,Teresa
ELLIN, Stanley
IRISH, William
FREELING, Nicolas
VERNE, Jules - CATTANEO, Piero
MORTON ROBINSON, Henry