Barcelona, Edit. Anagrama, 1992. Col. Narrativas Hispánicas, 130. 298p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en la cubierta. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Anagrama, 1992. Col. Narrativas Hispánicas, 130. 298p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en la cubierta. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
CAMPO DE AGRAMANTE - Barcelona 1992 - 1ª edición
CABALLERO BONALD, José Manuel
Barcelona, Edit. Anagrama, 1992. Col. Narrativas Hispánicas, 130. 298p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en la cubierta. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Argos Vergara, 1983. Col. Bibliotheca del Fenice, 16. 219p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste por el tiempo. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Argos Vergara, 1983. Col. Bibliotheca del Fenice, 16. 219p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste por el tiempo. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
LOS LABIOS DE VERMUT - Barcelona 1983 - 1ª edición
LOPE, Manuel de
Barcelona, Edit. Argos Vergara, 1983. Col. Bibliotheca del Fenice, 16. 219p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste por el tiempo. Buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Magrana, 1996. Col. Humor, 2. La via ridiculista d'accés a la independència. 181p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st...
Barcelona, Edit. La Magrana, 1996. Col. Humor, 2. La via ridiculista d'accés a la independència. 181p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st...
CATACONYA - Barcelona 1996 - 1ª edició
DURAN, David
Barcelona, Edit. La Magrana, 1996. Col. Humor, 2. La via ridiculista d'accés a la independència. 181p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st...
Barcelona, Edit. Alfaguara, 1967. Sèrie d'autors catalans, Col. Popular Catalonia, 14. El món íntim d'un home en el context social i polític del moment, agudament analitzat....
Barcelona, Edit. Alfaguara, 1967. Sèrie d'autors catalans, Col. Popular Catalonia, 14. El món íntim d'un home en el context social i polític del moment, agudament analitzat....
UNA TACA DE SOL - Barcelona 1964 - 1a edició
ARIMANY, Miquel
Barcelona, Edit. Alfaguara, 1967. Sèrie d'autors catalans, Col. Popular Catalonia, 14. El món íntim d'un home en el context social i polític del moment, agudament analitzat....
Barcelona, Edit. Alfaguara, 1966. Sèrie d'autors catalans, Col. Popular Catalonia, 9. Una novel·la que reflecteix una mena de moral que farà reflexionar profundament el lector....
Barcelona, Edit. Alfaguara, 1966. Sèrie d'autors catalans, Col. Popular Catalonia, 9. Una novel·la que reflecteix una mena de moral que farà reflexionar profundament el lector....
ELS CAMINS - Barcelona 1966 - 1a edició
TORRES, Estanislau
Barcelona, Edit. Alfaguara, 1966. Sèrie d'autors catalans, Col. Popular Catalonia, 9. Una novel·la que reflecteix una mena de moral que farà reflexionar profundament el lector....
Barcelona, Edit. Cadi, 1963. Col. Grup del Llibre, Sèrie Novel·la, 1. 265p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Lleu desgast a la sobrecoberta....
Barcelona, Edit. Cadi, 1963. Col. Grup del Llibre, Sèrie Novel·la, 1. 265p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Lleu desgast a la sobrecoberta....
RODA DE MALCONTENTS - Barcelona 1968 - 1a edició
RIERA LLORCA, Vicenç
Barcelona, Edit. Cadi, 1963. Col. Grup del Llibre, Sèrie Novel·la, 1. 265p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Lleu desgast a la sobrecoberta....
Edit. Vergara, 1966. Col. Isard 31, n. 22. Edició econòmica. 231p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Edit. Vergara, 1966. Col. Isard 31, n. 22. Edició econòmica. 231p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
INVITACIÓ AL VALS - 1966 - 1a edició en català
LEHMANN, R.
Edit. Vergara, 1966. Col. Isard 31, n. 22. Edició econòmica. 231p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Vergara, 1965. Col. Isard 28, n. 20. 218p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Vergara, 1965. Col. Isard 28, n. 20. 218p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
LES AVENTURES D'UN MALETÍ NEGRE - Barcelona 1965 - 1ª edició en català
CRONIN, A. J.
Barcelona, Edit. Vergara, 1965. Col. Isard 28, n. 20. 218p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Circe, 1988. 316p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en la cubierta y leves manchas de óxido en algunas páginas. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Edit. Circe, 1988. 316p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en la cubierta y leves manchas de óxido en algunas páginas. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
MORIR EN EL GOLFO - Barcelona 1988 - 1ª edición en España
AGUILAR CAMIN, Hector
Barcelona, Edit. Circe, 1988. 316p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Leve desgaste en la cubierta y leves manchas de óxido en algunas páginas. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Edit. Destino, 2022. Col. Áncora y Delfín, 1579. 189p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Destino, 2022. Col. Áncora y Delfín, 1579. 189p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LA ÚLTIMA VEZ - Barcelona 2022 - 1ª edición
MARTÍNEZ, Guillermo
Barcelona, Edit. Destino, 2022. Col. Áncora y Delfín, 1579. 189p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Bibliothèque-Charpentier. Eugène Fasquelle, Editor. 1928. 280p cada tomo. 8º. Rústica editorial. Inscripción del antiguo propietario. Desgaste por el tiempo que no...
Paris, Bibliothèque-Charpentier. Eugène Fasquelle, Editor. 1928. 280p cada tomo. 8º. Rústica editorial. Inscripción del antiguo propietario. Desgaste por el tiempo que no...
L'ASSOMMOIR - (2 Vol. - Completo) - Paris 1928
ZOLA, Émile
Paris, Bibliothèque-Charpentier. Eugène Fasquelle, Editor. 1928. 280p cada tomo. 8º. Rústica editorial. Inscripción del antiguo propietario. Desgaste por el tiempo que no...
Barcelona, Seix Barral, 2014. Biblioteca Breve. 300 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustraa con solapas. Muy buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
Barcelona, Seix Barral, 2014. Biblioteca Breve. 300 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustraa con solapas. Muy buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
KASSEL NO INVITA A LA LÓGICA - Barcelona 2014 - 1º edición
VILA MATAS, Enrique
Barcelona, Seix Barral, 2014. Biblioteca Breve. 300 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustraa con solapas. Muy buen ejemplar. 1º edición. 1st edition.
CABALLERO BONALD, José Manuel
LOPE, Manuel de
DURAN, David
ARIMANY, Miquel
TORRES, Estanislau
RIERA LLORCA, Vicenç
LEHMANN, R.
CRONIN, A. J.
AGUILAR CAMIN, Hector
MARTÍNEZ, Guillermo
ZOLA, Émile
VILA MATAS, Enrique