Barcelona, Proa, 1990. A tot vent, 290. 280 p. 8è. Guaflex editorial. Taca lleu a la coberta. Resta del llibre en bon estat. Bon exemplar. ISBN: 9788419657220.
Barcelona, Proa, 1990. A tot vent, 290. 280 p. 8è. Guaflex editorial. Taca lleu a la coberta. Resta del llibre en bon estat. Bon exemplar. ISBN: 9788419657220.
MEMÒRIES D'ADRIÀ - Barcelona 1990
YOURCENAR, Marguerite
Barcelona, Proa, 1990. A tot vent, 290. 280 p. 8è. Guaflex editorial. Taca lleu a la coberta. Resta del llibre en bon estat. Bon exemplar. ISBN: 9788419657220.
Barcelona, Proa, 1991. A tot vent, 292. 174 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. ISBN: 9788415242734
Barcelona, Proa, 1991. A tot vent, 292. 174 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. ISBN: 9788415242734
DIARI D'UN MIL·LENNI QUE FUIG - Barcelona 1991 1a edició en català
LODOLI, Marco
Barcelona, Proa, 1991. A tot vent, 292. 174 p. 8è. Guaflex editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition. ISBN: 9788415242734
Barcelona, Edicions 62 - Antologia Catalana 46, 1969. Pròleg de Joan Triadú. 92 p. 4 f. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. ISBN 9788429702118
Barcelona, Edicions 62 - Antologia Catalana 46, 1969. Pròleg de Joan Triadú. 92 p. 4 f. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. ISBN 9788429702118
PERE COROMINES I EL SEU TEMPS - Barcelona 1969
POUS I PAGES, J.
Barcelona, Edicions 62 - Antologia Catalana 46, 1969. Pròleg de Joan Triadú. 92 p. 4 f. 8è. Rústica editorial un pèl gastada. Bon exemplar. ISBN 9788429702118
Barcelona, Galeria Carles Taché, 1991. Exposició març-maig 1991, Tàpies, entre l'esperit i la matèria, de Daniel Giralt-Miracle. Text en català. Texto en español. Text in...
Barcelona, Galeria Carles Taché, 1991. Exposició març-maig 1991, Tàpies, entre l'esperit i la matèria, de Daniel Giralt-Miracle. Text en català. Texto en español. Text in...
ANTONI TÀPIES - Barcelona 1991 - Il·lustrat
Tàpies, Antoni
Barcelona, Galeria Carles Taché, 1991. Exposició març-maig 1991, Tàpies, entre l'esperit i la matèria, de Daniel Giralt-Miracle. Text en català. Texto en español. Text in...
Barcelona, Edit. Enciclopèdia Catalana, 1999. Institut Cartogràfic de Catalunya. Nombrosos mapes en color. 536 p. Gran Foli. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar....
Barcelona, Edit. Enciclopèdia Catalana, 1999. Institut Cartogràfic de Catalunya. Nombrosos mapes en color. 536 p. Gran Foli. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar....
ATLES UNIVERSAL - Barcelona 1999 - Molt il·lustrat
(Institut Cartogràfic de Catalunya)
Barcelona, Edit. Enciclopèdia Catalana, 1999. Institut Cartogràfic de Catalunya. Nombrosos mapes en color. 536 p. Gran Foli. Guaflex editorial il·lustrat. Molt bon exemplar....
Barcelona, Diputació de Barcelona, 2005. Catàleg d'exposició. Conté els articles de M. Castillo, T. Mañà i M. Rius i una relació dels llibres il·lustrats per Anglada. Nombroses...
Barcelona, Diputació de Barcelona, 2005. Catàleg d'exposició. Conté els articles de M. Castillo, T. Mañà i M. Rius i una relació dels llibres il·lustrats per Anglada. Nombroses...
LOLA ANGLADA I L'IDEAL DEL LLIBRE - Barcelona 2005 - Molt il·lustrat
Anglada, Lola
Barcelona, Diputació de Barcelona, 2005. Catàleg d'exposició. Conté els articles de M. Castillo, T. Mañà i M. Rius i una relació dels llibres il·lustrats per Anglada. Nombroses...
