Barcelona, Edicions 62, 1987. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 98. Pròleg de Jaume Melendres. 63 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1987. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 98. Pròleg de Jaume Melendres. 63 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
GUILLEM TELL. Adaptació lliure de Francesc Nel·lo - Barcelona 1988
SCHILLER, Friedrich - NEL·LO, Francesc
Barcelona, Edicions 62, 1987. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 98. Pròleg de Jaume Melendres. 63 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1987. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 102. Pròleg de Jaume Melendres. 89 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, Edicions 62, 1987. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 102. Pròleg de Jaume Melendres. 89 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició....
VINT PER VINT - Barcelona 1987 - 1a edició
BARBERO, Joan
Barcelona, Edicions 62, 1987. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 102. Pròleg de Jaume Melendres. 89 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 104. Pròleg de J. Sanchis Sinisterra. 59 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 104. Pròleg de J. Sanchis Sinisterra. 59 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a...
DINS LA SEVA MEMÒRIA - Barcelona 1988 - 1a edició
BELBEL, Sergi
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 104. Pròleg de J. Sanchis Sinisterra. 59 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a...
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 107. 94 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 107. 94 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
CAVALLS DE MAR - Barcelona 1988 - 1a edició
SIRERA, Josep Lluís - SIRERA, Rodolf
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 107. 94 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 108. Pròleg de Joan Anton Benach. 125 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 108. Pròleg de Joan Anton Benach. 125 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició....
VADOR - Barcelona 1988 - 1a edició
MUÑOZ PUJOL, Josep Maria (Salvador Dalí)
Barcelona, Edicions 62, 1988. Els llibres de l'escorpí / Teatre. El Galliner, 108. Pròleg de Joan Anton Benach. 125 p. 8è menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar. 1a edició....
Barcelona, Edit. UB, 1974. 56p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. UB, 1974. 56p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
TOPONÍMIA CATALANA. Assaig de bibliografia - Barcelona 1974
MOREU-REY, Enric
Barcelona, Edit. UB, 1974. 56p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Paris, Edit. Mouton, 1974. 148p. 4º. Rústica editorial. Book in English. Muy buen ejemplar.
Paris, Edit. Mouton, 1974. 148p. 4º. Rústica editorial. Book in English. Muy buen ejemplar.
LANGUAGES IN CONTACT. Findings and problems - Paris 1974
Paris, Edit. Mouton, 1974. 148p. 4º. Rústica editorial. Book in English. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans, 2006. Biblioteca Filològica, LVI. II Jornada de l'Associació d'Amics del Professor Antoni M. Badia i Margarit (Barcelona, 20 d'octubre de...
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans, 2006. Biblioteca Filològica, LVI. II Jornada de l'Associació d'Amics del Professor Antoni M. Badia i Margarit (Barcelona, 20 d'octubre de...
CAP A ON VA LA SOCIOLINGÜÍSTICA? - Barcelona 2006
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans, 2006. Biblioteca Filològica, LVI. II Jornada de l'Associació d'Amics del Professor Antoni M. Badia i Margarit (Barcelona, 20 d'octubre de...
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans / Secció Filològica, 2011. 61 p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans / Secció Filològica, 2011. 61 p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
ACTES INAUGURALS DEL CENTENARI DE LA SECCIÓ FILOLÒGICA DE L'INSTITUT D'ESTUDIS CATALANS (1911-2011) - Barcelona 2011
Barcelona, Institut d'Estudis Catalans / Secció Filològica, 2011. 61 p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 1997. 226p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 1997. 226p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
DOCUMENTS NORMATIUS 1962-1996 - Barcelona 1997
Barcelona, Edit. IEC, 1997. 226p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2003. 87p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2003. 87p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
DOCUMENTS DE LA SECCIÓ FILOLÒGICA, IV - Barcelona 2003
Barcelona, Edit. IEC, 2003. 87p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Buenos aires, Edit. Losada, 1964. 262p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado y con leve pérdida superior. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
Buenos aires, Edit. Losada, 1964. 262p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado y con leve pérdida superior. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
GRAMÁTICA CASTELLANA. Segundo curso - Buenos aires 1964
ALONSO, Amado
Buenos aires, Edit. Losada, 1964. 262p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada, levemente rozado y con leve pérdida superior. Interior en buen estado. Buen ejemplar.
SCHILLER, Friedrich - NEL·LO, Francesc
BARBERO, Joan
BELBEL, Sergi
SIRERA, Josep Lluís - SIRERA, Rodolf
MUÑOZ PUJOL, Josep Maria (Salvador Dalí)
MOREU-REY, Enric
ALONSO, Amado