Barcelona, Edit. Proa, 2001. Tria , notes i presentació Isidor Cònsul. 295p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2001. Tria , notes i presentació Isidor Cònsul. 295p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
ELS BORDONS DE L'ARPA. Antologia - Barcelona 2001
Verdaguer, Jacint - Perejaume
Barcelona, Edit. Proa, 2001. Tria , notes i presentació Isidor Cònsul. 295p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Firma antic propietari. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Selecta, 1949. Biblioteca Selecta 84. 223p. 8è menor. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vores un pèl gastades. Firma antic propietari. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Selecta, 1949. Biblioteca Selecta 84. 223p. 8è menor. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vores un pèl gastades. Firma antic propietari. Bon exemplar.
MOMENT MUSICAL - Barcelona 1949
SOLDEVILA, Carles
Barcelona, Edit. Selecta, 1949. Biblioteca Selecta 84. 223p. 8è menor. Rústica editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Vores un pèl gastades. Firma antic propietari. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Planeta, 1961. 364p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Planeta, 1961. 364p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar.
DUERMEN BAJO LAS AGUAS - Barcelona 1961
KURTZ, Carmen
Barcelona, Edit. Planeta, 1961. 364p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Taifa Llibres, 2008. Il·lustracions en color i negre. 24p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Amb una reproducció commemorativa de l'homenatge...
Barcelona, Edit. Taifa Llibres, 2008. Il·lustracions en color i negre. 24p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Amb una reproducció commemorativa de l'homenatge...
CENTILOQUE DE L'HÉTÉRONOME. Sélection - Barcelona 2008
Batllo, José
Barcelona, Edit. Taifa Llibres, 2008. Il·lustracions en color i negre. 24p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Amb una reproducció commemorativa de l'homenatge...
Barcelona, Edit. Caixa Barcelona, 1987. Il·lustracions en color i negre. s/p. Paper satinat. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, Edit. Caixa Barcelona, 1987. Il·lustracions en color i negre. s/p. Paper satinat. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició....
VI BIENAL DE BARCELONA: Jove Pintura Contemporània - Barcelona 1987 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Caixa Barcelona, 1987. Il·lustracions en color i negre. s/p. Paper satinat. 8è major apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1998. Col. Proa Beta. 211p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1998. Col. Proa Beta. 211p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
LA ELA DE MILET - Barcelona 1998 - 1ª edició
MESTRES, Alber
Barcelona, Edit. Pòrtic, 1998. Col. Proa Beta. 211p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Quaderns Crema, 2007. 174 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Mínima firma al full de respecte. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Quaderns Crema, 2007. 174 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Mínima firma al full de respecte. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
MIL CRETINS - Barcelona 2007 - 1ª ed.
MONZO, Quim
Barcelona, Quaderns Crema, 2007. 174 p. 1 f. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Mínima firma al full de respecte. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Quaderns Crema, 1990. 218 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition. La maleta Turca és una selecció dels...
Barcelona, Quaderns Crema, 1990. 218 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition. La maleta Turca és una selecció dels...
LA MALETA TURCA - Barcelona 1990 - 1º edició
MONZO, Quim
Barcelona, Quaderns Crema, 1990. 218 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition. La maleta Turca és una selecció dels...
Barcelona, Quaderns Crema, 1980. Coberta dissenyada per Jacint Todó i Jaume Vallcorba. 126 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. Segona...
Barcelona, Quaderns Crema, 1980. Coberta dissenyada per Jacint Todó i Jaume Vallcorba. 126 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. Segona...
UF, VA DIR ELL - Barcelona 1980 - 1ª edició a Quaderns Crema
MONZO, Quim
Barcelona, Quaderns Crema, 1980. Coberta dissenyada per Jacint Todó i Jaume Vallcorba. 126 p. 1 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada una mica gastada. Bon exemplar. Segona...
Girona, Edit. Diputació Girona, 2023. Coberta de Narcís Comadira. 93p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. LLIBRE NOU.
Girona, Edit. Diputació Girona, 2023. Coberta de Narcís Comadira. 93p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. LLIBRE NOU.
POESIA REDUÏDA - Girona 2013 - 1ª edició
LLOVERAS, Xavier
Girona, Edit. Diputació Girona, 2023. Coberta de Narcís Comadira. 93p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. LLIBRE NOU.
Barcelona, Edit. Gal. Àrea, 1987. Numerosas ilustraciones en color. 62p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en francés y catalán. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Gal. Àrea, 1987. Numerosas ilustraciones en color. 62p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en francés y catalán. Muy buen ejemplar.
SCALA DEI - Barcelona 1987 - Ilustrado
RAYNAUD, P. - POIRIER, Anne - DRAHOS, Tom
Barcelona, Edit. Gal. Àrea, 1987. Numerosas ilustraciones en color. 62p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Texto en francés y catalán. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Grijalbo, 2006. 669 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. Reimpresión en formato ligeramente distinto.(de...
Barcelona, Edit. Grijalbo, 2006. 669 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. Reimpresión en formato ligeramente distinto.(de...
LA CATEDRAL DEL MAR - Barcelona 2006 - Reimpresión de la primera edición
FALCONES, Ildefonso
Barcelona, Edit. Grijalbo, 2006. 669 p. 4º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Cinta de registro. Muy buen ejemplar. Reimpresión en formato ligeramente distinto.(de...
Verdaguer, Jacint - Perejaume
SOLDEVILA, Carles
KURTZ, Carmen
Batllo, José
MESTRES, Alber
MONZO, Quim
MONZO, Quim
MONZO, Quim
RAYNAUD, P. - POIRIER, Anne - DRAHOS, Tom
FALCONES, Ildefonso