Paris, Edit. Gerard, 1961. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1961. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
BOB MORANE. LES SOSIES DE L'OMBRE JAUNE - Paris 1961
VERNES, Henri
Paris, Edit. Gerard, 1961. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Barcelona, Editorial Joventut, 2002. Continuació de Cadaqués auttèntic? Fotografies en el tex. 152 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar....
Barcelona, Editorial Joventut, 2002. Continuació de Cadaqués auttèntic? Fotografies en el tex. 152 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar....
DES DES BANC DES PORTAL - Barcelona 2002 - Dedicat
GISPERT, Heribert
Barcelona, Editorial Joventut, 2002. Continuació de Cadaqués auttèntic? Fotografies en el tex. 152 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar....
Barcelona, Editorial Joventut, 1998. Pròleg de Firmo Ferrer. Dibuixos en el text. 198 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
Barcelona, Editorial Joventut, 1998. Pròleg de Firmo Ferrer. Dibuixos en el text. 198 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
CADAQUÉS AUTÈNTIC? - Barcelona 1998 - Dedicat
GISPERT, Heribert
Barcelona, Editorial Joventut, 1998. Pròleg de Firmo Ferrer. Dibuixos en el text. 198 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Dedicatòria autògrafa de l'autor.
Barcelona, Edit. Bruguera, 1978. Il·lustracions en b/n. 458p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Llom un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Bruguera, 1978. Il·lustracions en b/n. 458p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Llom un pèl gastat. Bon exemplar.
L'HUMOR CATALÀ 2. La Premsa Humorística I - Barcelona 1978 - Il·lustrat
SOLÀ, Lluís
Barcelona, Edit. Bruguera, 1978. Il·lustracions en b/n. 458p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Llom un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Tusquets, 2005. Colección Andanzas nº 568. 305 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Tusquets, 2005. Colección Andanzas nº 568. 305 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LA VELOCIDAD DE LA LUZ - Barcelona 2005 - 1ª edic.
CERCAS, Javier
Barcelona, Edit. Tusquets, 2005. Colección Andanzas nº 568. 305 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Manel Mayoral, 2005. Text de Daniel Giralt-Miracle. 78 p. 3 f. Foli. Cobertes originals una mica gastades. Bon exemplar. Text en català, castellà i anglès. 1a edició....
Barcelona, Manel Mayoral, 2005. Text de Daniel Giralt-Miracle. 78 p. 3 f. Foli. Cobertes originals una mica gastades. Bon exemplar. Text en català, castellà i anglès. 1a edició....
MIRO. Le courtisan grotesque - Barcelona 2005 - Il·lustrat
Miró, Joan - catálogo
Barcelona, Manel Mayoral, 2005. Text de Daniel Giralt-Miracle. 78 p. 3 f. Foli. Cobertes originals una mica gastades. Bon exemplar. Text en català, castellà i anglès. 1a edició....
Barcelona, Edicions Proa, 2007. Col·lecció Els Llibres de l'Óssa menor nº 288. 95p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Edicions Proa, 2007. Col·lecció Els Llibres de l'Óssa menor nº 288. 95p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
CASA DE MISERICÒRDIA - Barcelona 2007 - 1ª ed.
MARGARIT, Joan
Barcelona, Edicions Proa, 2007. Col·lecció Els Llibres de l'Óssa menor nº 288. 95p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Ciutat de Mallorca, Gràfiques Colom, 1980. Pròleg de Joan Mas i Vives. 62 p. 2 f. 8è. Rústica editorial. Segells de cautxú. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Dedicatòria...
Ciutat de Mallorca, Gràfiques Colom, 1980. Pròleg de Joan Mas i Vives. 62 p. 2 f. 8è. Rústica editorial. Segells de cautxú. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Dedicatòria...
ENTORN DE LA TEVA PRESÈNCIA - Ciutat de Mallorca 1980 - 1ª edició - Poemes visuals - Dedicat
FONT, Pere
Ciutat de Mallorca, Gràfiques Colom, 1980. Pròleg de Joan Mas i Vives. 62 p. 2 f. 8è. Rústica editorial. Segells de cautxú. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition. Dedicatòria...
Paris, Edit. Gerard, 1967. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Edit. Gerard, 1967. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición. 1st edition.
JO GAILLARD. LES ROSES-THÉ DE BORNEO - Paris 1967 - 1ª edición - EO
VIVIER, Jean-Paul
Paris, Edit. Gerard, 1967. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Edit. Gerard, 1962. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1962. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
BOB MORANE. LE LAGON AUX REQUINS - Paris 1962
VERNES, Henri
Paris, Edit. Gerard, 1962. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, algo deslucida. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Gerard, 1977. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Edit. Gerard, 1977. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición. 1st edition.
BOB MORANE. DANS LE TRIANGLE DES BERMUDES - Paris 1977 - EO
VERNES, Henri
Paris, Edit. Gerard, 1977. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Edit. Gerard, 1970. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Livre en français. Buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición.
Paris, Edit. Gerard, 1970. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Livre en français. Buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición.
DOC SAVAGE. LE CRÂNE ROUGE - Paris 1970 - 1ª edición en francés. EO
ROBESON, Kenneth
Paris, Edit. Gerard, 1970. Col. Pocket Marabout 156p. Rústica editorial ilustrada, levemente rozada. Livre en français. Buen ejemplar. Edition originale. 1ª edición.
VERNES, Henri
GISPERT, Heribert
GISPERT, Heribert
SOLÀ, Lluís
CERCAS, Javier
Miró, Joan - catálogo
MARGARIT, Joan
FONT, Pere
VIVIER, Jean-Paul
VERNES, Henri
VERNES, Henri
ROBESON, Kenneth