Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2024. Fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Madola (Barcelona,...
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2024. Fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Madola (Barcelona,...
UN FOC MIL·LENARI - Barcelona 2024 - Il·lustrat
MADOLA
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2024. Fotografies a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable. Madola (Barcelona,...
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Can Framis, 2023. Làmines a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes i protector transparent. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Can Framis, 2023. Làmines a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes i protector transparent. Bon paper. Molt bon exemplar,...
JOAN CLARET I JOAN VILACASAS - Barcelona 2023 - Il·lustrat
CLARET, Joan - VILACASAS, Joan
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Can Framis, 2023. Làmines a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes i protector transparent. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2023. Làmines a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2023. Làmines a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
SANTI MOIX. LA COSTA DELS MOSQUITS. Una antològica (1998-2022) - Barcelona 2023 - Il·lustrat
MOIX, Santi
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2023. Làmines a color f-t. s/p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2022. Làmines a color f-t. 141 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2022. Làmines a color f-t. 141 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
DE PROUST A MARSANS. A LA RECERCA DEL TEMPS PERDUT - Barcelona 2022 - Molt il·lustrat
MARSANS, Luis
Barcelona, Fundació Vila-Casas, Espai VolArt, 2022. Làmines a color f-t. 141 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Palafrugell, Fundació Vila-Casas, Museu Can Mario, 2025. Fotografies i làmines a color. s/p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Palafrugell, Fundació Vila-Casas, Museu Can Mario, 2025. Fotografies i làmines a color. s/p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
RITME I MATÈRIA - Palafrugell 2025 - Il·lustrat
MARTÍ, Marcel
Palafrugell, Fundació Vila-Casas, Museu Can Mario, 2025. Fotografies i làmines a color. s/p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Curial, 1978-9. Col. La mata de jonc, 10 i 11. Edició de Núria Pi-Sunyer de Carrasco. 252p + 245p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. "El Consell...
Barcelona, Curial, 1978-9. Col. La mata de jonc, 10 i 11. Edició de Núria Pi-Sunyer de Carrasco. 252p + 245p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. "El Consell...
MEMÒRIES DE L'EXILI.(2 vol. - Complet) - Barcelona 1978-9
PI SUNYER, Carles
Barcelona, Curial, 1978-9. Col. La mata de jonc, 10 i 11. Edició de Núria Pi-Sunyer de Carrasco. 252p + 245p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. "El Consell...
Madrid, Ediciones Cátedra, Universitat de València, 2000. Frónesis. Edición de Desiderio Navarro. 300 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Madrid, Ediciones Cátedra, Universitat de València, 2000. Frónesis. Edición de Desiderio Navarro. 300 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
LA SEMIOSFERA III. Semiótica de las artes y de la cultura - Madrid 2000
LOTMAN, Iuri M.
Madrid, Ediciones Cátedra, Universitat de València, 2000. Frónesis. Edición de Desiderio Navarro. 300 p. 8º mayor. Rústica editorial. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Galaxia Gutenberg, Círculo de Lectores, 2010. 635 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Galaxia Gutenberg, Círculo de Lectores, 2010. 635 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
SIMONE DE BEAUVOIR, contra todo y contra todos - Barcelona 2010
Beauvoir, Simone de - SALLENAVE, Danièle
Barcelona, Galaxia Gutenberg, Círculo de Lectores, 2010. 635 p. 8º mayor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Empúries, 2011. Biblioteca Universal Empúries, 239. 355 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Empúries, 2011. Biblioteca Universal Empúries, 239. 355 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
BARCELONA 1700 - Barcelona 2011
GARCIA ESPUCHE, Albert
Barcelona, Empúries, 2011. Biblioteca Universal Empúries, 239. 355 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Centre d'Arts Santa Mònica, 2013. Fotografies a color. 173 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Centre d'Arts Santa Mònica, 2013. Fotografies a color. 173 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
LES DISTÀNCIES D'EUROPA - Barcelona 2013 - Il·lustrat
SKRABEC, Simona (ed.)
Barcelona, Centre d'Arts Santa Mònica, 2013. Fotografies a color. 173 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Centre d'Arts Santa Mònica, 2008. Fotografies a color i plànols en b/n f-t. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Centre d'Arts Santa Mònica, 2008. Fotografies a color i plànols en b/n f-t. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
ARQUITECTURES SENSE LLOC 1968-2008 - Barcelona 2008 - Il·lustrat
Barcelona, Centre d'Arts Santa Mònica, 2008. Fotografies a color i plànols en b/n f-t. s/p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Bon paper. Molt bon exemplar,...
Tesalónica, Museum Contemporary Art Costakis Col., 2001. Numerosas ilustraciones en color y negro. 394p. 4º mayot. Cartoné editorial ilustrado. Texto en griego, ruso e inglés....
Tesalónica, Museum Contemporary Art Costakis Col., 2001. Numerosas ilustraciones en color y negro. 394p. 4º mayot. Cartoné editorial ilustrado. Texto en griego, ruso e inglés....
CONSTRUCTION. TATLIN AND AFTER - Tesalónica 2001 - Muy ilustrado
Tatlin, Vladímit, et al
Tesalónica, Museum Contemporary Art Costakis Col., 2001. Numerosas ilustraciones en color y negro. 394p. 4º mayot. Cartoné editorial ilustrado. Texto en griego, ruso e inglés....
MADOLA
CLARET, Joan - VILACASAS, Joan
MOIX, Santi
MARSANS, Luis
MARTÍ, Marcel
PI SUNYER, Carles
LOTMAN, Iuri M.
Beauvoir, Simone de - SALLENAVE, Danièle
GARCIA ESPUCHE, Albert
SKRABEC, Simona (ed.)
Tatlin, Vladímit, et al