Barcelona, Editorial Selecta, 1949. Biblioteca Selecta, 53. 233 p. 8è menor. Tela editorial. Firma de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Editorial Selecta, 1949. Biblioteca Selecta, 53. 233 p. 8è menor. Tela editorial. Firma de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar.
EL MIRALL IMAGINARI - Barcelona 1949
PLANA, Alexandre
Barcelona, Editorial Selecta, 1949. Biblioteca Selecta, 53. 233 p. 8è menor. Tela editorial. Firma de l'antic propietari. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, La Campana, 2012. 601 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. ISBN: 978-84-96735-72-9
Barcelona, La Campana, 2012. 601 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. ISBN: 978-84-96735-72-9
VICTUS - Barcelona 2012 - Edición en español
SÁNCHEZ PIÑOL, Albert
Barcelona, La Campana, 2012. 601 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar, impecable. ISBN: 978-84-96735-72-9
Romainville, Chanteclair, 1914-23. Tomos reunidos. Fotografías a color y en b/n. s/p. 4º. Tela encuadernada por el antiguo propietario. Desgaste en el exterior. Interior...
Romainville, Chanteclair, 1914-23. Tomos reunidos. Fotografías a color y en b/n. s/p. 4º. Tela encuadernada por el antiguo propietario. Desgaste en el exterior. Interior...
CHANTECLAIR Nº 124 al 148 - Romainville 1914-1923 - Ilustrado
Romainville, Chanteclair, 1914-23. Tomos reunidos. Fotografías a color y en b/n. s/p. 4º. Tela encuadernada por el antiguo propietario. Desgaste en el exterior. Interior...
Barcelona, Galàxia Gutenberg - Cercle de Lectors, 1996. Fotografies en b/n. 425 p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició....
Barcelona, Galàxia Gutenberg - Cercle de Lectors, 1996. Fotografies en b/n. 425 p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició....
BARCELONA - Barcelona 1996 - Il·lustrat - 1a edició en català
HUGHES, Robert
Barcelona, Galàxia Gutenberg - Cercle de Lectors, 1996. Fotografies en b/n. 425 p. 4t. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició....
Barcelona, Escola Massana, 1998. Fotografies en b/n. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Escola Massana, 1998. Fotografies en b/n. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
IMPRESSIONS PARAL·LELES Nº 8 - Barcelona 1998 - Il·lustrat
Barcelona, Escola Massana, 1998. Fotografies en b/n. 61p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu. Bon exemplar.
Figueres, Regidoria de Cultura, Ajuntament de Figueres, 1998. Moltes fotografies en b/n. s/p. 8è apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Figueres, Regidoria de Cultura, Ajuntament de Figueres, 1998. Moltes fotografies en b/n. s/p. 8è apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
L'HOTEL PARÍS: PER FI FLAMANT MUSEU DEL JOGUET DE CATALUNYA - Figueres 1998 - Il·lustrat
VILA, Santi (ed.)
Figueres, Regidoria de Cultura, Ajuntament de Figueres, 1998. Moltes fotografies en b/n. s/p. 8è apaisat. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Ediciones Destino, 1969. Col. Áncora y Delfín. Premio Eugenio Nadal 1968. 244 p. 2 h. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada, ésta levemente rozada y con...
Barcelona, Ediciones Destino, 1969. Col. Áncora y Delfín. Premio Eugenio Nadal 1968. 244 p. 2 h. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada, ésta levemente rozada y con...
UN HOMBRE QUE SE PARECÍA A ORESTES. - Barcelona 1969 - 1ª edición
CUNQUEIRO, Alvaro
Barcelona, Ediciones Destino, 1969. Col. Áncora y Delfín. Premio Eugenio Nadal 1968. 244 p. 2 h. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada, ésta levemente rozada y con...
Barcelona, Tàber, 1968. 228 p. 3 h. 8º mayor. Edición en cartoné con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Tàber, 1968. 228 p. 3 h. 8º mayor. Edición en cartoné con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
LIBRO DE CABALLERÍAS - Barcelona 1968 - 1ª edición en español.
PERUCHO, Juan (Joan)
Barcelona, Tàber, 1968. 228 p. 3 h. 8º mayor. Edición en cartoné con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Editorial Barna, 1959. 170 p. 1 h. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Editorial Barna, 1959. 170 p. 1 h. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
UN VERANO EN MALLORCA - Barcelona 1959 - 1ª edición
VERDAGUER, Mario
Barcelona, Editorial Barna, 1959. 170 p. 1 h. 8º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. First edition.
Barcelona, Selecta, 1954. Pròleg de Salvador Espriu. Làmina amb retrat de l'autor. 244 p. 5 p. 8è menor. Rústica editorial amb sobrecoberta un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Selecta, 1954. Pròleg de Salvador Espriu. Làmina amb retrat de l'autor. 244 p. 5 p. 8è menor. Rústica editorial amb sobrecoberta un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª...
MITES - Barcelona 1954 - 1ª edició
SARSANEDAS, Jordi - Pr. Salvador Espriu
Barcelona, Selecta, 1954. Pròleg de Salvador Espriu. Làmina amb retrat de l'autor. 244 p. 5 p. 8è menor. Rústica editorial amb sobrecoberta un pèl gastada. Bon exemplar. 1ª...
Barcelona, Seix Barral - Nueva Narrativa Hispánica, 1970. 348 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas algo gastada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Seix Barral - Nueva Narrativa Hispánica, 1970. 348 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas algo gastada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LA OSCURA HISTORIA DE LA PRIMA MONTSE - Barcelona 1970 - 1ª edición
MARSÉ, Juan
Barcelona, Seix Barral - Nueva Narrativa Hispánica, 1970. 348 p. 2 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas algo gastada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1998. Sala d'Exposicions El Roser Lleida, setembre de 1998. Moltes fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1998. Sala d'Exposicions El Roser Lleida, setembre de 1998. Moltes fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
ESCENA - Lleida 1998 - Molt il·lustrat
ALFONSO, Jordi
Lleida, Ajuntament de Lleida, 1998. Sala d'Exposicions El Roser Lleida, setembre de 1998. Moltes fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Bon paper....
VILA, Santi (ed.)
CUNQUEIRO, Alvaro
PERUCHO, Juan (Joan)