Barcelona, Edit. Barcino, 1927. Biblioteca Popular. N. 27. 59 p. 8è. Rústica editorial estampada. Llom amb talls. Interior en bon estat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Barcino, 1927. Biblioteca Popular. N. 27. 59 p. 8è. Rústica editorial estampada. Llom amb talls. Interior en bon estat. Bon exemplar.
ELS CATALANS JUTJATS PELS ALTRES - Barcelona 1927
MONTSIÀ, B. de
Barcelona, Edit. Barcino, 1927. Biblioteca Popular. N. 27. 59 p. 8è. Rústica editorial estampada. Llom amb talls. Interior en bon estat. Bon exemplar.
Barcelona, Dipùtació Provincial de Barcelonal, 1914. Resum de les lliçons esplicades per Isidre Llorfet, catedratic per opsició de l'assignatura. 547 p. 8è major. Tela un pèl...
Barcelona, Dipùtació Provincial de Barcelonal, 1914. Resum de les lliçons esplicades per Isidre Llorfet, catedratic per opsició de l'assignatura. 547 p. 8è major. Tela un pèl...
DRET ORGÀNIC MUNICIPAL - Barcelona 1914
LLORET, Isidre
Barcelona, Dipùtació Provincial de Barcelonal, 1914. Resum de les lliçons esplicades per Isidre Llorfet, catedratic per opsició de l'assignatura. 547 p. 8è major. Tela un pèl...
Barcelona, Edit. Destino, 2004. 298p. 8è major. Cartoné editorial amb sobreocberta il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Destino, 2004. 298p. 8è major. Cartoné editorial amb sobreocberta il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
LA LLIBRETA GROGA - Barcelona 2004
SALADRIGAS, Robert
Barcelona, Edit. Destino, 2004. 298p. 8è major. Cartoné editorial amb sobreocberta il·lustrada, un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2010. Els llibres de l'Óssa menor. Pròleg Ricard Creus. 73p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2010. Els llibres de l'Óssa menor. Pròleg Ricard Creus. 73p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
EL BOL DEL MENDICANT - Barcelona 2010
RIBA, Montserrat
Barcelona, Edit. Proa, 2010. Els llibres de l'Óssa menor. Pròleg Ricard Creus. 73p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1965. A cura de J. Molas. 97p. 8è. Rústica editorial. Ratllat a l'última pàgina. Lleus punts d'òxid als talls. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1965. A cura de J. Molas. 97p. 8è. Rústica editorial. Ratllat a l'última pàgina. Lleus punts d'òxid als talls. Bon exemplar.
LLENGUA I LITERATURA - Barcelona 1965
RIBA, Carles
Barcelona, Edicions 62, 1965. A cura de J. Molas. 97p. 8è. Rústica editorial. Ratllat a l'última pàgina. Lleus punts d'òxid als talls. Bon exemplar.
Palma, Edit. Hora nova, 2006. 217p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Palma, Edit. Hora nova, 2006. 217p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
TALAIA ALTA - Palma 2006
PICORNELL, Climent
Palma, Edit. Hora nova, 2006. 217p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar.
Barcelona, Edic Caixa Catalunya, 2004. Ilustració Narcís Comadira. Desplegable. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edic Caixa Catalunya, 2004. Ilustració Narcís Comadira. Desplegable. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL TEMPS QUE FUIG - Barcelona, 2004.- Il·lustrat
COMADIRA, Narcís - PLA,,Josep
Barcelona, Edic Caixa Catalunya, 2004. Ilustració Narcís Comadira. Desplegable. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Juan Pons, 1877. Por un distinguido español emigrado. Magníficos grabados intercalados en el texto y láminas tiradas aparte. 575p. cada tomo aprox. Folio. Pasta...
Barcelona, Edit. Juan Pons, 1877. Por un distinguido español emigrado. Magníficos grabados intercalados en el texto y láminas tiradas aparte. 575p. cada tomo aprox. Folio. Pasta...
LA GUERRA DE ORIENTE (1877 ) (2 Vol. - Completo) - Barcelona 1877 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Juan Pons, 1877. Por un distinguido español emigrado. Magníficos grabados intercalados en el texto y láminas tiradas aparte. 575p. cada tomo aprox. Folio. Pasta...
Barcelona, Edic Lib. Simon, 1877. Ilustraciones Eusebio Planas. Segunda edición corregida y aumenada. 559p. 8º mayor. Holandesa, con bordes levemente rozados. Lomo de piel con...
Barcelona, Edic Lib. Simon, 1877. Ilustraciones Eusebio Planas. Segunda edición corregida y aumenada. 559p. 8º mayor. Holandesa, con bordes levemente rozados. Lomo de piel con...
EL MANUSCRITO DE UNA MADRE. Novela de costumbres. Tomo IV - Barcelona 1877 - Ilustrado
PEREZ ESRICH, Enrique - PLANAS, Eusebio
Barcelona, Edic Lib. Simon, 1877. Ilustraciones Eusebio Planas. Segunda edición corregida y aumenada. 559p. 8º mayor. Holandesa, con bordes levemente rozados. Lomo de piel con...
Barcelona, Edit. Fundació Caixa, 2017. Desplegable. Il·lustracions en b/n. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Fundació Caixa, 2017. Desplegable. Il·lustracions en b/n. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt buen ejemplar.
ZOÒTROP - Barcelona 2017 - Desplegable il·lustrat
AMAT, Frederic
Barcelona, Edit. Fundació Caixa, 2017. Desplegable. Il·lustracions en b/n. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt buen ejemplar.
Tarragona, Inst. Estudis Tarraconenses, 1980. Grups: L'espiadimonis, poesia. El Nus, plàstica. Nombroses il·lustracions en b/n. 256p. 2f. 4t major. Rústica editorial...
Tarragona, Inst. Estudis Tarraconenses, 1980. Grups: L'espiadimonis, poesia. El Nus, plàstica. Nombroses il·lustracions en b/n. 256p. 2f. 4t major. Rústica editorial...
TRAMADA - Tarragona 1980 - Il.lustrat
(Tarragona - El Nus - L'Espiadimonis)
Tarragona, Inst. Estudis Tarraconenses, 1980. Grups: L'espiadimonis, poesia. El Nus, plàstica. Nombroses il·lustracions en b/n. 256p. 2f. 4t major. Rústica editorial...
Centelles, 2000. 104p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de l'autor al pare Olivar de Montserra.. Molt bon exemplar. 1ª edició.
Centelles, 2000. 104p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de l'autor al pare Olivar de Montserra.. Molt bon exemplar. 1ª edició.
MEMÒRIES D'UN VELL INFANT INCORREGIBLE. Recull 11è - Centelles 2000 - Dedicat
VIDAL I PIETX, Mn. Ramon
Centelles, 2000. 104p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Dedicatòria autògrafa de l'autor al pare Olivar de Montserra.. Molt bon exemplar. 1ª edició.
MONTSIÀ, B. de
LLORET, Isidre
SALADRIGAS, Robert
RIBA, Montserrat
RIBA, Carles
PICORNELL, Climent
COMADIRA, Narcís - PLA,,Josep
PEREZ ESRICH, Enrique - PLANAS, Eusebio
AMAT, Frederic
(Tarragona - El Nus - L'Espiadimonis)
VIDAL I PIETX, Mn. Ramon