Paris, Flammarion, 2016. Numerosas ilustraciones en color. Fotografias en b/n. 400p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Texte en français. Muy buen ejemplar. Impecable.
Paris, Flammarion, 2016. Numerosas ilustraciones en color. Fotografias en b/n. 400p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Texte en français. Muy buen ejemplar. Impecable.
L'ART BRUT - Paris 2016 - Muy ilustrado
PEIRY, Lucienne
Paris, Flammarion, 2016. Numerosas ilustraciones en color. Fotografias en b/n. 400p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Texte en français. Muy buen ejemplar. Impecable.
Barcelona, Parsifal, 1991. Traducción de Cristina Buchheister. Ilustraciones en negro en el texto. 214 p. 1 h. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Parsifal, 1991. Traducción de Cristina Buchheister. Ilustraciones en negro en el texto. 214 p. 1 h. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
KASIMIR MALEWICH. Un conflicto trágico - Barcelona 1991
STACHELHAUS, Heiner
Barcelona, Parsifal, 1991. Traducción de Cristina Buchheister. Ilustraciones en negro en el texto. 214 p. 1 h. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona. Edit. Llib. Catalonia, 1934. Edició de 100 exemplars en paper de fil numerats. El nostre Núm. 39. Dedicatòria autògrafa de l'autor. 295p. 8è major. Rústica editorial...
Barcelona. Edit. Llib. Catalonia, 1934. Edició de 100 exemplars en paper de fil numerats. El nostre Núm. 39. Dedicatòria autògrafa de l'autor. 295p. 8è major. Rústica editorial...
L'ALA SENSIBLE ARRAN DE TERRA (Herbassar de novel·les) - Barcelona 1934 - 1ª edició - Dedicat - Paper de fil
SURINYACH SENTIES, R.
Barcelona. Edit. Llib. Catalonia, 1934. Edició de 100 exemplars en paper de fil numerats. El nostre Núm. 39. Dedicatòria autògrafa de l'autor. 295p. 8è major. Rústica editorial...
Barcelona, Proa, 2000. La Mirada Literària. 275 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Proa, 2000. La Mirada Literària. 275 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
ERRATA. Una vida a examen - Barcelona 2000 - 1ª edició en català
STEINER, Georges
Barcelona, Proa, 2000. La Mirada Literària. 275 p. 8è menor. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, ASM - Empúries. 2012. Catàleg exposició Arts Santa Mònica 2012. Nombroses il·lustracions en color i negre. 123p. 3f. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª...
Barcelona, ASM - Empúries. 2012. Catàleg exposició Arts Santa Mònica 2012. Nombroses il·lustracions en color i negre. 123p. 3f. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª...
RAIMON. AL VENT DEL MÓN (Catàleg) - Barcelona 2012 - Molt il·lustrat
RAIMON
Barcelona, ASM - Empúries. 2012. Catàleg exposició Arts Santa Mònica 2012. Nombroses il·lustracions en color i negre. 123p. 3f. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Generalitat de Catalunya - KRTU, 2006. Fotografies dels participants i il·lustracions. 280 p. 4t menor.. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Aquest llibre recull...
Barcelona, Generalitat de Catalunya - KRTU, 2006. Fotografies dels participants i il·lustracions. 280 p. 4t menor.. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Aquest llibre recull...
L'ESCRIPTURA I EL LLIBRE EN L'ERA DIGITAL - Barcelona 2006 -. Il·lustrat
Barcelona, Generalitat de Catalunya - KRTU, 2006. Fotografies dels participants i il·lustracions. 280 p. 4t menor.. Rústica editorial. Molt bon exemplar. Aquest llibre recull...
Barcelona, Edit. Círculo Lectores, 2004. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 221p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar. El Manifiesto...
Barcelona, Edit. Círculo Lectores, 2004. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 221p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar. El Manifiesto...
EL MANIFIESTO AMARILLO. DALÍ, GASCH, MONTANYÀ Y EL ANTIARTE - Barcelona 2004 - Muy ilustrado
Dalí, Salvador
Barcelona, Edit. Círculo Lectores, 2004. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 221p. 4º mayor. Rústica editorial ilustrada, con solapas. Muy buen ejemplar. El Manifiesto...
Barcelona, Cercle de Lectors - Galàxia Gutenberg - KRTU, 2004. Nombroses il·lustracions en color i en negre en el text. Text de Joan M. Minguet. Text en català i en anglès. Text...
Barcelona, Cercle de Lectors - Galàxia Gutenberg - KRTU, 2004. Nombroses il·lustracions en color i en negre en el text. Text de Joan M. Minguet. Text en català i en anglès. Text...
EL MANIFEST GROC. Dalí, Gasch, Montanyà i l'antiart - Barcelona 2004 - Il·lustrat
Dalí, Salvador
Barcelona, Cercle de Lectors - Galàxia Gutenberg - KRTU, 2004. Nombroses il·lustracions en color i en negre en el text. Text de Joan M. Minguet. Text en català i en anglès. Text...
Palma, Edit. Sa Nostra, 1999. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Palma, Edit. Sa Nostra, 1999. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
BENET ROSSELL. TIRANT LO MÓN - Palma 1999 - Il·lustrat
Rossell, Benet
Palma, Edit. Sa Nostra, 1999. Nombroses il·lustracions en color i negre. 52p. 4t. Cartoné editorial il·lustrat. Molt bon exemplar.
Barcelona, Ediciones de la Rosa cúbica, 2008. Traducción de Joaquín Garrigós. 62 p. 3 h. 8º menor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Texto bilingüe. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Ediciones de la Rosa cúbica, 2008. Traducción de Joaquín Garrigós. 62 p. 3 h. 8º menor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Texto bilingüe. 1ª edición. 1st edition.
CUERPO TRANSPARENTE - Barcelona 2008 - 1ª edición en español - Bilingüe
BLECHER, Max
Barcelona, Ediciones de la Rosa cúbica, 2008. Traducción de Joaquín Garrigós. 62 p. 3 h. 8º menor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Texto bilingüe. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Dopesa, 1975. 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Dopesa, 1975. 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
REVOLUCIÓ I CONTRAREVOLUCIÓ A CATALUNYA 1936-1937 - Barcelona 1975
SEMPRÚN MAURA, Carlos
Barcelona, Edit. Dopesa, 1975. 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Montserrat, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1978. Biblioteca Serra d'Or - 19. 228 p. 8è. Paper una mica esgrogueït. Exlibris. Bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1ª...
Montserrat, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1978. Biblioteca Serra d'Or - 19. 228 p. 8è. Paper una mica esgrogueït. Exlibris. Bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1ª...
RETRATS PARAL.LELS 3 - Montserrat 1978 - 1ª edició
ROIG, Montserrat
Montserrat, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1978. Biblioteca Serra d'Or - 19. 228 p. 8è. Paper una mica esgrogueït. Exlibris. Bon exemplar. 1a edició. Primera edició. 1ª...
PEIRY, Lucienne
STACHELHAUS, Heiner
SURINYACH SENTIES, R.
STEINER, Georges
RAIMON
Dalí, Salvador
Dalí, Salvador
Rossell, Benet
BLECHER, Max
SEMPRÚN MAURA, Carlos
ROIG, Montserrat