Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 2003. 350 p. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 2003. 350 p. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
PERE CALDERS I EL SEU TEMPS - Barcelona 2003
Calderns, Pere - PUIG, Carme
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 2003. 350 p. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Fundació Jaume I - Editorial Barcino, 1993. Bibliografia a cura de Susanna Àlvarez. Selecció d'escrits per Joan Triadú. Nombroses fotografies en blanc i negre dins el...
Barcelona, Fundació Jaume I - Editorial Barcino, 1993. Bibliografia a cura de Susanna Àlvarez. Selecció d'escrits per Joan Triadú. Nombroses fotografies en blanc i negre dins el...
JOAN TRIADU, L'IMPULS OBSTINAT - Barcelona 1993 - 1a edició
Triadu, Joan - PONS, Agustí
Barcelona, Fundació Jaume I - Editorial Barcino, 1993. Bibliografia a cura de Susanna Àlvarez. Selecció d'escrits per Joan Triadú. Nombroses fotografies en blanc i negre dins el...
Barcelona, Editorial Proa, 1985. Biblioteca A Tot Vent, 224. Il lustració b/n de Domenec Corbella. 8è major. 177p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, Editorial Proa, 1985. Biblioteca A Tot Vent, 224. Il lustració b/n de Domenec Corbella. 8è major. 177p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició....
NO PASSARAN! - Barcelona 1985 - 1a edició
FERRA, Miquel
Barcelona, Editorial Proa, 1985. Biblioteca A Tot Vent, 224. Il lustració b/n de Domenec Corbella. 8è major. 177p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, c. 1936-39. Biblioteca Univers. 92p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Gastada. Interior en bon estat. Segell cautxú del Servei Biblioteques...
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, c. 1936-39. Biblioteca Univers. 92p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Gastada. Interior en bon estat. Segell cautxú del Servei Biblioteques...
LA PARADOXA DEL COMEDIANT - Barcelona c. 1930
DIDEROT
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, c. 1936-39. Biblioteca Univers. 92p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Gastada. Interior en bon estat. Segell cautxú del Servei Biblioteques...
Barcelona, Edit. Dopesa,1979. Col. Pinya de Rosa, 36. 196p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Dopesa,1979. Col. Pinya de Rosa, 36. 196p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar.
ELS QUATRE PRESIDENTS - Barcelona 1979
POBLET, Josep Maria
Barcelona, Edit. Dopesa,1979. Col. Pinya de Rosa, 36. 196p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast lleu a la coberta. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Cadi, 1963. Col. Grup del Llibre, Sèrie Novel·la, 1. 265p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Lleu desgast a la sobrecoberta....
Barcelona, Edit. Cadi, 1963. Col. Grup del Llibre, Sèrie Novel·la, 1. 265p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Lleu desgast a la sobrecoberta....
RODA DE MALCONTENTS - Barcelona 1968 - 1a edició
RIERA LLORCA, Vicenç
Barcelona, Edit. Cadi, 1963. Col. Grup del Llibre, Sèrie Novel·la, 1. 265p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb sobrecoberta il·lustrada. Lleu desgast a la sobrecoberta....
Madrid, Alfaguara, 1983. Col. Literatura Alfaguara. Diseño de Enric Satué. 218 p. 2 h.Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Raro.
Madrid, Alfaguara, 1983. Col. Literatura Alfaguara. Diseño de Enric Satué. 218 p. 2 h.Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Raro.
HERRUMBROSAS LANZAS. Libro VII - Madrid 1983 - 1ª edición
BENET, Juan
Madrid, Alfaguara, 1983. Col. Literatura Alfaguara. Diseño de Enric Satué. 218 p. 2 h.Rústica editorial tipográfica. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Raro.
Varese, Edit. dall' Oglio, 1970. Col. I Corvi, 186. 397p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Leve desgaste. Buen ejemplar.
Varese, Edit. dall' Oglio, 1970. Col. I Corvi, 186. 397p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Leve desgaste. Buen ejemplar.
LA RIVOLUZIONE SPAGNOLA - Varese 197'
RICCIU, Francesco
Varese, Edit. dall' Oglio, 1970. Col. I Corvi, 186. 397p. 8º menor. Rústica editorial ilustrada. Libro en italiano. Leve desgaste. Buen ejemplar.
Barcelona, Planeta, 1985. Finalista Premio Planeta 1955. 236 p. 2 h. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition
Barcelona, Planeta, 1985. Finalista Premio Planeta 1955. 236 p. 2 h. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition
PIO XII, LA ESCOLTA MORA Y UN GENERAL SIN UN OJO - Barcelona 1985 - 1ª edición
UMBRAL, Francisco
Barcelona, Planeta, 1985. Finalista Premio Planeta 1955. 236 p. 2 h. 8º. Cartoné editorial con sobrecubierta. Muy buen ejemplar. 1ª edición. First edition
Barcelona, Edit. Balmes, 1991. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Molt bon exemplar. Obra del rector de la Jonquera en homenatge a tres...
Barcelona, Edit. Balmes, 1991. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Molt bon exemplar. Obra del rector de la Jonquera en homenatge a tres...
JERUSALEM. TESTIMONIATGE MARTIRIAL - Barcelona 1991
VIVAS I LLORENS, Eduard
Barcelona, Edit. Balmes, 1991. 95p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Vores un pèl gastades. Molt bon exemplar. Obra del rector de la Jonquera en homenatge a tres...
Barcelona, Edit Canigó, 1979. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit Canigó, 1979. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
CANIGÓ. Nº 606. La Detenció de Companys - Barcelona 1979 - Il·lustrat
Barcelona, Edit Canigó, 1979. Il·lustracions en b/n. 35p. Foli. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. La guerra civil espanyola: tema permanent per J. M. Solé i sabaté. Nombroses il·lustracions en color i negre. 40p. 4t. Rústica editorial...
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. La guerra civil espanyola: tema permanent per J. M. Solé i sabaté. Nombroses il·lustracions en color i negre. 40p. 4t. Rústica editorial...
QUADERNS de l'Obra Social. Núm. 10. CULTURA A COMARQUES- Barcelona 1981 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. La Caixa, 1981. La guerra civil espanyola: tema permanent per J. M. Solé i sabaté. Nombroses il·lustracions en color i negre. 40p. 4t. Rústica editorial...
Calderns, Pere - PUIG, Carme
Triadu, Joan - PONS, Agustí
FERRA, Miquel
DIDEROT
POBLET, Josep Maria
RIERA LLORCA, Vicenç
BENET, Juan
RICCIU, Francesco
UMBRAL, Francisco
VIVAS I LLORENS, Eduard