Barcelona, Ed. Proa, 1986. Col. Els llibres de l'Ossa Menor 136. Il·lustració de J.M. Subirachs. 64 p. 8è major. Rústica editorial il·lustradamuna mica gastada. Segell de catuxú...
Barcelona, Ed. Proa, 1986. Col. Els llibres de l'Ossa Menor 136. Il·lustració de J.M. Subirachs. 64 p. 8è major. Rústica editorial il·lustradamuna mica gastada. Segell de catuxú...
MAR D'HIVERN - Barcelona 1986 - 1ª edició
MARGARIT, Joan
Barcelona, Ed. Proa, 1986. Col. Els llibres de l'Ossa Menor 136. Il·lustració de J.M. Subirachs. 64 p. 8è major. Rústica editorial il·lustradamuna mica gastada. Segell de catuxú...
Barcelona, Editorial Estel, 1950. 70 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes i protector transparent. Ex-libris. Inscripció de l'antic propietari. Desgast que no...
Barcelona, Editorial Estel, 1950. 70 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes i protector transparent. Ex-libris. Inscripció de l'antic propietari. Desgast que no...
LA ROSA DELS CINC SENTITS - Barcelona 1950
GUASCH, Joan M.
Barcelona, Editorial Estel, 1950. 70 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes i protector transparent. Ex-libris. Inscripció de l'antic propietari. Desgast que no...
Vindobona, Apud C. Geroldi Filium Bibliopolam Academiae, 1867. 125 p. 8º mayor. Holandesa con dorados en el lomo. No conserva las cubiertas originales. Sello de caucho. Algunas...
Vindobona, Apud C. Geroldi Filium Bibliopolam Academiae, 1867. 125 p. 8º mayor. Holandesa con dorados en el lomo. No conserva las cubiertas originales. Sello de caucho. Algunas...
M. MINUCII FELICIS OCTAVIUS IULII FIRMICI MATERNI. Liber de errore profanarum religionum - Vindobona 1867
HALM, Carolus
Vindobona, Apud C. Geroldi Filium Bibliopolam Academiae, 1867. 125 p. 8º mayor. Holandesa con dorados en el lomo. No conserva las cubiertas originales. Sello de caucho. Algunas...
Barcelona, Editorial Bruguera, 1980. 286p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente gastada. Buen ejemplar. 1a edición. 1st edition.
Barcelona, Editorial Bruguera, 1980. 286p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente gastada. Buen ejemplar. 1a edición. 1st edition.
HISTORIA Y COMUNICACIÓN SOCIAL - Barcelona 1980
VÁZQUEZ MONTALBÁN, Manuel
Barcelona, Editorial Bruguera, 1980. 286p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente gastada. Buen ejemplar. 1a edición. 1st edition.
Barcelona, Edicions del Mall, 1987. Col. Ensayo / Serie Ibérica. 52 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Edicions del Mall, 1987. Col. Ensayo / Serie Ibérica. 52 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
ESTADO Y SOCIEDAD - Barcelona 1987
PUJOL. Jordi
Barcelona, Edicions del Mall, 1987. Col. Ensayo / Serie Ibérica. 52 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Nicaragua, Editorial Ministerio Cultura, 1985. 39p. 8º. Rústica editorial. Lomo con cordel. Muy buen ejemplar. "Poesía Libre", fue una publicación mensual publicada durante el...
Nicaragua, Editorial Ministerio Cultura, 1985. 39p. 8º. Rústica editorial. Lomo con cordel. Muy buen ejemplar. "Poesía Libre", fue una publicación mensual publicada durante el...
POESÍA LIBRE 15 - Nicaragua 1985
Nicaragua, Editorial Ministerio Cultura, 1985. 39p. 8º. Rústica editorial. Lomo con cordel. Muy buen ejemplar. "Poesía Libre", fue una publicación mensual publicada durante el...
Barcelona, Edicions 62, 1970. Col. El Balancí, 65. 156p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
Barcelona, Edicions 62, 1970. Col. El Balancí, 65. 156p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
RERA ELS TURONS DEL RECORD - Barcelona 1970 - 1a edició
FRONTERA, Guillem
Barcelona, Edicions 62, 1970. Col. El Balancí, 65. 156p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Bon exemplar. 1a edició. First edition.
Barcelona, Editorial Alcides, 1964. Col. Biografies populars, 16. 67 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Ex-libris. Inscripció de l'antic propietari. Desgast a la...
Barcelona, Editorial Alcides, 1964. Col. Biografies populars, 16. 67 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Ex-libris. Inscripció de l'antic propietari. Desgast a la...
RAIMON - Barcelona 1988 - 1ª edició
FUSTER, Joan
Barcelona, Editorial Alcides, 1964. Col. Biografies populars, 16. 67 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Ex-libris. Inscripció de l'antic propietari. Desgast a la...
Barcelona, 1971. 72p. 4f. Il·lustració Del Lederle. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, 1971. 72p. 4f. Il·lustració Del Lederle. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
POEMES II. EX-VOTS - Barcelona 1971 - 1ª edició
CARRERA, Anton
Barcelona, 1971. 72p. 4f. Il·lustració Del Lederle. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Galba, 1980. Col. Veles e vents, 5. 7 làmines de J. M. Rovira Brull i un dibuix a color d'Emili Donato. Pròleg Joaquim Molas. 88 p. 8è major. Rústica editorial...
Barcelona, Edit. Galba, 1980. Col. Veles e vents, 5. 7 làmines de J. M. Rovira Brull i un dibuix a color d'Emili Donato. Pròleg Joaquim Molas. 88 p. 8è major. Rústica editorial...
LA FINESTRA DE LA VUITENA PLANTA - Barcelona 1980 - Il·lustrada - 1ª ed.
HORTA, Joaquim
Barcelona, Edit. Galba, 1980. Col. Veles e vents, 5. 7 làmines de J. M. Rovira Brull i un dibuix a color d'Emili Donato. Pròleg Joaquim Molas. 88 p. 8è major. Rústica editorial...
Barcelona, Edicions 62, 1968. Col. Antologia Catalana, 44. Pròleg de Francesc Vallverdú. 90 p. 10 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, Edicions 62, 1968. Col. Antologia Catalana, 44. Pròleg de Francesc Vallverdú. 90 p. 10 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició....
ECCE HOMO - Barcelona 1968 - 1ª edició
BARTRA, Agustí
Barcelona, Edicions 62, 1968. Col. Antologia Catalana, 44. Pròleg de Francesc Vallverdú. 90 p. 10 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. 1a edició....
Mallorca, Edit. Moll, 1973. Col. Balenguera, 9. 74p. 3f. 8è Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Mallorca, Edit. Moll, 1973. Col. Balenguera, 9. 74p. 3f. 8è Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
IMAGO MUNDI. POEMES - Palma de Mallorca 1973 - 1ª edició
DOLÇ, Miquel
Mallorca, Edit. Moll, 1973. Col. Balenguera, 9. 74p. 3f. 8è Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar. 1ª edició. First edition.
MARGARIT, Joan
GUASCH, Joan M.
HALM, Carolus
VÁZQUEZ MONTALBÁN, Manuel
PUJOL. Jordi
FRONTERA, Guillem
FUSTER, Joan
CARRERA, Anton
HORTA, Joaquim
BARTRA, Agustí
DOLÇ, Miquel