Barcelona, s/e, 2001. CD. Molt bon exemplar. Un projecte de Jaume Artigues, Cristina Giorgi i Benet Rossell. Realitzat per a l'estació de metro Canyelles, Barcelona, 2001.
Barcelona, s/e, 2001. CD. Molt bon exemplar. Un projecte de Jaume Artigues, Cristina Giorgi i Benet Rossell. Realitzat per a l'estació de metro Canyelles, Barcelona, 2001.
TIR AL MÓN AMB MAR DE FONS - Barcelona 2001 - CD
Rossell, Benet
Barcelona, s/e, 2001. CD. Molt bon exemplar. Un projecte de Jaume Artigues, Cristina Giorgi i Benet Rossell. Realitzat per a l'estació de metro Canyelles, Barcelona, 2001.
Barcelona, Fundació Caixa Catalunya, 2007. CD. Desgast lleu a la coberta. Disc en perfecte estat. Bon exemplar. Benet Casablancas, Salvador Brotons, Albert Guinovart, Alberto...
Barcelona, Fundació Caixa Catalunya, 2007. CD. Desgast lleu a la coberta. Disc en perfecte estat. Bon exemplar. Benet Casablancas, Salvador Brotons, Albert Guinovart, Alberto...
ESTRENES A LA PEDRERA I. Compositors catalans contemporanis - Barcelona 2007 - CD
(Benet Casablancas, Guinovart, etc.)
Barcelona, Fundació Caixa Catalunya, 2007. CD. Desgast lleu a la coberta. Disc en perfecte estat. Bon exemplar. Benet Casablancas, Salvador Brotons, Albert Guinovart, Alberto...
Girona, Fundació Espais, 1999. Làmines a color f-t. 12 p. 8è quadrat.. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar.
Girona, Fundació Espais, 1999. Làmines a color f-t. 12 p. 8è quadrat.. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar.
BALANÇ - Girona 1999 - Il·lustrat
TORRES MONSÓ, Francesc
Girona, Fundació Espais, 1999. Làmines a color f-t. 12 p. 8è quadrat.. Rústica editorial. Bon paper. Molt bon exemplar.
Barcelona, DeBolsillo, 2008. 1403 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. Edición especial. 1ª edición ampliada. Esta edición especial incluye un apéndice que,...
Barcelona, DeBolsillo, 2008. 1403 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. Edición especial. 1ª edición ampliada. Esta edición especial incluye un apéndice que,...
LOS PILARES DE LA TIERRA - Barcelona 2008 - Edición especial - 1ª edición ampliada
FOLLET, Ken
Barcelona, DeBolsillo, 2008. 1403 p. 8º. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. Edición especial. 1ª edición ampliada. Esta edición especial incluye un apéndice que,...
Paris, Fayard, 1994. Reunidas, escogidas, presentadas y anotadas por Myriam Chimènes. Fotografías en b/n f-t. 1110 p. 4º menor. Rústica editorial con encuadernación manual en...
Paris, Fayard, 1994. Reunidas, escogidas, presentadas y anotadas por Myriam Chimènes. Fotografías en b/n f-t. 1110 p. 4º menor. Rústica editorial con encuadernación manual en...
CORRESPONDANCE 1910-1963 - Paris 1994 - Ilustrado
POULENC, Francis
Paris, Fayard, 1994. Reunidas, escogidas, presentadas y anotadas por Myriam Chimènes. Fotografías en b/n f-t. 1110 p. 4º menor. Rústica editorial con encuadernación manual en...
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. De la pàgina 149 a la 156. 8è major. Rústica editorial. Desgast a l'exterior. Interior...
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. De la pàgina 149 a la 156. 8è major. Rústica editorial. Desgast a l'exterior. Interior...
QUADERN D'ESTUDIS ANDORRANS Nº 7: Ferran Valls i Taberner. Bibliografia - Valls d'Andorra 1996
Valls i Taberner, Ferran - OBIOLS, C. B.
