Barcelona, Edicions 62 - Diputació de Barcelona, 1986. Col. Clàssics del Pensament Modern, 7. Llibre segon, Seccions 2ª i 3ª. Traducció i edició a cura de Jordi Moners i Sinyol....
Barcelona, Edicions 62 - Diputació de Barcelona, 1986. Col. Clàssics del Pensament Modern, 7. Llibre segon, Seccions 2ª i 3ª. Traducció i edició a cura de Jordi Moners i Sinyol....
EL CAPITAL, IV - Barcelona 1986
MARX, Karl
Barcelona, Edicions 62 - Diputació de Barcelona, 1986. Col. Clàssics del Pensament Modern, 7. Llibre segon, Seccions 2ª i 3ª. Traducció i edició a cura de Jordi Moners i Sinyol....
Barcelona, Proa, 2002. Col. Les eines, 24. 220 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar. 1a edició. 1st...
Barcelona, Proa, 2002. Col. Les eines, 24. 220 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar. 1a edició. 1st...
LECTURES DE LITERATURA CATALANA. Promocions 2001-2003 i 2002-2004 - Barcelona 2002
FREIXES, Andreu i VVAA (eds.)
Barcelona, Proa, 2002. Col. Les eines, 24. 220 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu a l'exterior. Interior impecable. Bon exemplar. 1a edició. 1st...
Paris, Edit. Gallimard, 1964. 380p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. Gallimard, 1964. 380p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
INTRODUCTION À LA POLITIQUE - Paris 1964
DUVEGER, Maurice
Paris, Edit. Gallimard, 1964. 380p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. temas de hoy, 1999. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. temas de hoy, 1999. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar.
UN VENENO LLAMADO AMOR. De pasiones, celos y muertes - Madrid 1999
POSADAS, Carmen
Madrid, Edit. temas de hoy, 1999. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Nova Terra, 1966. Gent de Camp i de Comarques. 176p. 8º. Rústica editorial il·lustrada,amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Nova Terra, 1966. Gent de Camp i de Comarques. 176p. 8º. Rústica editorial il·lustrada,amb solapes. Molt bon exemplar.
DONA. CARNET D'UNA MARE - Barcelona 1966
ANCELLE
Barcelona, Edit. Nova Terra, 1966. Gent de Camp i de Comarques. 176p. 8º. Rústica editorial il·lustrada,amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Patufet, 1972. Vinyetes i il·lustracions a color. 820 p. 4t. Guaflex estampat, amb vores i lloms gastats. Algunes págines amb talls. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Patufet, 1972. Vinyetes i il·lustracions a color. 820 p. 4t. Guaflex estampat, amb vores i lloms gastats. Algunes págines amb talls. Bon exemplar.
PATUFET. Recopilació. Del número 116 al 141 - Barcelona 1972 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Patufet, 1972. Vinyetes i il·lustracions a color. 820 p. 4t. Guaflex estampat, amb vores i lloms gastats. Algunes págines amb talls. Bon exemplar.
Zaragoza, Editorial Luis Vives, 1950. Con ilustraciones y gráficos en b/n. 248 p. 8º mayor. Holandesa editorial ilustrada. Inscripción del antiguo propietario. Un poco...
Zaragoza, Editorial Luis Vives, 1950. Con ilustraciones y gráficos en b/n. 248 p. 8º mayor. Holandesa editorial ilustrada. Inscripción del antiguo propietario. Un poco...
ARITMÉTICA. Segundo grado - Zaragoza 1950 - Ilustrado
Zaragoza, Editorial Luis Vives, 1950. Con ilustraciones y gráficos en b/n. 248 p. 8º mayor. Holandesa editorial ilustrada. Inscripción del antiguo propietario. Un poco...
s/l, Sociedades Bíblicas en América Latina, 1960. Revisión de 1960. 697 p. 8º menor. Piel editorial con bordes coloreados. Papel Biblia. Ex-libris. Sello de caucho. Desgaste...
s/l, Sociedades Bíblicas en América Latina, 1960. Revisión de 1960. 697 p. 8º menor. Piel editorial con bordes coloreados. Papel Biblia. Ex-libris. Sello de caucho. Desgaste...
NUEVO TESTAMENTO. SALMOS - s/l 1960
s/l, Sociedades Bíblicas en América Latina, 1960. Revisión de 1960. 697 p. 8º menor. Piel editorial con bordes coloreados. Papel Biblia. Ex-libris. Sello de caucho. Desgaste...
València, Amós Belinchón, 2000. Premi Manuel Rodríguez Martínez. 80 p. 8è. Pasta espanyola editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
València, Amós Belinchón, 2000. Premi Manuel Rodríguez Martínez. 80 p. 8è. Pasta espanyola editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
RESSENYA - València 2000 - 1a edició
JOVER I REJSEK, Sergi
València, Amós Belinchón, 2000. Premi Manuel Rodríguez Martínez. 80 p. 8è. Pasta espanyola editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, El Código Pontificio, 2014. Opusclo. 45 p. 8º. Rústica editorial. Desgaste leve en la cubierta. Interior impecable. Muy buen ejemplar.
Barcelona, El Código Pontificio, 2014. Opusclo. 45 p. 8º. Rústica editorial. Desgaste leve en la cubierta. Interior impecable. Muy buen ejemplar.
SAN PABLO Y EL DOGMATISMO RELIGIOSO - Barcelona 2014
MASUET PUXEU, Joan
Barcelona, El Código Pontificio, 2014. Opusclo. 45 p. 8º. Rústica editorial. Desgaste leve en la cubierta. Interior impecable. Muy buen ejemplar.
Den Haag, G. B. Van Goor Zonen's, 1958. "Spaans-Nederlands en Nederlands-Spaans". 607 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta. Desgaste en la sobrecubierta. Un poco desgastado....
Den Haag, G. B. Van Goor Zonen's, 1958. "Spaans-Nederlands en Nederlands-Spaans". 607 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta. Desgaste en la sobrecubierta. Un poco desgastado....
KRAMERS' SPAANS WOORDENBOEK - Den Haag 1958
Den Haag, G. B. Van Goor Zonen's, 1958. "Spaans-Nederlands en Nederlands-Spaans". 607 p. 8º. Tela editorial con sobrecubierta. Desgaste en la sobrecubierta. Un poco desgastado....
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Governació, 1992. Col.lecció Legislació Temàtica, nº 2.Recopilació normativa, indexació i notes a peu de pàgina: Joan Carles...
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Governació, 1992. Col.lecció Legislació Temàtica, nº 2.Recopilació normativa, indexació i notes a peu de pàgina: Joan Carles...
LEGISLACIÓ D'ADMINISTRACIÓ LOCAL DE CATALUNYA - Barcelona 1992
Barcelona, Generalitat de Catalunya, Departament de Governació, 1992. Col.lecció Legislació Temàtica, nº 2.Recopilació normativa, indexació i notes a peu de pàgina: Joan Carles...
MARX, Karl
FREIXES, Andreu i VVAA (eds.)
DUVEGER, Maurice
POSADAS, Carmen
ANCELLE
JOVER I REJSEK, Sergi
MASUET PUXEU, Joan