Madrid, Edit. Graf. A. Aguado, 1942. 141p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Buen ejemplar.
Madrid, Edit. Graf. A. Aguado, 1942. 141p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Buen ejemplar.
ADÁN Y EVA - Madrid 1942
FRANCÉS, José
Madrid, Edit. Graf. A. Aguado, 1942. 141p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Buen ejemplar.
Barcelona, Molino, 1946. Biblioteca Oro. Traducción de Guillermo López. 112 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada por Bocquet. Muy buen ejemplar. 1a edición. 1st edition.
Barcelona, Molino, 1946. Biblioteca Oro. Traducción de Guillermo López. 112 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada por Bocquet. Muy buen ejemplar. 1a edición. 1st edition.
CINCO CERDITOS [ Five Little Pigs ) - Barcelona 1946 - 1º edición en español
CHRISTIE, Agatha
Barcelona, Molino, 1946. Biblioteca Oro. Traducción de Guillermo López. 112 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada por Bocquet. Muy buen ejemplar. 1a edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Plaza&Janés, 1990. Col. Lletres Catalanes. Sèrie Novel·la. 282p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Plaza&Janés, 1990. Col. Lletres Catalanes. Sèrie Novel·la. 282p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
A MAYERLING, UNA NIT - Barcelona 1990 - 1a edició
LUJAN, Nestor
Barcelona, Edit. Plaza&Janés, 1990. Col. Lletres Catalanes. Sèrie Novel·la. 282p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 207p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 207p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS FANTASMES DEL TRIANON - Barcelona 1996
LUJAN, Nestor
Barcelona, Edit. Columna, 1996. 207p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Nova Terra, 1972. 287p. 8è. Rústica editorial. Lleuger desgast a la coberta. Pàgines esgrogueïdes pel temps. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Nova Terra, 1972. 287p. 8è. Rústica editorial. Lleuger desgast a la coberta. Pàgines esgrogueïdes pel temps. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL JAQUÉ DE LA DEMOCRÀCIA - Barcelona 1972 - 1ª edició
CAPMANY, Maria Aurèlia
Barcelona, Edit. Nova Terra, 1972. 287p. 8è. Rústica editorial. Lleuger desgast a la coberta. Pàgines esgrogueïdes pel temps. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Editorial Selecta, 1972. Biblioteca Selecta - 452. 270 p. 9 f. 8è menor. Rústica amb sobrecoberta il·lustrada. Foto de l'autor en la part posterior de la...
Barcelona, Editorial Selecta, 1972. Biblioteca Selecta - 452. 270 p. 9 f. 8è menor. Rústica amb sobrecoberta il·lustrada. Foto de l'autor en la part posterior de la...
FES MEMORIA, BEL - Barcelona 1972 - 1ª edició
RIERA LLORCA, Vicenç
Barcelona, Editorial Selecta, 1972. Biblioteca Selecta - 452. 270 p. 9 f. 8è menor. Rústica amb sobrecoberta il·lustrada. Foto de l'autor en la part posterior de la...
Barcelona, Edit. Anagrama, 1980. Col. Contraseñas, 29. Portada de Julio Vivas. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición en la editorial.
Barcelona, Edit. Anagrama, 1980. Col. Contraseñas, 29. Portada de Julio Vivas. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición en la editorial.
EL CONDE AMERICANO - Barcelona 1980
TWAIN, Mark
Barcelona, Edit. Anagrama, 1980. Col. Contraseñas, 29. Portada de Julio Vivas. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición en la editorial.
Barcelona, Seix Barral, 1975. Edición y prólogo de José-Carlos Mainer. 510 p. 8º mayor. Rústica editorial levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Seix Barral, 1975. Edición y prólogo de José-Carlos Mainer. 510 p. 8º mayor. Rústica editorial levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
TIEMPO DE DESTRUCCIÓN - Barcelona 1975 - 1ª edición
MARTÍN-SANTOS, Luis
Barcelona, Seix Barral, 1975. Edición y prólogo de José-Carlos Mainer. 510 p. 8º mayor. Rústica editorial levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Edit. Proa, 1976. Biblioteca A Tot Vent, 173. Pròleg de Josep M. Llompart. 282p. 8è. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Inscripció de l'antic propietari....
Barcelona, Edit. Proa, 1976. Biblioteca A Tot Vent, 173. Pròleg de Josep M. Llompart. 282p. 8è. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Inscripció de l'antic propietari....
UN REGNE PER A MI - Barcelona 1976 - 1a edició
FANER, Pau
Barcelona, Edit. Proa, 1976. Biblioteca A Tot Vent, 173. Pròleg de Josep M. Llompart. 282p. 8è. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Inscripció de l'antic propietari....
Barcelona, Edicions 62, 1978. Col. El Balancí, 108. 237p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Inscripció de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1978. Col. El Balancí, 108. 237p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Inscripció de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
DIES D'IRA A L'ILLA - Barcelona 1978 - 1a edició
FERRER, Antoni-Lluc
Barcelona, Edicions 62, 1978. Col. El Balancí, 108. 237p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Inscripció de l'antic propietari. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Argos Vergara, 1983. Col. Bibliotheca del Fenice, 14. 216p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Argos Vergara, 1983. Col. Bibliotheca del Fenice, 14. 216p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
LABERINTO DEL FANGO - Barcelona 1983 - 1ª edición.
FERNANDEZ DE CASTRO, Javier
Barcelona, Edit. Argos Vergara, 1983. Col. Bibliotheca del Fenice, 14. 216p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
Barcelona, Edit.Tusquets, 1990. Col. Andanzas, 109. 139p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leves manchas de óxido. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
Barcelona, Edit.Tusquets, 1990. Col. Andanzas, 109. 139p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leves manchas de óxido. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
EL ENCUENTRO - Barcelona 1990 - 1ª edición
TRIAS, Carlos
Barcelona, Edit.Tusquets, 1990. Col. Andanzas, 109. 139p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leves manchas de óxido. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
FRANCÉS, José
CHRISTIE, Agatha
LUJAN, Nestor
LUJAN, Nestor
CAPMANY, Maria Aurèlia
RIERA LLORCA, Vicenç
TWAIN, Mark
MARTÍN-SANTOS, Luis
FANER, Pau
FERRER, Antoni-Lluc
FERNANDEZ DE CASTRO, Javier
TRIAS, Carlos