Barcelona, Edit. Les naus d'Empuries, 1985. 61p. 8è. Rústica editorial, un pèl deslluït. Lleus subratllats amb llpais. Bon exemplar.
Barcelona, Edit. Les naus d'Empuries, 1985. 61p. 8è. Rústica editorial, un pèl deslluït. Lleus subratllats amb llpais. Bon exemplar.
EL COR QUIET, DE JOSEP CARNER - Barcelona 1985
Carner, Josep - CABRÉ, Lluis - ORTIN, M.
Barcelona, Edit. Les naus d'Empuries, 1985. 61p. 8è. Rústica editorial, un pèl deslluït. Lleus subratllats amb llpais. Bon exemplar.
La pobla de Segur, Edit. Barcelonesa, 1995. 148p. 8è. Rústica editorial. Resta segell al llom. Segell de cautxú del monestir de Montserrat. Molt bon exemplar.
La pobla de Segur, Edit. Barcelonesa, 1995. 148p. 8è. Rústica editorial. Resta segell al llom. Segell de cautxú del monestir de Montserrat. Molt bon exemplar.
LA CIUTAT. LES ARRELS DE LA DEMOCRÀCIA - La pobla de Segur 1995
GALÍ, Raimon
La pobla de Segur, Edit. Barcelonesa, 1995. 148p. 8è. Rústica editorial. Resta segell al llom. Segell de cautxú del monestir de Montserrat. Molt bon exemplar.
Paris, Edit Petite Bibl. Payot, 1964. 331 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Livre en français. Buen ejemplar.
Paris, Edit Petite Bibl. Payot, 1964. 331 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Livre en français. Buen ejemplar.
LA SEXUALITÉ FÉMININE - Paris 1964
CHASSEGUET-SMIRGEL, J.
Paris, Edit Petite Bibl. Payot, 1964. 331 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Livre en français. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1992. Ponències de la tercera trobada de la Comissió Internacional de Difusió de la Cultura Catalana. 425 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1992. Ponències de la tercera trobada de la Comissió Internacional de Difusió de la Cultura Catalana. 425 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
GÈNERE I IDENTITAT CULTURAL - Barcelona 1992
Barcelona, Edit. Gen. Cat, 1992. Ponències de la tercera trobada de la Comissió Internacional de Difusió de la Cultura Catalana. 425 p. 8è. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Molino, 1947. Colección "Hombres Audaces"'. Versión española de F. Mallorquí Figuerola. 63 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Molino, 1947. Colección "Hombres Audaces"'. Versión española de F. Mallorquí Figuerola. 63 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar.
EL DUEÑO DE LA MUERTE - Barcelona 1947
GRANT, Maxwell
Barcelona, Edit. Molino, 1947. Colección "Hombres Audaces"'. Versión española de F. Mallorquí Figuerola. 63 p. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar.
Barcelona, Martinez Roca, 1982. 191 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con puntas levemente rozadas. Buen ejemplar.
Barcelona, Martinez Roca, 1982. 191 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con puntas levemente rozadas. Buen ejemplar.
LOS TRUENOS QUE ARRASARAN EL MUNDO - Barcelona 1982
JOCHMANS
Barcelona, Martinez Roca, 1982. 191 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, con puntas levemente rozadas. Buen ejemplar.
Vic, 1998. Causa de beatificació del Dr. Josep Torra i Bages. 136p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Poemes de Jacint Verdaguer, Ganís i Aguilar,...
Vic, 1998. Causa de beatificació del Dr. Josep Torra i Bages. 136p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Poemes de Jacint Verdaguer, Ganís i Aguilar,...
HOMENATGE POÈTIC A TORRAS I BAGES - Vic 1998
(Verdaguer, Costa i Llobera, Sagarra)
Vic, 1998. Causa de beatificació del Dr. Josep Torra i Bages. 136p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar. Poemes de Jacint Verdaguer, Ganís i Aguilar,...
Madrid, Al-Borak, 1975. Numerosas ilustraciones en el texto. 340 p. 2 h. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Curiosa guía...
Madrid, Al-Borak, 1975. Numerosas ilustraciones en el texto. 340 p. 2 h. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Curiosa guía...
GUÍA SECRETA DE PARÍS - Madrid 1975 - Ilustrado - 1ª edición
CHAO, Ramón
Madrid, Al-Borak, 1975. Numerosas ilustraciones en el texto. 340 p. 2 h. 8º. Rústica editorial ilustrada levemente rozada. Buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition. Curiosa guía...
Barcelona, Summa Comunicació, 1992. Catálogo de packaging, diseño, interiorismo, etc. 47 p. 8º mayor cuadrado. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Summa Comunicació, 1992. Catálogo de packaging, diseño, interiorismo, etc. 47 p. 8º mayor cuadrado. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
SUMMA - Barcelona 1992 - Ilustrado
Barcelona, Summa Comunicació, 1992. Catálogo de packaging, diseño, interiorismo, etc. 47 p. 8º mayor cuadrado. Rústica editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelolna, Mobles 114, 2006. Catàleg de mobles. 16 pàgines il·lustrades. Foli. Molt bon exemplar.
Barcelolna, Mobles 114, 2006. Catàleg de mobles. 16 pàgines il·lustrades. Foli. Molt bon exemplar.
MOBLES 114 BARCELONA - Barcelona 2006 - Il·lustrat
Barcelolna, Mobles 114, 2006. Catàleg de mobles. 16 pàgines il·lustrades. Foli. Molt bon exemplar.
Madrid, 2003. Edita, El Pais / BBVA. Carpeta apaisada en cartoné con anillas, con golpe. Contiene fichas con 300 sellos. 19x27,5cm. Buen estado.
Madrid, 2003. Edita, El Pais / BBVA. Carpeta apaisada en cartoné con anillas, con golpe. Contiene fichas con 300 sellos. 19x27,5cm. Buen estado.
ESPAÑA SELLO A SELLO - Madrid 2003 - Ilustrado
Madrid, 2003. Edita, El Pais / BBVA. Carpeta apaisada en cartoné con anillas, con golpe. Contiene fichas con 300 sellos. 19x27,5cm. Buen estado.
Barcelona, La Vanguardia, 2011. Número de La Vanguardia amb la notícia de la mort de Bin Laden 10 anys després dels atempts de l'11 de setembre de 2001.
Barcelona, La Vanguardia, 2011. Número de La Vanguardia amb la notícia de la mort de Bin Laden 10 anys després dels atempts de l'11 de setembre de 2001.
LA VANGUARDIA. Dimarts 3 de maig de 2011. 10 ANYS DESPRÉS. Mort de Bin Laden - Barcelona 2011
Barcelona, La Vanguardia, 2011. Número de La Vanguardia amb la notícia de la mort de Bin Laden 10 anys després dels atempts de l'11 de setembre de 2001.
Carner, Josep - CABRÉ, Lluis - ORTIN, M.