Palma de Mallorca, Moll, 1956. Biblioteca Raixa. 112 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
Palma de Mallorca, Moll, 1956. Biblioteca Raixa. 112 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
TANA O LA FELICITAT - Palma de Mallorca 1956 - 1ª ed.
CAPMANY, Maria-Aurèlia
Palma de Mallorca, Moll, 1956. Biblioteca Raixa. 112 p. 2 f. Petit 8è. Rústica editorial una mica gastada. Bon exemplar. 1a edició. First edition
Lleida, Edit. Virgili & Pagès, 1990. Selecció i muntatge Roser Font i Ramón Turull. Pròleg Josep M. Razquin. 95p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. Virgili & Pagès, 1990. Selecció i muntatge Roser Font i Ramón Turull. Pròleg Josep M. Razquin. 95p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
ESPÍGOL. Recull de Poemes. Festa de Sant Magí cervera - Lleida 1990
RABELL RIERA, Emili
Lleida, Edit. Virgili & Pagès, 1990. Selecció i muntatge Roser Font i Ramón Turull. Pròleg Josep M. Razquin. 95p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. Virgili & Pagès, 1989. Biblioteca de Cervera i la Segarra. Sèrie Tibau. Pròleg de Josep M. Razquín.104p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Lleida, Edit. Virgili & Pagès, 1989. Biblioteca de Cervera i la Segarra. Sèrie Tibau. Pròleg de Josep M. Razquín.104p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
ANTOLOGIA - Lleida 1989
SOLSONA, Isabel
Lleida, Edit. Virgili & Pagès, 1989. Biblioteca de Cervera i la Segarra. Sèrie Tibau. Pròleg de Josep M. Razquín.104p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Octaedro, 1993. Ilustraciones en b/n. Selección y notas José Calero y Francisco Gomariz.. 350p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Octaedro, 1993. Ilustraciones en b/n. Selección y notas José Calero y Francisco Gomariz.. 350p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
AMÉRICA EN EL CORAZÓN 3. Antología Literaria - Barcelona 1993 - Ilustrado
Barcelona, Edit. Octaedro, 1993. Ilustraciones en b/n. Selección y notas José Calero y Francisco Gomariz.. 350p. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2019. 75p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. IEC, 2019. 75p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
JORNADES DE LA SECCIÓ FILOLÒGICA DE L'INSTITUT D'ESTUDIS CATALANS A SUECA - Barcelona 2019
Barcelona, Edit. IEC, 2019. 75p. 4t. Rústica editorial. Molt bon exemplar.
Editorial Franciscana Aranzazu, 1975. Fotografías a color fuera-texto. 112 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Editorial Franciscana Aranzazu, 1975. Fotografías a color fuera-texto. 112 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
ARANZAZU - s/l 1975 - Ilustrado
ANASAGASTI, Pedro de
Editorial Franciscana Aranzazu, 1975. Fotografías a color fuera-texto. 112 p. 8º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 2008. Textos de Belascoain a Viboldone. 146p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 2008. Textos de Belascoain a Viboldone. 146p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
MONTSERRAT ÉS VOSTRE - Barcelona 2008
ESCARRÉ, Aureli M.
Barcelona, Edit. Abadia Montserrat, 2008. Textos de Belascoain a Viboldone. 146p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Editorial Barcino, 1956. Col·lecció Popular Barcino, 177. 145 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast a la coberta. Interior en perfecte estat. Bon...
Barcelona, Editorial Barcino, 1956. Col·lecció Popular Barcino, 177. 145 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast a la coberta. Interior en perfecte estat. Bon...
RESUM D'HISTÒRIA DE CATALUNTA - Barcelona 1956
SOLDEVILA, Ferran
Barcelona, Editorial Barcino, 1956. Col·lecció Popular Barcino, 177. 145 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Desgast a la coberta. Interior en perfecte estat. Bon...
Gijón, Edit. Trea, 1997. 269. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Gijón, Edit. Trea, 1997. 269. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
EL REGISTRO DE LA MEMORIA. EL DEPÓSITO LEGAL y las BIBLIOGRAFÍAS NACIONALES - Gijón 1997
CORDÓN GARCÍA, José A.
Gijón, Edit. Trea, 1997. 269. 4º. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1927. Biblioteca Catalònia, 8. 203 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1927. Biblioteca Catalònia, 8. 203 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
SAMUEL. Història d'un bon dependent, lladre i màrtir - Barcelona 1927 - 1a edició
NAVARRO COSTABELLA, J.
Barcelona, Llibreria Catalònia, 1927. Biblioteca Catalònia, 8. 203 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Desgast que no dificulta la lectura. Bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
València, Edit. VIII Congreso Historia Corona Aragón, 1973. Tirada a part, de la pàg. 107 a la 116. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
València, Edit. VIII Congreso Historia Corona Aragón, 1973. Tirada a part, de la pàg. 107 a la 116. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
BIBLIOTECA D'UN CATEDRÀTIC DE LLENGÜES CLÀSSIQUES AL S. XVI - València 1973
CASAS, Josep M.
València, Edit. VIII Congreso Historia Corona Aragón, 1973. Tirada a part, de la pàg. 107 a la 116. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar.
Barcelona, Paralelo Sur Edicones, 2009. Col·lecció Garbí, 12. 82 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Paralelo Sur Edicones, 2009. Col·lecció Garbí, 12. 82 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
LA JOGUINA D'UN DIA TOT JUST DESEMBOLICAT - Barcelona 2009 - 1a edició
BALLESTEROS, Josep
Barcelona, Paralelo Sur Edicones, 2009. Col·lecció Garbí, 12. 82 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. 1st edition.
CAPMANY, Maria-Aurèlia
RABELL RIERA, Emili
SOLSONA, Isabel
ANASAGASTI, Pedro de
ESCARRÉ, Aureli M.
SOLDEVILA, Ferran
CORDÓN GARCÍA, José A.
NAVARRO COSTABELLA, J.
CASAS, Josep M.
BALLESTEROS, Josep