Barcelona, El Acantilado, 2000. Colección El Acantilado nº 21. 138p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, El Acantilado, 2000. Colección El Acantilado nº 21. 138p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
EL INQUILINO - Barcelona 2000
CERCAS, Javier
Barcelona, El Acantilado, 2000. Colección El Acantilado nº 21. 138p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Quaderns Crema, 2002. A cura de Javier Cercas i Ponç Puigdevall. Fotografies en negre dins el text. 166 p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt...
Barcelona, Quaderns Crema, 2002. A cura de Javier Cercas i Ponç Puigdevall. Fotografies en negre dins el text. 166 p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt...
ALBUM GALMES - Barcelona 2002 - Molt il·lustrat
GALMÉS, Gabriel
Barcelona, Quaderns Crema, 2002. A cura de Javier Cercas i Ponç Puigdevall. Fotografies en negre dins el text. 166 p. Gran 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt...
Barcelona, Edit. Quaderns Crema, 1986. 117p. 1f. 8è menor Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition.
Barcelona, Edit. Quaderns Crema, 1986. 117p. 1f. 8è menor Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition.
PARFAIT AMOUR - Barcelona 1986 - 1ª ed.
GALMÉS, Gabriel
Barcelona, Edit. Quaderns Crema, 1986. 117p. 1f. 8è menor Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar. 1a edició. First edition.
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. 226 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. First edition
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. 226 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. First edition
UNA CARA MANLLEVADA - Barcelona 2000 - 1º edició
GALMÉS, Gabriel
Barcelona, Quaderns Crema, 2000. 226 p. 3 f. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1ª edició. First edition
Madrid, Edit. El Croquis, 1996. Numerosas ilustraciones en color. 186 p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Book in English and Spanish. ISBN: 2910005466344
Madrid, Edit. El Croquis, 1996. Numerosas ilustraciones en color. 186 p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Book in English and Spanish. ISBN: 2910005466344
EL CROQUIS. Arquitectura y Diseño nº 80. Daniel Libeskind. 1987-1996. - Madrid 1996 - Muy ilustrado
Daniel Libeskind
Madrid, Edit. El Croquis, 1996. Numerosas ilustraciones en color. 186 p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Book in English and Spanish. ISBN: 2910005466344
Barcelona, Biblioteca Catalunya, 2006. Una repicada forta de campanes a favor de la llengua catalana. Catàleg de l'exposició en motiu del centenari del I Congrés Internacionalde...
Barcelona, Biblioteca Catalunya, 2006. Una repicada forta de campanes a favor de la llengua catalana. Catàleg de l'exposició en motiu del centenari del I Congrés Internacionalde...
EL CENTENARI DEL PRIMER CONGRÉS INTERNACIONAL DE LA LLENGUA CATALANA - Barcelona 2006 - Il·lustrat
PEREA, M. Pilar
Barcelona, Biblioteca Catalunya, 2006. Una repicada forta de campanes a favor de la llengua catalana. Catàleg de l'exposició en motiu del centenari del I Congrés Internacionalde...
Barcelona, Anagrama, 2006. Biblioteca de la Memoria. Láminas f.t. 254 p. 3 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Anagrama, 2006. Biblioteca de la Memoria. Láminas f.t. 254 p. 3 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
POR ORDEN ALFABÉTICO. Escritores, editores, amigos - Barcelona 2006 - Ilustrado - 1ª edición
HERRALDE, Jorge
Barcelona, Anagrama, 2006. Biblioteca de la Memoria. Láminas f.t. 254 p. 3 h. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada con solapas. Muy buen ejemplar, impecable. 1ª edición. 1st...
Barcelona, Edit. Acantilado, 2002. Traducción Adan Kovacsics. 205 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Acantilado, 2002. Traducción Adan Kovacsics. 205 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
EL DISTRITO DE SINISTRA - Barcelona 2002
BODOR, Adam
Barcelona, Edit. Acantilado, 2002. Traducción Adan Kovacsics. 205 p. 8º mayor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Edit. Fund. Joan Miró, 2008. Nombroses il·lustracions a color. Textos en català, espanyol i anglès d'Eduard Castellet, Francisco González Rodriguez, José Luis Pardo i...
Barcelona, Edit. Fund. Joan Miró, 2008. Nombroses il·lustracions a color. Textos en català, espanyol i anglès d'Eduard Castellet, Francisco González Rodriguez, José Luis Pardo i...
UN COS SENSE LÍMITS - Barcelona 2008 - Molt il·lustrat
Barcelona, Edit. Fund. Joan Miró, 2008. Nombroses il·lustracions a color. Textos en català, espanyol i anglès d'Eduard Castellet, Francisco González Rodriguez, José Luis Pardo i...
Juneda, Editorial Fonoll, 2006. 107 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. First edition.
Juneda, Editorial Fonoll, 2006. 107 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. First edition.
VIURE MATA. Aforismes - Juneda 2006 - 1a edició
CUTILLAS, Abel
Juneda, Editorial Fonoll, 2006. 107 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. First edition.
Barcelona. Edit. Centre d'Art Santa Mònica, 1989. Nombroses il·lustracions en color fora text. 245 p. 4º. Pell editorial. Molt bon exemplar, impecable. BETO DE LA ROCHA - CARLOS...
Barcelona. Edit. Centre d'Art Santa Mònica, 1989. Nombroses il·lustracions en color fora text. 245 p. 4º. Pell editorial. Molt bon exemplar, impecable. BETO DE LA ROCHA - CARLOS...
LE DEMON DES ANGES. 16 ARTISTES "CHICANOS" AL VOLTANT DE "LOS ANGELES" - Barcelona 1989 - Molt il·lustrat
Barcelona. Edit. Centre d'Art Santa Mònica, 1989. Nombroses il·lustracions en color fora text. 245 p. 4º. Pell editorial. Molt bon exemplar, impecable. BETO DE LA ROCHA - CARLOS...
Barcelona, Edicions 62, 1999. Col. El Balancí. 357 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. First edition.
Barcelona, Edicions 62, 1999. Col. El Balancí. 357 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. First edition.
EL MEU SEGLE - Barcelona 1999 - 1ª edició
GRASS, Günter
Barcelona, Edicions 62, 1999. Col. El Balancí. 357 p. 8è. Cartoné editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. First edition.
CERCAS, Javier
GALMÉS, Gabriel
GALMÉS, Gabriel
GALMÉS, Gabriel
Daniel Libeskind
PEREA, M. Pilar
HERRALDE, Jorge
BODOR, Adam
CUTILLAS, Abel
GRASS, Günter