Barcelona, Seix Barral - Nueva Narrativa Hispánica, 1970. 348 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada levemente rozada con protector plástico. Buen ejemplar. 1ª edición....
Barcelona, Seix Barral - Nueva Narrativa Hispánica, 1970. 348 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada levemente rozada con protector plástico. Buen ejemplar. 1ª edición....
LA OSCURA HISTORIA DE LA PRIMA MONTSE - Barcelona 1970 - 1ª edición
MARSÉ, Juan
Barcelona, Seix Barral - Nueva Narrativa Hispánica, 1970. 348 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada levemente rozada con protector plástico. Buen ejemplar. 1ª edición....
Badalona, Edicions Proa, 1935. Biblioteca A Tot Vent, 77. Traducció del francès d'Andreu Nin. 293 p. 8è menor. Tela editorial una mica gastada. Segell de cautxú. Bon exemplar....
Badalona, Edicions Proa, 1935. Biblioteca A Tot Vent, 77. Traducció del francès d'Andreu Nin. 293 p. 8è menor. Tela editorial una mica gastada. Segell de cautxú. Bon exemplar....
L'INSURGENT - Badalona 1935 - 1a edició en català
VALLÈS, Jules - Tr, Andreu Nin
Badalona, Edicions Proa, 1935. Biblioteca A Tot Vent, 77. Traducció del francès d'Andreu Nin. 293 p. 8è menor. Tela editorial una mica gastada. Segell de cautxú. Bon exemplar....
Barcelona, Edit.orial Proa, 1990. Biblioteca A Tot Vent nº 285. 350p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit.orial Proa, 1990. Biblioteca A Tot Vent nº 285. 350p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
NO SÓC STILLER - Barcelona 1990 - 1ª edició en català
FRISCH, Max
Barcelona, Edit.orial Proa, 1990. Biblioteca A Tot Vent nº 285. 350p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1988. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Josep Anton Fernández. 352 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1988. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Josep Anton Fernández. 352 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
LES RELACIONS PERILLOSES - Barcelona 1988 - 1ª edició en català
LACLOS, Choderlos de
Barcelona, Edit. Proa, 1988. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Josep Anton Fernández. 352 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1985. Biblioteca A Tot Vent. 418 p. 8è. Tela editorial estampada. Molt bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1985. Biblioteca A Tot Vent. 418 p. 8è. Tela editorial estampada. Molt bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
WASHINGTON, D.C. - Barcelona 1985 - 1ª edició en català
VIDAL, Gore
Barcelona, Edit. Proa, 1985. Biblioteca A Tot Vent. 418 p. 8è. Tela editorial estampada. Molt bon exemplar. 1ª edició en català. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Josep M. Fulquet. 135 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Josep M. Fulquet. 135 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
DE LA FINCA - Barcelona 1987 - 1ª edició en català
UPDIKE, John
Barcelona, Edit. Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Josep M. Fulquet. 135 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent.. il·lustració b/n de Bosco Martí. 169 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edfition.
Barcelona, Edit. Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent.. il·lustració b/n de Bosco Martí. 169 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edfition.
ELS DÉUS INACCESSIBLES - Barcelona 1987 - 1ª edició
RIERA, Miquel Àngel
Barcelona, Edit. Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent.. il·lustració b/n de Bosco Martí. 169 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edfition.
Barcelona, Editorial Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent nº 261. 8è major. 157p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent nº 261. 8è major. 157p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
ELS ARBRES VENÇUTS - Barcelona 1987 - 1ª edició
ROCA, M. Mercè
Barcelona, Editorial Proa, 1987. Biblioteca A Tot Vent nº 261. 8è major. 157p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 2013. 250p. 4t. Cartronera editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Proa, 2013. 250p. 4t. Cartronera editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
PLANS DE FUTUR - Barcelona 2013 - 1ª edició
SERRA, Màrius
Barcelona, Edit. Proa, 2013. 250p. 4t. Cartronera editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, La Gaya Ciencia, 1974. Seguido de "Juan Gil-Albert entre la meditación y el homenaje" de Jaime Gil de Biedma. Diseño de R. Giralt-Miracle. 188 p. 2 h. 8º. Rústica...
Barcelona, La Gaya Ciencia, 1974. Seguido de "Juan Gil-Albert entre la meditación y el homenaje" de Jaime Gil de Biedma. Diseño de R. Giralt-Miracle. 188 p. 2 h. 8º. Rústica...
VALENTÍN (HOMENAJE A WILLIAM SHAKESPEARE) - Barcelona 1974
GIL ALBERT, Juan (Gil de Biedma, epílogo)
Barcelona, La Gaya Ciencia, 1974. Seguido de "Juan Gil-Albert entre la meditación y el homenaje" de Jaime Gil de Biedma. Diseño de R. Giralt-Miracle. 188 p. 2 h. 8º. Rústica...
Barcelona, Edit. La Magrana, 1990. 296 p. 8è. major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. 1º edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1990. 296 p. 8è. major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. 1º edició. 1st edition.
MEL I METZINES - Barcelona 1990 - 1ª edició
Barbal, Maria
Barcelona, Edit. La Magrana, 1990. 296 p. 8è. major. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. 1º edició. 1st edition.
Barcelona, Proa, 2006. 166 p. 1 f. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition
Barcelona, Proa, 2006. 166 p. 1 f. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition
L'ESTIU DE L'ANGLES - Barcelona 2006 - 1ª edició
RIERA, Carme
Barcelona, Proa, 2006. 166 p. 1 f. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1st edition. First edition
MARSÉ, Juan
VALLÈS, Jules - Tr, Andreu Nin
FRISCH, Max
LACLOS, Choderlos de
VIDAL, Gore
UPDIKE, John
ROCA, M. Mercè
SERRA, Màrius
GIL ALBERT, Juan (Gil de Biedma, epílogo)
Barbal, Maria
RIERA, Carme