Barcelona, edic. Destino, 1992. Nombroses il·lustracions en color fora text. 196p. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, Iimpecable. 1ª...
Barcelona, edic. Destino, 1992. Nombroses il·lustracions en color fora text. 196p. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, Iimpecable. 1ª...
ELS CAPDEVILA. UNA NISSAGA DE JOIERS A BARCELONA - Barcelona 1992 - Il·lustrat
(Zeneida Sardà, Ramon Manent)
Barcelona, edic. Destino, 1992. Nombroses il·lustracions en color fora text. 196p. 4t.major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, Iimpecable. 1ª...
Madrid, Edit. Caro, 1987. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 191 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. Roberto Blanco: "Poetas hispánicos en Nueva...
Madrid, Edit. Caro, 1987. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 191 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. Roberto Blanco: "Poetas hispánicos en Nueva...
BALCON de las Artes, las Letras e Ideas Nº 3 - Madrid 1987 - Ilustrado
Madrid, Edit. Caro, 1987. Numerosas ilustraciones en color y b/n. 191 p. 8º. Rústica editorial ilustrada algo rozada. Buen ejemplar. Roberto Blanco: "Poetas hispánicos en Nueva...
Barcelona, Edic. 62, 1964. Llibres a l'Abast. Traducción de Josep M. Palàcios.173p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition....
Barcelona, Edic. 62, 1964. Llibres a l'Abast. Traducción de Josep M. Palàcios.173p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition....
L'ANARQUISME - Barcelona 1964 - 1ª edició en català
ARVON, Henri - MARTÍ, Casimil - PALÀCIOS, J.
Barcelona, Edic. 62, 1964. Llibres a l'Abast. Traducción de Josep M. Palàcios.173p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1ª edició. First edition....
Barcelona, Plaza & Janés, 1975. 272 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada y protección plástica con la faja promocional: La tan esperada novela del...
Barcelona, Plaza & Janés, 1975. 272 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada y protección plástica con la faja promocional: La tan esperada novela del...
EL OTOÑO DEL PATRIARCA - Barcelona 1975 - 1ª edición
GARCIA MARQUEZ, Gabriel
Barcelona, Plaza & Janés, 1975. 272 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada y protección plástica con la faja promocional: La tan esperada novela del...
Barcelona, Edit. Proa, 1990. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Seabra i Vimala Devi. Il·lustració de Jaume Carbonell. 478 p. 8è. Guaflex editorial estampat. Molt bon exemplar....
Barcelona, Edit. Proa, 1990. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Seabra i Vimala Devi. Il·lustració de Jaume Carbonell. 478 p. 8è. Guaflex editorial estampat. Molt bon exemplar....
LA CREACIÓ DEL MÓN - Barcelona 1990 - 1ª edició en català
TORGA, Miguel
Barcelona, Edit. Proa, 1990. Biblioteca A Tot Vent. Traducció de Seabra i Vimala Devi. Il·lustració de Jaume Carbonell. 478 p. 8è. Guaflex editorial estampat. Molt bon exemplar....
Barcelona, Editorial Proa, 1988. Biblioteca A Tot Vent, 267.Traducció de Josep Daurella. Làmina de Magda Bolumar Chertó. 8è major. 287p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon...
Barcelona, Editorial Proa, 1988. Biblioteca A Tot Vent, 267.Traducció de Josep Daurella. Làmina de Magda Bolumar Chertó. 8è major. 287p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon...
MEMORIAL DEL CONVENT - Barcelona 1988 - 1a edició en català
SARAMAGO, José
Barcelona, Editorial Proa, 1988. Biblioteca A Tot Vent, 267.Traducció de Josep Daurella. Làmina de Magda Bolumar Chertó. 8è major. 287p. Guaflex editorial il·lustrada. Molt bon...
(Institut Cartogràfic de Catalunya)
(Zeneida Sardà, Ramon Manent)
ARVON, Henri - MARTÍ, Casimil - PALÀCIOS, J.