Paris, Les Belles Lettres, 2000. 113 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste muy leve en la contracubierta. Muy buen ejemplar. Libro en francés.
Paris, Les Belles Lettres, 2000. 113 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste muy leve en la contracubierta. Muy buen ejemplar. Libro en francés.
GIORDANO BRUNO - Paris 2000
Bruno, Giordano - AQUILECCHIA, Giovanni
Paris, Les Belles Lettres, 2000. 113 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste muy leve en la contracubierta. Muy buen ejemplar. Libro en francés.
Barcelona, Edicions de 1984, 2004. Col. Assaig, 7. Pròleg de Manuel Delgado. 327 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions de 1984, 2004. Col. Assaig, 7. Pròleg de Manuel Delgado. 327 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
COS I REVOLUCIÓ. L'espiritisme català o les paradoxes de la modernitat - Barcelona 2004
HORTA, Gerard
Barcelona, Edicions de 1984, 2004. Col. Assaig, 7. Pròleg de Manuel Delgado. 327 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
València, Edicions 3 i 4, 1997. Sèrie La unitat, 168. Premi Joan Fuster d'Assaig. 265 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
València, Edicions 3 i 4, 1997. Sèrie La unitat, 168. Premi Joan Fuster d'Assaig. 265 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
LA VIA AFRICANA. Velles identitats, nous estats - València 1997
BOSCH, Alfred
València, Edicions 3 i 4, 1997. Sèrie La unitat, 168. Premi Joan Fuster d'Assaig. 265 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Ediciones Península, 2001. 425 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Ediciones Península, 2001. 425 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL INDIVIDUO Y LA LIBERTAD. Ensayos de crítica de la cultura - Barcelona 2001
SIMMEL. Georg
Barcelona, Ediciones Península, 2001. 425 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Ecsa, 2004. 127p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Ecsa, 2004. 127p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DOBLE BLANC- Trilogia d'Alger - Barcelona 2004
KADHRA, Yasmina
Barcelona, Ecsa, 2004. 127p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Paris, Centre Pompidou - Yellow Now 2003. Fotografías en b/n. 219 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en francés. Livre en français.
Paris, Centre Pompidou - Yellow Now 2003. Fotografías en b/n. 219 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en francés. Livre en français.
SYBERBERG / PARIS / NOSSENDORF - Paris 2003 - Ilustrado
SYBERBERG, Hans Jürgen
Paris, Centre Pompidou - Yellow Now 2003. Fotografías en b/n. 219 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en francés. Livre en français.
Barcelona, Circe, 1993. Traducción de Ana Mª Moix y Chantal Delmas.337p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Circe, 1993. Traducción de Ana Mª Moix y Chantal Delmas.337p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LAS PUERTAS DE GUBBIO - Barcelona 1993 - 1ª edición en español
SALLENAVE, Danièle
Barcelona, Circe, 1993. Traducción de Ana Mª Moix y Chantal Delmas.337p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Angle Editorial, 2007. Col. El fil d'Ariadna, 22. 343 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition. A...
Barcelona, Angle Editorial, 2007. Col. El fil d'Ariadna, 22. 343 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition. A...
TEMPS INDÒCILS - Barcelona 2007 - 1ª edició
PONS, Agustí
Barcelona, Angle Editorial, 2007. Col. El fil d'Ariadna, 22. 343 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. 1st edition. A...
Alzira, Bromera, 2000. 470p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Alzira, Bromera, 2000. 470p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA SOCIETAT VALENCIANA: ESTRUCTURA SOCIAL I INSTITUCIONAL - Alzira 2000
NINYOLES, Rafael L.
Alzira, Bromera, 2000. 470p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, 62, 1998. Llibres a l'abast. Pròleg Heribert Barrera. 231p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, 62, 1998. Llibres a l'abast. Pròleg Heribert Barrera. 231p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LES EMOCIONS DEL PODER - Barcelona 1998
CAMATS, Ramon
Barcelona, 62, 1998. Llibres a l'abast. Pròleg Heribert Barrera. 231p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Ronsel, 2004. Fotografías en b/n.157 p. 8º nayor. Rústica editorial ilustrada con solapas.Muy buen ejemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Ronsel, 2004. Fotografías en b/n.157 p. 8º nayor. Rústica editorial ilustrada con solapas.Muy buen ejemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
GUERREROS Y HOSPITALEROS en el camino de Santiago - Barcelona 2004 - Ilustrado
FERNÁNDEZ, Adolfo. y VVAA
Barcelona, Ronsel, 2004. Fotografías en b/n.157 p. 8º nayor. Rústica editorial ilustrada con solapas.Muy buen ejemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Galaxia Gutenberg - Círculo de Lectores, 2003. Traducción de Judit Xantus. Traducción de: Harmonia caelestis 825 p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta...
Barcelona, Galaxia Gutenberg - Círculo de Lectores, 2003. Traducción de Judit Xantus. Traducción de: Harmonia caelestis 825 p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta...
ARMONÍA CELESTIAL - Barcelona 2003 - 1ª edición en español
ESTERHÁZY, Péter
Barcelona, Galaxia Gutenberg - Círculo de Lectores, 2003. Traducción de Judit Xantus. Traducción de: Harmonia caelestis 825 p. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta...
Bruno, Giordano - AQUILECCHIA, Giovanni
HORTA, Gerard
BOSCH, Alfred
SIMMEL. Georg
KADHRA, Yasmina
SYBERBERG, Hans Jürgen
SALLENAVE, Danièle
PONS, Agustí
NINYOLES, Rafael L.
CAMATS, Ramon
FERNÁNDEZ, Adolfo. y VVAA
ESTERHÁZY, Péter