Barcelona, Edit. Proa, 1965. Col. La Mirada. Traducció Rafael Tasis. Pròleg de Miquel Roca Junynent. 136p. 8è. Tela editorial tipogràfica. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st...
Barcelona, Edit. Proa, 1965. Col. La Mirada. Traducció Rafael Tasis. Pròleg de Miquel Roca Junynent. 136p. 8è. Tela editorial tipogràfica. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st...
LA PRÒXIMA VEGADA, EL FOC - Barcelona 1965 - 1ª edició en català
BALDWIN, James
Barcelona, Edit. Proa, 1965. Col. La Mirada. Traducció Rafael Tasis. Pròleg de Miquel Roca Junynent. 136p. 8è. Tela editorial tipogràfica. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st...
Barcelona, Lunwerg, 1998. Edició a cura de Julià Guillamon. 168 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Amb textos de: J. M. Pujals, J. Guillamon, D. Giralt-Miracle, M....
Barcelona, Lunwerg, 1998. Edició a cura de Julià Guillamon. 168 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Amb textos de: J. M. Pujals, J. Guillamon, D. Giralt-Miracle, M....
EL MÓN DE JOAN PERUCHO. L'art de tancar els ulls - Barcelona 1998 - Il·lustrat
PERUCHO, Joan
Barcelona, Lunwerg, 1998. Edició a cura de Julià Guillamon. 168 p. Foli. Cobertes originals. Molt bon exemplar. Amb textos de: J. M. Pujals, J. Guillamon, D. Giralt-Miracle, M....
Barcelona, KRTU - Generalitat de Catalunya, 2003. Simposi internacional virtual i presencial dedicat a Joan Brossa. Fundació Joan Miró, Barcelona, 25, 26 i 27 d`abril de 2001....
Barcelona, KRTU - Generalitat de Catalunya, 2003. Simposi internacional virtual i presencial dedicat a Joan Brossa. Fundació Joan Miró, Barcelona, 25, 26 i 27 d`abril de 2001....
LA REVOLTA POÈTICA DE JOAN BROSSA - Barcelona 2003 - Il·lustrat
BROSSA, Joan
Barcelona, KRTU - Generalitat de Catalunya, 2003. Simposi internacional virtual i presencial dedicat a Joan Brossa. Fundació Joan Miró, Barcelona, 25, 26 i 27 d`abril de 2001....
Barcelona, Caixa Catalunya, 2006. Numerosas ilustraciones en negro y color. 267p. 1 h. 4º. Holandesa editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Caixa Catalunya, 2006. Numerosas ilustraciones en negro y color. 267p. 1 h. 4º. Holandesa editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
GARGALLO - Barcelona 2006 - Muy ilustrad
Gargallo, Pau - Pablo
Barcelona, Caixa Catalunya, 2006. Numerosas ilustraciones en negro y color. 267p. 1 h. 4º. Holandesa editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Coma Negra, 2019. 155 p. è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Coma Negra, 2019. 155 p. è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
RECORDS D'UNA AMISTAT ESTEL·LAR. BROSSA, escamotejador i burleta - Barcelona 2019
Brossa, Joan - PUIG, Arnau
Barcelona, Edit. Coma Negra, 2019. 155 p. è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Proa, 2015. Edició Julià Guillamon. Nombroses il·lustracions en color i negre. 190 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Impecable. Índex:...
Barcelona, Edit. Proa, 2015. Edició Julià Guillamon. Nombroses il·lustracions en color i negre. 190 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Impecable. Índex:...
BALTASAR PORCEL. MALLORCA, BARCELONA EL MÓN - Barcelona 2015 - Molt il·lustrat
PORCEL, Baltasar - GUILLAMON, Julià
Barcelona, Edit. Proa, 2015. Edició Julià Guillamon. Nombroses il·lustracions en color i negre. 190 p. 4t. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Impecable. Índex:...
Santander, Arte y Parte, 2000. Ilustraciones en color y negro. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Santander, Arte y Parte, 2000. Ilustraciones en color y negro. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
ARTE Y PARTE. Nº 29. ROTHKO - Santander 2000 - Ilustrado
ROTHKO - Duchamp - Delaunay, Sonia
Santander, Arte y Parte, 2000. Ilustraciones en color y negro. 221p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, "L'Avenç", 1904. Nº 23. 91p. 8è. Rústica editorial, un pèl deslluïda. Segell cautxú. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, "L'Avenç", 1904. Nº 23. 91p. 8è. Rústica editorial, un pèl deslluïda. Segell cautxú. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
PENSAMENTS - Barcelona 1904 - 1ª edició en català
PASCAL
Barcelona, "L'Avenç", 1904. Nº 23. 91p. 8è. Rústica editorial, un pèl deslluïda. Segell cautxú. Bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica., 2013. Muchas fotografías a color. 238 p. 4º. Cartoné editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica., 2013. Muchas fotografías a color. 238 p. 4º. Cartoné editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar.
ARTES DEL MOVIMIENTO. DANZA EN CATALUÑA (1966-2012) - Barcelona 2013 - Ilustrado
Barcelona, Centre d'Art Santa Mònica., 2013. Muchas fotografías a color. 238 p. 4º. Cartoné editorial. Buen papel. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2005. KRTU.Edició a cura de Jordi Jané i Joan Maria Minguet. Inclou versió en anglès. Il·lustracions en color i negre. 305p. 4t. Cartoné editorial...
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2005. KRTU.Edició a cura de Jordi Jané i Joan Maria Minguet. Inclou versió en anglès. Il·lustracions en color i negre. 305p. 4t. Cartoné editorial...
CIRC CONTEMPORANI CATALÀ. L'ART DEL RISC - Barcelona 2005 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Gen. Cat., 2005. KRTU.Edició a cura de Jordi Jané i Joan Maria Minguet. Inclou versió en anglès. Il·lustracions en color i negre. 305p. 4t. Cartoné editorial...
Barcelona, March, 2004. 145p. 8º major. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Gestas y opiniones del doctor Faustroll, patafísico subtitulada como Novela...
Barcelona, March, 2004. 145p. 8º major. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Gestas y opiniones del doctor Faustroll, patafísico subtitulada como Novela...
GESTAS Y OPINIONES DEL DOCTOR FAUSTROLL, PATAFÍSICO - Barcelona 2004
JARRY, Alfred
Barcelona, March, 2004. 145p. 8º major. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Gestas y opiniones del doctor Faustroll, patafísico subtitulada como Novela...
Barcelona, Actar, 2006. KRTU. Edición de Manuel Guerrero. Muchas fotografías a color f-t. 495 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
Barcelona, Actar, 2006. KRTU. Edición de Manuel Guerrero. Muchas fotografías a color f-t. 495 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
¡VIVA EL PIANO! - Barcelona 2006 - Muy ilustrado - 1ª edición
SANTOS, Carles
Barcelona, Actar, 2006. KRTU. Edición de Manuel Guerrero. Muchas fotografías a color f-t. 495 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª...
BALDWIN, James
PERUCHO, Joan
BROSSA, Joan
Gargallo, Pau - Pablo
Brossa, Joan - PUIG, Arnau
PORCEL, Baltasar - GUILLAMON, Julià
ROTHKO - Duchamp - Delaunay, Sonia
PASCAL
JARRY, Alfred
SANTOS, Carles