Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1982. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 19. Traducció Carles Capdevila. 325p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1982. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 19. Traducció Carles Capdevila. 325p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
EL TALISMÀ - Barcelona 1982
SCOTT, Walter
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1982. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 19. Traducció Carles Capdevila. 325p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1986. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 49. Traducció Antoni Rovira Virgili. 265p. 8è major. Rústica original il·lustrada....
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1986. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 49. Traducció Antoni Rovira Virgili. 265p. 8è major. Rústica original il·lustrada....
LA LLETRA ESCARLATA - Barcelona 1986
HAWTHORNE, Nathaniel
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1986. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 49. Traducció Antoni Rovira Virgili. 265p. 8è major. Rústica original il·lustrada....
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1984. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 30. Traducció M. Antònia Oliver. 501p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1984. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 30. Traducció M. Antònia Oliver. 501p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
MOBY DICK - Barcelona 1984
MELVILLE, Herman
Barcelona, Edicions 62 -La Caixa, 1984. Les Millors Obres de la Literatura Universal - MOLU 30. Traducció M. Antònia Oliver. 501p. 8è major. Rústica original il·lustrada. Vores...
London, Edit. Bloomsbury Pub., 2007. Ilustraciones en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
London, Edit. Bloomsbury Pub., 2007. Ilustraciones en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
IF MINDS HAD TOES - London 2007 - Ilustrado
EYRE, Lucy
London, Edit. Bloomsbury Pub., 2007. Ilustraciones en b/n. 281p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Book in English. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. de Minuit, 1992. 21p. 8º mayor. Rústica editorial. Lomo amarillento. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. de Minuit, 1992. 21p. 8º mayor. Rústica editorial. Lomo amarillento. Livre en français. Muy buen ejemplar.
L'OCCUPATION DES SOLS - Paris 1992
ECHENOZ, Jean
Paris, Edit. de Minuit, 1992. 21p. 8º mayor. Rústica editorial. Lomo amarillento. Livre en français. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Plaza Janés, 2000. 521p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edit. Plaza Janés, 2000. 521p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
SOLSTICIO DE INVIERNO - Barcelona 2000 - 1ª edición en español
PILCHER, Rosamunde
Barcelona, Edit. Plaza Janés, 2000. 521p. 4º. Tela editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Llibreria Verdaguer, 1934. 228 p. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.. 1ª edició. Primera edició.
Barcelona, Llibreria Verdaguer, 1934. 228 p. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.. 1ª edició. Primera edició.
EL PRINCIPI DE FELIP LAFONT - Barcelona 1934 - 1ª edició
SERRAHIMA, Maurici
Barcelona, Llibreria Verdaguer, 1934. 228 p. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar.. 1ª edició. Primera edició.
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, s/d. Versió J. Carner Ribalta. 252p. 8è major. Tela. Llom amb daurats. Puntes un pèl gastades. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, s/d. Versió J. Carner Ribalta. 252p. 8è major. Tela. Llom amb daurats. Puntes un pèl gastades. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició....
LA FOLLIA D'ALMAYER - Barcelona c. 1929 - 1ª edició en català
CONRAD, Josep
Barcelona, Edit. Llib. Catalonia, s/d. Versió J. Carner Ribalta. 252p. 8è major. Tela. Llom amb daurats. Puntes un pèl gastades. Interior en bon estat. Bon exemplar. 1ª edició....
Barcelona, Edit. Barcanova, 2005. 185p. 8è major. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Barcanova, 2005. 185p. 8è major. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
PALESTINA, SIMFONIA DE LA TERRA - Barcelona 2005 - 1ª edició
TORTAJADA, Anna
Barcelona, Edit. Barcanova, 2005. 185p. 8è major. Rústica editorial ilustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Vidorama, 1993. 224p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leve resto doblez inferior. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Vidorama, 1993. 224p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leve resto doblez inferior. Buen ejemplar.
LAS CIUDADES DE LOS MUERTOS - Barcelona 1993
PAINE, Michael
Barcelona, Edit. Vidorama, 1993. 224p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con leve resto doblez inferior. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Col. L'Odissea. 171p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Col. L'Odissea. 171p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
EL DOLOR INVISIBLE - Barcelona 2000 - 1ª edició
SIERRA I FABRA, Jordi
Barcelona, Edit. Empuries, 2000. Col. L'Odissea. 171p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. 1ª edició. 1st edition.
Barcelona, Destino, 1992. 215p. 8è. Rústica editorial amb coberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Destino, 1992. 215p. 8è. Rústica editorial amb coberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS DÉUS INACCESSIBLE - Destino 1992
RIERA, Miquel Àngel
Barcelona, Destino, 1992. 215p. 8è. Rústica editorial amb coberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
SCOTT, Walter
HAWTHORNE, Nathaniel
MELVILLE, Herman
EYRE, Lucy
ECHENOZ, Jean
PILCHER, Rosamunde
SERRAHIMA, Maurici
CONRAD, Josep
TORTAJADA, Anna
PAINE, Michael
SIERRA I FABRA, Jordi
RIERA, Miquel Àngel