Madrid, Ediciones Júcar, 1979. Crónica General de España, 24. 130 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Madrid, Ediciones Júcar, 1979. Crónica General de España, 24. 130 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
CORRESPONSAL EN LA GUERRA CIVIL ESPAÑOLA - Madrid 1979
EHRENBURG, Ilya
Madrid, Ediciones Júcar, 1979. Crónica General de España, 24. 130 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar. 1ª edición. 1st edition.
Paris, Seuil, 1998. 60 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
Paris, Seuil, 1998. 60 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
LA RÉPUBLIQUE EXPLIQUÉE À MA FILLE - Paris 1998
DEBRAY, Régis
Paris, Seuil, 1998. 60 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
València, Edicions 3i4, 1997. Quasi unes memòries ideològiques. Disseny i coberta d'Enric Satué. Sèrie La Unitat, 167. 267 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt...
València, Edicions 3i4, 1997. Quasi unes memòries ideològiques. Disseny i coberta d'Enric Satué. Sèrie La Unitat, 167. 267 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt...
TOTS ELS COLORS DEL ROIG - València 1997
MARQUÉS, Josep Vicent
València, Edicions 3i4, 1997. Quasi unes memòries ideològiques. Disseny i coberta d'Enric Satué. Sèrie La Unitat, 167. 267 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt...
Barcelona, Península, 1999. Col. Historia, Ciencia y Sociedad, 285. 185 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Península, 1999. Col. Historia, Ciencia y Sociedad, 285. 185 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
EL FILÓSOFO Y LA MEMORIA DEL SIGLO: Tolerancia, libertad y filosofía - Barcelona 1999
KLIBANSKY, Raymond
Barcelona, Península, 1999. Col. Historia, Ciencia y Sociedad, 285. 185 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Paidós, 1998. Paidós Studio, 122. 2 hojas numeradas expresamente sueltas tituladas "Se ruega insertar" + 127 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
Barcelona, Paidós, 1998. Paidós Studio, 122. 2 hojas numeradas expresamente sueltas tituladas "Se ruega insertar" + 127 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
APORÍAS. Morir - esperarse (en) "los límites de la verdad" - Barcelona 1998
DERRIDA, Jacques
Barcelona, Paidós, 1998. Paidós Studio, 122. 2 hojas numeradas expresamente sueltas tituladas "Se ruega insertar" + 127 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. 1ª edición....
Barcelona, Edicions Raima, 1986. Fotografies i mapes en b/n. Fulls de diferents colors i textures. 245 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon...
Barcelona, Edicions Raima, 1986. Fotografies i mapes en b/n. Fulls de diferents colors i textures. 245 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon...
LA TERRA ÉS BOTERUDA (Barcelona.Katmandú amb bicicleta) - Barcelona 1986 - Il·lustrat - Dedicat
SOLER, Muma
Barcelona, Edicions Raima, 1986. Fotografies i mapes en b/n. Fulls de diferents colors i textures. 245 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Un pèl gastat. Bon...
Barcelona, Crítica, 1988. Serie General / Letras e Ideas, 183. 213 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Barcelona, Crítica, 1988. Serie General / Letras e Ideas, 183. 213 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
PITÁGORAS - Barcelona 1988
Pitágoras - GORMAN, Peter
Barcelona, Crítica, 1988. Serie General / Letras e Ideas, 183. 213 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Un poco desgastado. Buen ejemplar.
Lleida, Pagès Editors, 1996. Argent Viu / Assaig, 19. Finalista XII premi d'Assaig Josep Vallverdú (1995). 207 p. 4t menor. Rústica editorial. Desgast lleu. Interior impecable....
Lleida, Pagès Editors, 1996. Argent Viu / Assaig, 19. Finalista XII premi d'Assaig Josep Vallverdú (1995). 207 p. 4t menor. Rústica editorial. Desgast lleu. Interior impecable....
LA PARLA I EL TEXT - Lleida 1996
AZEVEDO, Milton M.
Lleida, Pagès Editors, 1996. Argent Viu / Assaig, 19. Finalista XII premi d'Assaig Josep Vallverdú (1995). 207 p. 4t menor. Rústica editorial. Desgast lleu. Interior impecable....
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1992. Fotografies a color. 94 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1992. Fotografies a color. 94 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
NEWTON 1642-1727. 350è aniversari - Barcelona 1992
Newton, Isaac
Barcelona, Generalitat de Catalunya, 1992. Fotografies a color. 94 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Ediciones Península, 1997. Serie Universitaria / Historia / Ciencia / Sociead, 141. 442 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas y protector trasparente....
Barcelona, Ediciones Península, 1997. Serie Universitaria / Historia / Ciencia / Sociead, 141. 442 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas y protector trasparente....
FUNDAMENTOS DE ESTÉTICA - Barcelona 1997
MORAWSKI, Stefan
Barcelona, Ediciones Península, 1997. Serie Universitaria / Historia / Ciencia / Sociead, 141. 442 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas y protector trasparente....
Paris, Bayard, 2005. 90 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
Paris, Bayard, 2005. 90 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
CULTURE ET BARBARIE EUROPÉENNES - Paris 2005
MORIN, Edgar
Paris, Bayard, 2005. 90 p. 8º. Rústica editorial. Muy buen ejemplar. Libro en francés. Livre en français.
Barcelona, Associació d'Expansió Cultural Catalana - Centre de Documentació i d'Animació de la Cultura Catalana, 1993. Fotografies a color. 31 p. 8è. Rústica editorial...
Barcelona, Associació d'Expansió Cultural Catalana - Centre de Documentació i d'Animació de la Cultura Catalana, 1993. Fotografies a color. 31 p. 8è. Rústica editorial...
ASPECTES DE L'EDAT MITJANA A CATALUNYA NORD. Història i Cuina a finals del segle XV - Barcelona 1993 - Il·lustrat
MARCET, Alícia - THIBAUT. Eliana
Barcelona, Associació d'Expansió Cultural Catalana - Centre de Documentació i d'Animació de la Cultura Catalana, 1993. Fotografies a color. 31 p. 8è. Rústica editorial...
KLIBANSKY, Raymond
DERRIDA, Jacques
SOLER, Muma
MARCET, Alícia - THIBAUT. Eliana