Barcelona, Edit. Bruguera, 1980. Col. Narrativas de Hoy. Traducción Esther Benítez. 284p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Bruguera, 1980. Col. Narrativas de Hoy. Traducción Esther Benítez. 284p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
EL DIABLO EN LAS COLINAS - ENTRE MUJERES SOLAS. Narrativa Completa 5 - Barcelona 1980
PAVESE, Cesare
Barcelona, Edit. Bruguera, 1980. Col. Narrativas de Hoy. Traducción Esther Benítez. 284p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit.62, 2003. Traducció del francès M. Antònia Oliver. 141p. Rústica editorial il·lustrada. 8è major. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit.62, 2003. Traducció del francès M. Antònia Oliver. 141p. Rústica editorial il·lustrada. 8è major. Molt bon exemplar.
L'ESTIMAVA - Barcelona 2003 - Barcelona 2003
GAVALDA, Anna
Barcelona, Edit.62, 2003. Traducció del francès M. Antònia Oliver. 141p. Rústica editorial il·lustrada. 8è major. Molt bon exemplar.
Milán, Feltrinelli, 1998. Col. Universale Economica Feltrinelli. 101 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Milán, Feltrinelli, 1998. Col. Universale Economica Feltrinelli. 101 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
SAN ISIDRO FUTBÓL - Milán 1998
CACUCCI, Pino
Milán, Feltrinelli, 1998. Col. Universale Economica Feltrinelli. 101 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, La Magrana, 2007. Col. Les ales esteses, 233. Traducció de Montse Pratsobrerroca. 335 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar....
Barcelona, La Magrana, 2007. Col. Les ales esteses, 233. Traducció de Montse Pratsobrerroca. 335 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar....
EL MESTRE DE LA INNOCÈNCIA - Barcelona 2007 - 1a edició en català
CHEVALIER, Tracy
Barcelona, La Magrana, 2007. Col. Les ales esteses, 233. Traducció de Montse Pratsobrerroca. 335 p. 8è major. Cartoné editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar....
Barcelona, Ediciones B, 1994. Col. Les ales esteses, 233. Traducción de Conchita Pérez. 270 p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Ediciones B, 1994. Col. Les ales esteses, 233. Traducción de Conchita Pérez. 270 p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
EL JARDÍN SECRETO - Barcelona 1994 - 1ª edición en español
HODGSON BURNETT, Frances
Barcelona, Ediciones B, 1994. Col. Les ales esteses, 233. Traducción de Conchita Pérez. 270 p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Edit. Anaya, 1999. Premio Lazarillo 1998. Ilustraciones en b/n de Javier Serrano.158p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta ilustrada. Dedicatoria...
Madrid, Edit. Anaya, 1999. Premio Lazarillo 1998. Ilustraciones en b/n de Javier Serrano.158p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta ilustrada. Dedicatoria...
DÍAS DE REYES MAGOS - Madrid 1999 - Ilustrado - Dedicado
PASCUAL, Emilio - SERRANO, Javier
Madrid, Edit. Anaya, 1999. Premio Lazarillo 1998. Ilustraciones en b/n de Javier Serrano.158p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado con sobrecubierta ilustrada. Dedicatoria...
Palma de Mallorca, Moll, 1983. Col. Raixa. 182 p. 2 f. 8 menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
Palma de Mallorca, Moll, 1983. Col. Raixa. 182 p. 2 f. 8 menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
ASSASSINAT AL CLUB DELS POETES - Palma de Mallorca 1983 - 1ª edició
PALAU I CAMPS, J. Mª
Palma de Mallorca, Moll, 1983. Col. Raixa. 182 p. 2 f. 8 menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition
Palma de Mallorca, Moll, 1985. Col. Raixa. 184 p. 1 f. Petit 8è.Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Palma de Mallorca, Moll, 1985. Col. Raixa. 184 p. 1 f. Petit 8è.Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
AQUESTA MENA D'AMOR - Palma de Mallorca 1985 - 1ª edició
PALAU I CAMPS, Josep Mª
Palma de Mallorca, Moll, 1985. Col. Raixa. 184 p. 1 f. Petit 8è.Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Magrana, 2003. Traducció Ernest Riera. 381p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. La Magrana, 2003. Traducció Ernest Riera. 381p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
L'HOME DELS AUTÒGRAFS - Barcelona 2003 - 1ª edició en català
SMITH, Zadie
Barcelona, Edit. La Magrana, 2003. Traducció Ernest Riera. 381p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1983. Biblioteca Raixa nº 131. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada lleument deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st...
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1983. Biblioteca Raixa nº 131. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada lleument deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st...
UNA FURTIVA LLÀGRIMA - Palma de Mallorca 1983 - 1ª ed.
SOLER I FERRET, Joaquim
Palma de Mallorca, Editorial Moll, 1983. Biblioteca Raixa nº 131. 221p. 8è. Rústica editorial il·lustrada lleument deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició. Primera edició. 1st...
Barcelona, Edic. Columna, 1989. Traducció de Jadranka Vrsalovic Carevic i Francesc Prat . 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edic. Columna, 1989. Traducció de Jadranka Vrsalovic Carevic i Francesc Prat . 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
DICCIONARI KHÀZAR Versió masculina - Barcelona 1989 - 1º edición en català
PAVIC, Milorad
Barcelona, Edic. Columna, 1989. Traducció de Jadranka Vrsalovic Carevic i Francesc Prat . 281p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Palma, Edit. Moll, 1970. Biblioteca Raixa. 178p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
Palma, Edit. Moll, 1970. Biblioteca Raixa. 178p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
EL SILENCI - Palma 1970 - 1 edició
JANER MANILA, Gabriel
Palma, Edit. Moll, 1970. Biblioteca Raixa. 178p. 8è. Rústica editorial il·lustrada, un pèl deslluïda. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition.
PAVESE, Cesare
GAVALDA, Anna
CACUCCI, Pino
CHEVALIER, Tracy
HODGSON BURNETT, Frances
PASCUAL, Emilio - SERRANO, Javier
PALAU I CAMPS, J. Mª
PALAU I CAMPS, Josep Mª
SMITH, Zadie
SOLER I FERRET, Joaquim
PAVIC, Milorad
JANER MANILA, Gabriel