Barcelona, Edic. B, 1990. Traducció Marta Segarra. 292p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edic. B, 1990. Traducció Marta Segarra. 292p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
AMB ELS ULLS OBERTS. Converses amb Matthieu Galey - Barcelona 1999 - 1ª edició en català
YOURCENAR, Marguerite - GALEY, Matthieu
Barcelona, Edic. B, 1990. Traducció Marta Segarra. 292p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1930. 204 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition-
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1930. 204 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition-
PER LA CONCORDIA - Barcelona 1930 - 1ª edició
CAMBO, Francesc
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1930. 204 p. 2 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition-
Barcelona, Proa, 2008. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Joan Casas. 138p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Proa, 2008. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Joan Casas. 138p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EN EL CAFÈ DE LA JOVENTUT PERDUDA - Barcelona 2008 - 1ª edició en català
MODIANO, Patrick
Barcelona, Proa, 2008. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Joan Casas. 138p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns Crema, 1982. Traducció J. Murgades. 198p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Quaderns Crema, 1982. Traducció J. Murgades. 198p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
NARRACIONS COMPLETES. Volum I - Barcelona 1982 - 1ª edició
KAFKA, Franz
Barcelona, Edit. Quaderns Crema, 1982. Traducció J. Murgades. 198p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Institució de les Lletres Catalanes, 1999. 24 fulls sense numerar. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Institució de les Lletres Catalanes, 1999. 24 fulls sense numerar. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
POSTALS D'ITÀLIA - Barcelona 1999
Sarsanedas, Jordi
Barcelona, Institució de les Lletres Catalanes, 1999. 24 fulls sense numerar. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Llibres de Sinera, 1969. 164 p. 2 f. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Llibres de Sinera, 1969. 164 p. 2 f. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
MISTER EVASIÓ - Barcelona 1969 - 1ª edició
BONET, Blai
Barcelona, Llibres de Sinera, 1969. 164 p. 2 f. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Lluís Homar amb escenografia de Frederic Amat. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial...
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Lluís Homar amb escenografia de Frederic Amat. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial...
ELS BANDITS - Barcelona 1995-6 - Il·lustrat - Programes
SCHILLER - HOMAR, Lluís
Barcelona, Teatre Lliure, 1995-6. Programa de la producció dirigida per Lluís Homar amb escenografia de Frederic Amat. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica editorial...
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 157 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 157 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL PÚBLICO Nº 92 - s/l 1992 - Ilustrado
(La Cubana - Lope de Vega - Beckett)
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 157 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 157 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 157 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL PÚBLICO Nº 93: DECIR ADIÓS - s/l 1992 - Ilustrado
(Nieva, Francisco - Gala - Sastre)
s/l, El Público, 1992. Fotografías a color y en b/n. 157 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 155 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 155 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL PÚBLICO Nº 76: LLUÍS I DE FRANCIA - s/l 1990 - Ilustrado
(Beckett - Vázquez Montalbán)
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 155 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 146 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 146 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL PÚBLICO Nº 83: EL PRECIO DE LAS ESTRELLAS - s/l 1991 - Ilustrado
(Ronconi - Mnouchkine - Kantor)
s/l, El Público, 1991. Fotografías a color y en b/n. 146 p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Teatre Lliure, 1996-7. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia Valdés. Escenografia i vestuari de Montse Amenós. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica...
Barcelona, Teatre Lliure, 1996-7. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia Valdés. Escenografia i vestuari de Montse Amenós. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica...
LA SERVENTA AMOROSA - Barcelona 1996-7 - Il·lustrat - Programes
GOLDONI, Carlo - GARCIA VALDÉS, Ariel
Barcelona, Teatre Lliure, 1996-7. Programa de la producció dirigida per Ariel Garcia Valdés. Escenografia i vestuari de Montse Amenós. Fotografies en b/n. s/p. 4t. Rústica...
YOURCENAR, Marguerite - GALEY, Matthieu
MODIANO, Patrick
(Nieva, Francisco - Gala - Sastre)
(Beckett - Vázquez Montalbán)
(Ronconi - Mnouchkine - Kantor)
GOLDONI, Carlo - GARCIA VALDÉS, Ariel