Barcelona, Argos Vergara, 1981. Traducción de Jaime Zulaika. 205 p. 1 h. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Argos Vergara, 1981. Traducción de Jaime Zulaika. 205 p. 1 h. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
LA LIBERACION DE ZUCKERMAN - Barcelona 1981 - 1ª edición en español
ROTH, Philip
Barcelona, Argos Vergara, 1981. Traducción de Jaime Zulaika. 205 p. 1 h. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62-Ediciones Península-Col. Poética, 1, 1985. Text bilingüe català - castellà. Cobertes originals en rústica dissenyades per Mercedes Azúa. Les versions...
Barcelona, Edicions 62-Ediciones Península-Col. Poética, 1, 1985. Text bilingüe català - castellà. Cobertes originals en rústica dissenyades per Mercedes Azúa. Les versions...
ENIGMA - Barcelona 1985 - 1ª edició
COMADIRA, Narcís
Barcelona, Edicions 62-Ediciones Península-Col. Poética, 1, 1985. Text bilingüe català - castellà. Cobertes originals en rústica dissenyades per Mercedes Azúa. Les versions...
Barcelona, Edit. Teatre Romea, 1986. Nombroses fotografies en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada amb restes de doblec. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Teatre Romea, 1986. Nombroses fotografies en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada amb restes de doblec. Bon exemplar.
SAVANNA BAY de Marguerite Duras - Barcelona 1986 - Molt il·lustrat - Programa de mà
DURAS, Marguerite
Barcelona, Edit. Teatre Romea, 1986. Nombroses fotografies en b/n. s/p. Foli. Rústica editorial il·lustrada amb restes de doblec. Bon exemplar.
Barcelona, s/f. Numerosas estampas en b/n. s/p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Texto en español y francés. Buen ejemplar.
Barcelona, s/f. Numerosas estampas en b/n. s/p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Texto en español y francés. Buen ejemplar.
BARCELONA - Barcelona s/f - Muy ilustrado
Barcelona, s/f. Numerosas estampas en b/n. s/p. 8º apaisado. Rústica editorial ilustrada, algo rozada. Texto en español y francés. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Seghers, 1980. Numerosas ilustraciones en color y b/n.149p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado con bordes levemente rozados. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit. Seghers, 1980. Numerosas ilustraciones en color y b/n.149p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado con bordes levemente rozados. Livre en français. Buen ejemplar.
CLAVÉ - Paris 1980 - Muy ilustrado
Clavé, Antoni - MERCIÈ, Jean-Luc
Paris, Edit. Seghers, 1980. Numerosas ilustraciones en color y b/n.149p. 8º mayor. Cartoné editorial ilustrado con bordes levemente rozados. Livre en français. Buen ejemplar.
Dènia, Edit. Ajunt. Dènia, 1998. Nombroses il·lustracions en color i negre. 242p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Dènia, Edit. Ajunt. Dènia, 1998. Nombroses il·lustracions en color i negre. 242p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
TEMPS, MEMÒRIA. Intervencions Plàstiques a l'Espai Públic de Dènia - Dènia 1998 - Il·lustrat
(Ginestar, Julio Jara, Pere Llaveria)
Dènia, Edit. Ajunt. Dènia, 1998. Nombroses il·lustracions en color i negre. 242p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ajunt. Barcelona, 1994. Il·lustracions en color i negre. 124p. 8è major. Rústicla editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Ajunt. Barcelona, 1994. Il·lustracions en color i negre. 124p. 8è major. Rústicla editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
LA COMMEMORACIÓ DE L'ONZE DE SETEMBRE A BARCELONA - Barcelona 1994 - Il·lustrat
Barcelona, Edit. Ajunt. Barcelona, 1994. Il·lustracions en color i negre. 124p. 8è major. Rústicla editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1967. Pròleg de Miquel Tarradell. Introducció de Glyn Daniel. Traducció d'Humbert Pardellans.275p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada....
Barcelona, Edicions 62, 1967. Pròleg de Miquel Tarradell. Introducció de Glyn Daniel. Traducció d'Humbert Pardellans.275p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada....
EL NAIXEMENT DE LA CIVILITZACIÓ - Barcelona 1967
CHILDE, Gordon V.
Barcelona, Edicions 62, 1967. Pròleg de Miquel Tarradell. Introducció de Glyn Daniel. Traducció d'Humbert Pardellans.275p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada....
Barcelona, Edit. Empuries, 2001. 187p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada i amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Empuries, 2001. 187p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada i amb solapes. Molt bon exemplar.
ELS FRUITS DE LA PASSIÓ - Barcelona 2001
PENNAC, Daniel
Barcelona, Edit. Empuries, 2001. 187p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada i amb solapes. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2096. Nombroses fotografies en color i negre d'Oriol MasponS. 124 p. 4t major. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Columna, 2096. Nombroses fotografies en color i negre d'Oriol MasponS. 124 p. 4t major. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
EL PLAER DE LES POSTRES - Barcelona 1996 - Molt il·lustrat
NADAL, Mariàngela
Barcelona, Edit. Columna, 2096. Nombroses fotografies en color i negre d'Oriol MasponS. 124 p. 4t major. Guaflex editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Caixa sabadell, 2009. Nombroses fotografies en color i negre. 96 p. Foli. Cartoné editorial il·lustrat, un pèl deslluït. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon...
Barcelona, Edit. Caixa sabadell, 2009. Nombroses fotografies en color i negre. 96 p. Foli. Cartoné editorial il·lustrat, un pèl deslluït. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon...
EL MONTSENY I LES SEVES QUATRE ESTACIONS - Barcelona 1979 - Molt il·lustrat - Dedicat
JONCH I CUSPINERA, Antoni
Barcelona, Edit. Caixa sabadell, 2009. Nombroses fotografies en color i negre. 96 p. Foli. Cartoné editorial il·lustrat, un pèl deslluït. Dedicatòria autògrafa de l'autor. Bon...
Barcelona, Edit. por los autores, 1999. Numerosas fotografías en color. 171 p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. por los autores, 1999. Numerosas fotografías en color. 171 p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
CELEBRAR EL MILENIO CON ARZAK & ADRIÀ - Barcelona 1999 - Muy ilustrado
Arzak - Adrià, F.
Barcelona, Edit. por los autores, 1999. Numerosas fotografías en color. 171 p. Folio. Cartoné editorial ilustrado. Muy buen ejemplar.
ROTH, Philip
COMADIRA, Narcís
DURAS, Marguerite
Clavé, Antoni - MERCIÈ, Jean-Luc
(Ginestar, Julio Jara, Pere Llaveria)
CHILDE, Gordon V.
PENNAC, Daniel
NADAL, Mariàngela
JONCH I CUSPINERA, Antoni
Arzak - Adrià, F.