Barcelona, Teatre Lliure, 1990-1. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia amb escenografia de Fabià Puigserver. Traducció dels fragments de Schiller de Feliu Formosa....
Barcelona, Teatre Lliure, 1990-1. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia amb escenografia de Fabià Puigserver. Traducció dels fragments de Schiller de Feliu Formosa....
MARIA ESTUARD - Barcelona 1990-1 - Il·lustrat - Programa
SCHILLER - MONTANYÈS, Josep
Barcelona, Teatre Lliure, 1990-1. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia amb escenografia de Fabià Puigserver. Traducció dels fragments de Schiller de Feliu Formosa....
Barcelona, Teatre Lliure, 1991-2. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia. Traducció dels fragments de Shakespeare de Josep Mª de Sagarra. Fotografies en b/n. s/p....
Barcelona, Teatre Lliure, 1991-2. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia. Traducció dels fragments de Shakespeare de Josep Mª de Sagarra. Fotografies en b/n. s/p....
TIMON D'ATENES - Barcelona 1991-2 - Il·lustrat - Programa
SHAKESPEARE - GARCIA, Ariel
Barcelona, Teatre Lliure, 1991-2. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia. Traducció dels fragments de Shakespeare de Josep Mª de Sagarra. Fotografies en b/n. s/p....
Milano, Piccolo Teatro di Milano, 1991-2. Programa de la producción dirigida por Giorgio Strejler. Fotografías a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy...
Milano, Piccolo Teatro di Milano, 1991-2. Programa de la producción dirigida por Giorgio Strejler. Fotografías a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy...
FAUST. Frammenti parte seconda - Milano 1991-2 - Ilustrado
GOETHE - STREHLER, Giorgio
Milano, Piccolo Teatro di Milano, 1991-2. Programa de la producción dirigida por Giorgio Strejler. Fotografías a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy...
Milano, Piccolo Teatro di Milano, 1991-2. Programa de la producción dirigida por Giorgio Strejler. Fotografías a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy...
Milano, Piccolo Teatro di Milano, 1991-2. Programa de la producción dirigida por Giorgio Strejler. Fotografías a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy...
FAUST. Frammenti parte prima - Milano 1991-2 - Ilustrado
GOETHE - STREHLER, Giorgio
Milano, Piccolo Teatro di Milano, 1991-2. Programa de la producción dirigida por Giorgio Strejler. Fotografías a color. s/p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy...
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 150 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 150 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL PÚBLICO Nº 89: AMÉRICA, la memoria que sangra - s/l 1992 - Muy ilustrado
(Gómez, José Luis - Boadella, Albert)
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 150 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Cadaqués, Galeria Cadaqués, 2019. Pòster de l'exposició amb un text de Gabriel Ventura. 41x57cm. Molt bon exemplar.
Cadaqués, Galeria Cadaqués, 2019. Pòster de l'exposició amb un text de Gabriel Ventura. 41x57cm. Molt bon exemplar.
MITES I MÀSCARES - Cadaqués 2019 - Pòster
YÑÁN, Román - VENTURA, Gabriel
Cadaqués, Galeria Cadaqués, 2019. Pòster de l'exposició amb un text de Gabriel Ventura. 41x57cm. Molt bon exemplar.
s/l, s/e, s/f. Vinilo del álbum de 1985. Desgaste en el protector. Vinilo en muy buen estado. Buen ejemplar.
s/l, s/e, s/f. Vinilo del álbum de 1985. Desgaste en el protector. Vinilo en muy buen estado. Buen ejemplar.
GREAT WHITE DEATH - s/l s/f - Vinilo
WHITEHOUSE
s/l, s/e, s/f. Vinilo del álbum de 1985. Desgaste en el protector. Vinilo en muy buen estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Fundació MAPFRE, 2025. Col. Arxius Fotogràfics. Moltes fotografies en b/n f-t. 200 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Fundació MAPFRE, 2025. Col. Arxius Fotogràfics. Moltes fotografies en b/n f-t. 200 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Desgast lleu. Bon exemplar.
JOAN ANDREU PUIG FARRAN. La dècada convulsa (1929-1939) - Barcelona 2025 - Molt il·lustrat
Puig Farran, Joan Andreu
Barcelona, Fundació MAPFRE, 2025. Col. Arxius Fotogràfics. Moltes fotografies en b/n f-t. 200 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Actar, 2004. Muchas fotografías a color f-t. s/p. 8º. Cubierta de guaflex con cámara digital auténtica. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Actar, 2004. Muchas fotografías a color f-t. s/p. 8º. Cubierta de guaflex con cámara digital auténtica. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
ON BARCELONA - Barcelona 2004 - Muy ilustrado
Barcelona, Actar, 2004. Muchas fotografías a color f-t. s/p. 8º. Cubierta de guaflex con cámara digital auténtica. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Crítica, 1996. Páginas de Biblioteca Clásica. Edición de Miguel García-Posada. 261 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste en el exterior. Buen...
Barcelona, Crítica, 1996. Páginas de Biblioteca Clásica. Edición de Miguel García-Posada. 261 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste en el exterior. Buen...
POESÍA ESPAÑOLA 10. La nueva poesía (1975-1992) - Barcelona 1996
Barcelona, Crítica, 1996. Páginas de Biblioteca Clásica. Edición de Miguel García-Posada. 261 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Desgaste en el exterior. Buen...
Barcelona, Planeta, 2021. 460 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Planeta, 2021. 460 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
NOTICIA DE MI VIDA - Barcelona 2021
RIGALT, Carme
Barcelona, Planeta, 2021. 460 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Empúries, 2015. Col. Narrativa, 476. 460 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Empúries, 2015. Col. Narrativa, 476. 460 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
NOSALTRES - Barcelona 2015 - 1a edició en català
NICHOLS, David
Barcelona, Empúries, 2015. Col. Narrativa, 476. 460 p. 8è major. Cartoné editorial il·lustrat. Un pèl gastat. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
SCHILLER - MONTANYÈS, Josep
SHAKESPEARE - GARCIA, Ariel
GOETHE - STREHLER, Giorgio
GOETHE - STREHLER, Giorgio
(Gómez, José Luis - Boadella, Albert)
Puig Farran, Joan Andreu