BBarcelona, Edit. Lib. Catalonia, s/f. "La langue catalane étant peu répandue, l'auteur a pensé faire un auto-compte-rendu de son oeuvre". 51p. 8º mayor. Rústica editorial muda...
BBarcelona, Edit. Lib. Catalonia, s/f. "La langue catalane étant peu répandue, l'auteur a pensé faire un auto-compte-rendu de son oeuvre". 51p. 8º mayor. Rústica editorial muda...
LA RACE - Barcelona c. 1930 - En français
ROSSELL I VILAR, M.
BBarcelona, Edit. Lib. Catalonia, s/f. "La langue catalane étant peu répandue, l'auteur a pensé faire un auto-compte-rendu de son oeuvre". 51p. 8º mayor. Rústica editorial muda...
Tarragona, Museu d'Art Modern de la Diputació de Tarragona, 2021. Fotografies a color. 67 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Tarragona, Museu d'Art Modern de la Diputació de Tarragona, 2021. Fotografies a color. 67 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
EL LLOC - Tarrahoga 2021 - Il·lustrat
ROM, Joan
Tarragona, Museu d'Art Modern de la Diputació de Tarragona, 2021. Fotografies a color. 67 p. 4t menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Patronat Municipal de Cultura de Mataró - Editorial Alta Fulla, 1986. Fotografies en b/n. 138 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
Barcelona, Patronat Municipal de Cultura de Mataró - Editorial Alta Fulla, 1986. Fotografies en b/n. 138 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
COOPERATIVISME I MOVIMENT OBRER. L'exemple de la Cooperativa del Vidre de Mataró (1920-1944) - Barcelona 1986 - Il·lustrat
COLOMER I ROVIRA, Margarida
Barcelona, Patronat Municipal de Cultura de Mataró - Editorial Alta Fulla, 1986. Fotografies en b/n. 138 p. 8º. Rústica editorial il·lustrada. Un pèl gastat. Bon exemplar.
London, Chatto & Windus, 2024. Not the End of the World: How We Can Be the First Generation to Build a Sustainable Planet339 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy...
London, Chatto & Windus, 2024. Not the End of the World: How We Can Be the First Generation to Build a Sustainable Planet339 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy...
NOT THE END OF THE WORLD - London 2024
RITCHIE, Hannah
London, Chatto & Windus, 2024. Not the End of the World: How We Can Be the First Generation to Build a Sustainable Planet339 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy...
Catarroja-Barcelona, Editorial Afers, 2001. Col. Personatges, 5. 245 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Catarroja-Barcelona, Editorial Afers, 2001. Col. Personatges, 5. 245 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
PERE COROMINES - Catarroja-Barcelona 2001
Coromines, Pere - IZQUIERDO, Santiago
Catarroja-Barcelona, Editorial Afers, 2001. Col. Personatges, 5. 245 p. 8è major. Tela editorial amb sobrecoberta il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Alta Fulla, 1978. Biblioteca, Sèrie A, 2. Traducció catalana i pròleg d'A. Rovira i Virgili. Amb una biografia de l'autor. Presentació d'A. Jutglar. 151 p. 8è....
Barcelona, Alta Fulla, 1978. Biblioteca, Sèrie A, 2. Traducció catalana i pròleg d'A. Rovira i Virgili. Amb una biografia de l'autor. Presentació d'A. Jutglar. 151 p. 8è....
LA QÜESTIÓ DE CATALUNYA - Barcelona 1978
PI I MARGALL, Francesc
Barcelona, Alta Fulla, 1978. Biblioteca, Sèrie A, 2. Traducció catalana i pròleg d'A. Rovira i Virgili. Amb una biografia de l'autor. Presentació d'A. Jutglar. 151 p. 8è....
Barcelona, Alta Fulla, 1978. Biblioteca, Sèrie A, 1. Presentació d'A. Jutglar. S'inclou el pròleg de l'edició castellana de 1902. 342 p. 8è. Holandesa editorial il·lustrada. Un...
Barcelona, Alta Fulla, 1978. Biblioteca, Sèrie A, 1. Presentació d'A. Jutglar. S'inclou el pròleg de l'edició castellana de 1902. 342 p. 8è. Holandesa editorial il·lustrada. Un...
LO CATALANISME - Barcelona 1978
ALMIRALL, Valentí
Barcelona, Alta Fulla, 1978. Biblioteca, Sèrie A, 1. Presentació d'A. Jutglar. S'inclou el pròleg de l'edició castellana de 1902. 342 p. 8è. Holandesa editorial il·lustrada. Un...
Barcelona, Editorial Barcino, 1927. Col·lecció Popular Barcino, XXIII. Adaptació de C. A. Jordana. 60 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Ex-libris. Algunes taques...
Barcelona, Editorial Barcino, 1927. Col·lecció Popular Barcino, XXIII. Adaptació de C. A. Jordana. 60 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Ex-libris. Algunes taques...
SAKUNTALA - Barcelona 1927 - 1ª edició en català
KALIDASA
Barcelona, Editorial Barcino, 1927. Col·lecció Popular Barcino, XXIII. Adaptació de C. A. Jordana. 60 p. 8è menor. Rústica editorial il·lustrada. Ex-libris. Algunes taques...
Barcelona, Acantilado, 2019. Col. El Acantilado, 398. Láminas a color f-t. 90 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Acantilado, 2019. Col. El Acantilado, 398. Láminas a color f-t. 90 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
GOYA - Barcelona 2019 - Ilustrado
Goya - ANDRIC, Ivo
Barcelona, Acantilado, 2019. Col. El Acantilado, 398. Láminas a color f-t. 90 p. 8º. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. Traducció i comentaris de Josep Maria de Sagarra. Edició bilingüe. 1185 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Paper de Bíblia. Molt bon exemplar,...
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. Traducció i comentaris de Josep Maria de Sagarra. Edició bilingüe. 1185 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Paper de Bíblia. Molt bon exemplar,...
LA DIVINA COMÈDIA - Barcelona 2000 - Edició bilingüe - 1a edició
DANTE ALIGHIERI - Sagarra, J. M (trad.)
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. Traducció i comentaris de Josep Maria de Sagarra. Edició bilingüe. 1185 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrat. Paper de Bíblia. Molt bon exemplar,...
Madrid, Ediciones de la Piqueta, 1980. Ilustraciones en b/n. 126 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Madrid, Ediciones de la Piqueta, 1980. Ilustraciones en b/n. 126 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
DE QUÉ VAN LAS COMUNAS - Madrid 1980 - Ilustrado
RIBAS, Pepe
Madrid, Ediciones de la Piqueta, 1980. Ilustraciones en b/n. 126 p. 8è. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Rata, 2017. Edició a cura de Glòria Bordons. Epíleg de Vicenç Altaió. 303 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Rata, 2017. Edició a cura de Glòria Bordons. Epíleg de Vicenç Altaió. 303 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
POEMES INÈDITS. Gual permanent / Mapa de lluites - Barcelona 2017 - 1a edició
BROSSA, Joan
Barcelona, Rata, 2017. Edició a cura de Glòria Bordons. Epíleg de Vicenç Altaió. 303 p. 8è. Rústica editorial amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
ROSSELL I VILAR, M.
ROM, Joan
COLOMER I ROVIRA, Margarida
RITCHIE, Hannah
Coromines, Pere - IZQUIERDO, Santiago
PI I MARGALL, Francesc
ALMIRALL, Valentí
KALIDASA
Goya - ANDRIC, Ivo
DANTE ALIGHIERI - Sagarra, J. M (trad.)
RIBAS, Pepe
BROSSA, Joan