Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 2005. 169p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 2005. 169p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
FREDERIC CLASCAR I SANOU - Barcelona 2005
Clascar i Sanou, Frederic - MAS I SOLENCH, Josep M
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 2005. 169p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1982. Textos i estudis de cultura catalana. 247p. 8º major. Rústica editorial, un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1982. Textos i estudis de cultura catalana. 247p. 8º major. Rústica editorial, un pèl gastada. Bon exemplar.
ESTUDIS SOBRE FONOLOGIA DEL CATALÀ PRELITERARI - Barcelona 1982
RASICO, Philip D.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1982. Textos i estudis de cultura catalana. 247p. 8º major. Rústica editorial, un pèl gastada. Bon exemplar.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1999. Dotze quaderns de camp d'Antoni M. Alcover. Col.lecció Textos i Estudis de Cultura Catalana Nº 64. 284p. 8º major. Rústica editorial....
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1999. Dotze quaderns de camp d'Antoni M. Alcover. Col.lecció Textos i Estudis de Cultura Catalana Nº 64. 284p. 8º major. Rústica editorial....
COMPLEMENTS A LA FLEXIÓ VERBAL EN ELS DIALECTES CATALANS. Dotze quaderns de camp d'Antoni M. Alcover - Barcelona 1999
ALCOVER, Antoni M.
Barcelona, edit. Abadia Montserrat, 1999. Dotze quaderns de camp d'Antoni M. Alcover. Col.lecció Textos i Estudis de Cultura Catalana Nº 64. 284p. 8º major. Rústica editorial....
Alcoi, edit. Ajuntament Alcoi, 1995. La politica linguistica a l estat espanyol: Balanç i perspectives179p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Alcoi, edit. Ajuntament Alcoi, 1995. La politica linguistica a l estat espanyol: Balanç i perspectives179p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
IV JORNADES DE SOCIOLINGÚÍSTICA - Alcoi 1995
Alcoi, edit. Ajuntament Alcoi, 1995. La politica linguistica a l estat espanyol: Balanç i perspectives179p. 8º major. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, edit. Ayuntamiento Barcelona, 1943. Historia de su construcción. Guia de visita. Ilustraciones en b/n fuera texto. 67p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente...
Barcelona, edit. Ayuntamiento Barcelona, 1943. Historia de su construcción. Guia de visita. Ilustraciones en b/n fuera texto. 67p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente...
LA CASA DE LA CIUDAD - Barcelona 1943 - Ilustrado
DURÁN Y SANPERE, A.
Barcelona, edit. Ayuntamiento Barcelona, 1943. Historia de su construcción. Guia de visita. Ilustraciones en b/n fuera texto. 67p. 8º. Rústica editorial ilustrada, levemente...
Madrid, Aguilar, 1967. Biblioteca Cultura e Historia. 319 p. 8º mayor. Rústica editorial. Leve desgaste en la cubierta. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar.
Madrid, Aguilar, 1967. Biblioteca Cultura e Historia. 319 p. 8º mayor. Rústica editorial. Leve desgaste en la cubierta. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar.
SEMÁNTICA. Introducción a la ciencia del significado - Madrid 1967
ULLMANN, Stephen
Madrid, Aguilar, 1967. Biblioteca Cultura e Historia. 319 p. 8º mayor. Rústica editorial. Leve desgaste en la cubierta. Interior en perfecto estado. Buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1998. Biblioteca Abat Oliba, 191 Il·lustracions en b/n. 645p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1998. Biblioteca Abat Oliba, 191 Il·lustracions en b/n. 645p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
ELS EPISTOLARIS DE CARLES RAHOLA. Antologia de cartes de cent corresponsals 1901-1939 - Barcelona 1998 - Il·lustrat
Rahola, Carles - ARAGÓ, Narcís-Jordi
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 1998. Biblioteca Abat Oliba, 191 Il·lustracions en b/n. 645p. 4t. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar.
Madrid, Edit. Calambur, 2001. 280p. + desplegable. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Edit. Calambur, 2001. 280p. + desplegable. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
LITTERAE. Nº I. Cuadernos sobre Cultura Escrita. El futuro del libro y el libro del futuro - Madrid 2001
Madrid, Edit. Calambur, 2001. 280p. + desplegable. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Zaragoza, Edit. Libros Pórtico, 1996. 158p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Zaragoza, Edit. Libros Pórtico, 1996. 158p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
PAPELES, PÁGINAS, LETRAS Un libro en conversación con su lector - Zaragoza 1996
(Trueba, D, - Vila.Matas, E. - Puertolas, S.)
Zaragoza, Edit. Libros Pórtico, 1996. 158p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Girona, Edit. Ajuntament Sant Gregori, 1986. Fulls d'història de la parròquia i el poble. Il·lustracions en color. 393p. 4t. Similpell estampada amb sobrecoberta editorial...
Girona, Edit. Ajuntament Sant Gregori, 1986. Fulls d'història de la parròquia i el poble. Il·lustracions en color. 393p. 4t. Similpell estampada amb sobrecoberta editorial...
SANT GREGORI - Girona 1986 - Il·lustrat
CALZADA, Josep
Girona, Edit. Ajuntament Sant Gregori, 1986. Fulls d'història de la parròquia i el poble. Il·lustracions en color. 393p. 4t. Similpell estampada amb sobrecoberta editorial...
Barcelona, Edit. Hereus J.M. Razquin, 1998. 575p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Hereus J.M. Razquin, 1998. 575p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
GENT DE LA SEGARRA - Barcelona 1998
RAZQUIN, Josep M.
Barcelona, Edit. Hereus J.M. Razquin, 1998. 575p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Alacant, Edit. Ajuntament d'Alcoi, 2019. 411p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Alacant, Edit. Ajuntament d'Alcoi, 2019. 411p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
DES DEL MEU RACÓ. Selecció d'articles, estudis i ressenyes - Alacant 2019
REIG, Eugeni S.
Alacant, Edit. Ajuntament d'Alcoi, 2019. 411p. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Clascar i Sanou, Frederic - MAS I SOLENCH, Josep M
RASICO, Philip D.
ALCOVER, Antoni M.
DURÁN Y SANPERE, A.
ULLMANN, Stephen
Rahola, Carles - ARAGÓ, Narcís-Jordi
(Trueba, D, - Vila.Matas, E. - Puertolas, S.)
CALZADA, Josep
RAZQUIN, Josep M.
REIG, Eugeni S.