Fribourg, Edit. St. Paul, 1944. 305 p. 8ª menor. Rústica editorial. Leve resto doblez. Livre en fraçais. Buen ejemplar. Livre en français.
Fribourg, Edit. St. Paul, 1944. 305 p. 8ª menor. Rústica editorial. Leve resto doblez. Livre en fraçais. Buen ejemplar. Livre en français.
LA RÈGLE DE SAINT BENOIT - Fribourg - 1944
Fribourg, Edit. St. Paul, 1944. 305 p. 8ª menor. Rústica editorial. Leve resto doblez. Livre en fraçais. Buen ejemplar. Livre en français.
Barcelona, Aymá, 1957. Col. Odisea. 198 p. 5 h. Láminas f.t. con fotos b/n. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. Primera edición. 1st...
Barcelona, Aymá, 1957. Col. Odisea. 198 p. 5 h. Láminas f.t. con fotos b/n. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. Primera edición. 1st...
BUMERANG. Un barcelonés en la ruta de Oriente - Barcelona 1957 - Ilustrado
VERRIE, J.
Barcelona, Aymá, 1957. Col. Odisea. 198 p. 5 h. Láminas f.t. con fotos b/n. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. Primera edición. 1st...
Madrid, Edit. Arca de la Alianza, 2014. Ilustraciones en color. 182 p. 8ª mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Arca de la Alianza, 2014. Ilustraciones en color. 182 p. 8ª mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
MARÍA REVELACIÓN. LA PROVIDENCIA - Madrid 2014 - Ilustrado
Madrid, Edit. Arca de la Alianza, 2014. Ilustraciones en color. 182 p. 8ª mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
S.L. Edit. Weber, S.A. Nombroses il·lustracions en color. 199 p. Gran 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar.
S.L. Edit. Weber, S.A. Nombroses il·lustracions en color. 199 p. Gran 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar.
ARQUITECTURA CONTINUA 01 - 02 (2 vol. - Completo) - Weber
S.L. Edit. Weber, S.A. Nombroses il·lustracions en color. 199 p. Gran 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Inscripció antic propietari. Molt bon exemplar.
Mojácar. Edit. Arráez, 1999 Edición y pròlogo: Almudena del Olmno Iturriarte. 162 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Mojácar. Edit. Arráez, 1999 Edición y pròlogo: Almudena del Olmno Iturriarte. 162 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LA FÁBULA DEL CONTEMPLADOR. Diego Sabiote: la voz que viene de la montaña. - Mojácar 1999
SABIOTE, Diego
Mojácar. Edit. Arráez, 1999 Edición y pròlogo: Almudena del Olmno Iturriarte. 162 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona. Plaza & Janes, 1997. 366 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona. Plaza & Janes, 1997. 366 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LA MUJER SIN CABEZA. - Barcelona 1997 - 1ª edición
MOLINA FOIX, Vicente
Barcelona. Plaza & Janes, 1997. 366 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. L'autor, 2006. Il·lustracions en color i negre fora text. Amb una separata d'índex de noms. 500 p. Foli. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon...
Barcelona, Edit. L'autor, 2006. Il·lustracions en color i negre fora text. Amb una separata d'índex de noms. 500 p. Foli. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon...
AGRUPACIÓ CORAL LA LLÀNTIA. TRES SEGLES DE CANT - Barcelona 2006 - Molt il·lustrat
RIBA, Josep
Barcelona, Edit. L'autor, 2006. Il·lustracions en color i negre fora text. Amb una separata d'índex de noms. 500 p. Foli. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon...
Matadepera, Edit. Els autors, 1996. Il·lustracions en b/n fora text. 378 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Matadepera, Edit. Els autors, 1996. Il·lustracions en b/n fora text. 378 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
CAPELLA BADIA. Historial gràfic i efemèrides familiars 1936-1996 - Matadepera 1996 - Molt il·lustrat
BADIA TOBELLA, famíia
Matadepera, Edit. Els autors, 1996. Il·lustracions en b/n fora text. 378 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
El Vendrell, Edit. Cor El Vendrell, 1980. Il·lustracions en b/n. 95 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Segell cautxú. Restes etiqueta al llom. Bon exemplar. 1a edició....
El Vendrell, Edit. Cor El Vendrell, 1980. Il·lustracions en b/n. 95 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Segell cautxú. Restes etiqueta al llom. Bon exemplar. 1a edició....
COR-ORFEÓ PARROQUIAL DEL VENDRELL 1955-1980. 25 ANYS DE CORAL - El Vendrell 1980
El Vendrell, Edit. Cor El Vendrell, 1980. Il·lustracions en b/n. 95 p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Segell cautxú. Restes etiqueta al llom. Bon exemplar. 1a edició....
Paris. Edit. Bossard, 1924. Extraite du Katha - Sarit - Sagara de Somadeva et traduite pour la première fois du sanscrit en français avec une introduction et des notes par Félix...
Paris. Edit. Bossard, 1924. Extraite du Katha - Sarit - Sagara de Somadeva et traduite pour la première fois du sanscrit en français avec une introduction et des notes par Félix...
L'HISTORIE ROMANESQUE D'UDAYANA, ROI DE VATSA - Paris 1924
Paris. Edit. Bossard, 1924. Extraite du Katha - Sarit - Sagara de Somadeva et traduite pour la première fois du sanscrit en français avec une introduction et des notes par Félix...
Lleida, Edit. Impremta Mariana, 1993. 197 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. Recull de testimonis, en català i castellà, de catòlics afectats per...
Lleida, Edit. Impremta Mariana, 1993. 197 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. Recull de testimonis, en català i castellà, de catòlics afectats per...
MEMÒRIES DE PLANES VISCUDES (1936) o un juliol que ha fet història - Lleida 1993
VIOLA GONZÁLEZ, Ramiro, compilador
Lleida, Edit. Impremta Mariana, 1993. 197 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada un pèl gastada. Bon exemplar. Recull de testimonis, en català i castellà, de catòlics afectats per...
Barcelona, Associació de Mestres Rosa Sensat, 2006. 156 p. 2 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
Barcelona, Associació de Mestres Rosa Sensat, 2006. 156 p. 2 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
LA PISSARRA. La veu dels educadors i educadores a El Café de la República, de Catalunya Ràdio -Barcelona 2006
Barcelona, Associació de Mestres Rosa Sensat, 2006. 156 p. 2 f. 8è. Cobertes originals. Molt bon exemplar.
VERRIE, J.
SABIOTE, Diego
MOLINA FOIX, Vicente
RIBA, Josep
BADIA TOBELLA, famíia
VIOLA GONZÁLEZ, Ramiro, compilador