Barcelona, edit. Teide, 2001. Versió Isabel Grifoll. Il·lustracions a dos tintes. 143p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Teide, 2001. Versió Isabel Grifoll. Il·lustracions a dos tintes. 143p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TIRANT LO BLANC - Barcelona 2001 - Molt il·lustrat
MARTORELL, Joanot
Barcelona, edit. Teide, 2001. Versió Isabel Grifoll. Il·lustracions a dos tintes. 143p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1982. Il·lustrat per Francesc Espriu en b/n. 88p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició. 1st...
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1982. Il·lustrat per Francesc Espriu en b/n. 88p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició. 1st...
ADÉU "NEREO"! - Barcelona 1982 - Molt il·lustrat - 1ª edició
SARDÀ, Zeneida - ESPRIU, Francesc
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1982. Il·lustrat per Francesc Espriu en b/n. 88p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició. 1st...
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1983. Il·lustrat per Montserrat Tobella en b/n. 88p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1983. Il·lustrat per Montserrat Tobella en b/n. 88p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició....
UN LLIBRE AMB CUA - Barcelona 1983 - Molt il·lustrat - 1ª edició
SENNELL, Joles - TOBELLA, Montserrat
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1983. Il·lustrat per Montserrat Tobella en b/n. 88p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, edit. Empuries Jove, 1988. 165p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edit. Empuries Jove, 1988. 165p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL SECRET DE LA MOIXERNERA - Barcelona 1988 - 1ª edició
COLL, Pep
Barcelona, edit. Empuries Jove, 1988. 165p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, edit. ASM Centre Santa Mònica, 2015. Il·lustracions en color. 34p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. ASM Centre Santa Mònica, 2015. Il·lustracions en color. 34p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
JEU DE PAUME. INVENTAR EL POSSIBLE. Una videoteca efímera - Barcelona 2015 - Il·lustrat
PAUME, Jeu de
Barcelona, edit. ASM Centre Santa Mònica, 2015. Il·lustracions en color. 34p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Bilbao, edit. Joseba Gereño, 1979. Mapa coloreado. Desplegable. 8º. Muy buen ejemplar.
Bilbao, edit. Joseba Gereño, 1979. Mapa coloreado. Desplegable. 8º. Muy buen ejemplar.
EUSKADIO MAPA - MAPA DE EUSKADI - CARTE D'EUSKARI - Bilbao 19798
Bilbao, edit. Joseba Gereño, 1979. Mapa coloreado. Desplegable. 8º. Muy buen ejemplar.
Barcelona, edit. Crítica, 1983. 423p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, edit. Crítica, 1983. 423p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
ERASMO Y EL ERASMISMO - Barcelona 1983
BATAILLON, Marcel
Barcelona, edit. Crítica, 1983. 423p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Bordes levemente rozados. Buen ejemplar.
Barcelona, edit. Oriol Galeria, 2008. Ilustraciones en color fuera texto. 109p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, edit. Oriol Galeria, 2008. Ilustraciones en color fuera texto. 109p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
ALBERTO MAGNELLI. PINTURAS Y DIBUJOS - Barcelona 2008 - Muy ilustrado
Magnelli, Alberto
Barcelona, edit. Oriol Galeria, 2008. Ilustraciones en color fuera texto. 109p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Milano, edit. MOndadori, 1989. 385p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Milano, edit. MOndadori, 1989. 385p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
DUE DI DUE. Romazo - Milano 1989 - 1ª edición
CARLO, Andrea de
Milano, edit. MOndadori, 1989. 385p. 8º mayor. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Libro en italiano. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Lumen, 1983. Ampliación y revisión del catálogo por Antoni Gonzàlez y Raquel Lacuesta. Láminas. 2 volúmenes: 222 p. 1 h. + 324 p. 8º. Rústica editoria ilustradal....
Barcelona, Lumen, 1983. Ampliación y revisión del catálogo por Antoni Gonzàlez y Raquel Lacuesta. Láminas. 2 volúmenes: 222 p. 1 h. + 324 p. 8º. Rústica editoria ilustradal....
RESEÑA Y CATALOGO DE LA ARQUITECTURA MODERNISTA (I y II - Completo) - Barcelona 1983 - Ilustrado
BOHIGAS, Oriol
Barcelona, Lumen, 1983. Ampliación y revisión del catálogo por Antoni Gonzàlez y Raquel Lacuesta. Láminas. 2 volúmenes: 222 p. 1 h. + 324 p. 8º. Rústica editoria ilustradal....
Barcelona, Eds. 62-Llibres a l'abast, 120, 1975. 220p. 1 h. Gran 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition. En català. In...
Barcelona, Eds. 62-Llibres a l'abast, 120, 1975. 220p. 1 h. Gran 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition. En català. In...
QÜESTIONS DE LITERATURA, POLÍTICA I SOCIETAT - Barcelona 1975
CASTELLET, J. M.
Barcelona, Eds. 62-Llibres a l'abast, 120, 1975. 220p. 1 h. Gran 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st edition. First edition. En català. In...
Madrid, Ediciones Studium, 1957. 158 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Ediciones Studium, 1957. 158 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
NOSTRADAMUS, MALAQUÍAS Y COMPAÑÍA - Madrid 1957
CRISTIANI, L.
Madrid, Ediciones Studium, 1957. 158 p. 1 h. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
SARDÀ, Zeneida - ESPRIU, Francesc
SENNELL, Joles - TOBELLA, Montserrat
PAUME, Jeu de
Magnelli, Alberto
BOHIGAS, Oriol