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. De la pàgina 149 a la 156. 8è major. Rústica editorial. Desgast a l'exterior. Interior...
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. 65 p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. 65 p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
QUADERN D'ESTUDIS ANDORRANS Nº 4. Lleis referents a les Valls d'Andorra promulgades pels coprínceps episcopals durant els segle
BARAUT, Cebrià
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. 65 p. 8è major. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. De la pàgina 133 a la 137. 8è major. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon exemplar.
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. De la pàgina 133 a la 137. 8è major. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon exemplar.
QUADERN D'ESTUDIS ANDORRANS Nº 3. Jean Auguste Brutails. Bibliografia - Valls d'Andorra 1978
Brutails, Jean Auguste - OBIOLS, C. B.
Valls d'Andorra, Cercle de les Arts i de les Lletres de les Valls d'Andorra, 1978. De la pàgina 133 a la 137. 8è major. Rústica editorial. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Polígrafa, 1984. Agenda de 1985. Muchas láminas a color f-t. s/p. 8º mayor. Guaflex editorial con bordes dorados. Buen papel. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Polígrafa, 1984. Agenda de 1985. Muchas láminas a color f-t. s/p. 8º mayor. Guaflex editorial con bordes dorados. Buen papel. Muy buen ejemplar.
AGENDA 1985. PINTORES ESPAÑOLES DEL SIGLO DE ORO EN EL MUSEO DEL PRADO - Barcelona 1984 - Muy ilustrado
Barcelona, Polígrafa, 1984. Agenda de 1985. Muchas láminas a color f-t. s/p. 8º mayor. Guaflex editorial con bordes dorados. Buen papel. Muy buen ejemplar.
Madrid, Aguilar, 1973. 704 p. 8º. Tela editorial . Desgaste leve. Buen ejemplar. Textos de John Burke, Irving S. Cobb, Miriam Allen de Ford, etc. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Aguilar, 1973. 704 p. 8º. Tela editorial . Desgaste leve. Buen ejemplar. Textos de John Burke, Irving S. Cobb, Miriam Allen de Ford, etc. 1ª edición. 1st edition.
RELATOS QUE ME ASUSTARON - Madrid 1973 - 1ª edición en español
HITCHCOCK, Alfred (ed.)
Madrid, Aguilar, 1973. 704 p. 8º. Tela editorial . Desgaste leve. Buen ejemplar. Textos de John Burke, Irving S. Cobb, Miriam Allen de Ford, etc. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, El País - Aguilar, 1994. Fotorgafies en b/n. 202 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. Textos, entre d'altres, de Manuel...
Madrid, El País - Aguilar, 1994. Fotorgafies en b/n. 202 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. Textos, entre d'altres, de Manuel...
ELS CATALANS I EL PODER - Madrid 1994 - Il·lustrat
VIDAL-FOLCH, Xavier (ed.)
Madrid, El País - Aguilar, 1994. Fotorgafies en b/n. 202 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Desgast lleu. Bon exemplar. Textos, entre d'altres, de Manuel...
Murcia, CajaMurcia, 1999. Edición de Francisco Jarauta. 143 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior iimpecable. Textos de Edward W. Said,...
Murcia, CajaMurcia, 1999. Edición de Francisco Jarauta. 143 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior iimpecable. Textos de Edward W. Said,...
MIL Y UNA ORILLAS, FRONTERAS Y MINORÍAS. Foro de los noventa - Murcia 1999
JARAUTA, Francisco (ed.)
Murcia, CajaMurcia, 1999. Edición de Francisco Jarauta. 143 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Desgaste leve en el exterior. Interior iimpecable. Textos de Edward W. Said,...
(Benet Casablancas, Guinovart, etc.)
FOLLET, Ken
Valls i Taberner, Ferran - OBIOLS, C. B.
Brutails, Jean Auguste - OBIOLS, C. B.
HITCHCOCK, Alfred (ed.)
JARAUTA, Francisco (ed.)