Sabadell, Destino, 2004. Fotografies i làmines a color. Edició bilingüe català-anglès. 370 p. 4º. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar.
Sabadell, Destino, 2004. Fotografies i làmines a color. Edició bilingüe català-anglès. 370 p. 4º. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar.
DALÍ. UNA VIDA DE LLIBRE / DALÍ. A LIFE IN BOOKS - Sabadell 2004 - Molt il·lustrat
Dalí, Salvador
Sabadell, Destino, 2004. Fotografies i làmines a color. Edició bilingüe català-anglès. 370 p. 4º. Cartoné editorial il·lustrat. Bon paper. Molt bon exemplar.
Sabadell, Destino, 2004. Fotografías y láminas a color. Edición bilingüe español-inglés. 370 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Cinta de registro. Faja editorial....
Sabadell, Destino, 2004. Fotografías y láminas a color. Edición bilingüe español-inglés. 370 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Cinta de registro. Faja editorial....
DALÍ. UNA VIDA DE LIBRO / DALÍ. A LIFE IN BOOKS - Sabadell 2004 - Muy ilustrado
Dalí, Salvador
Sabadell, Destino, 2004. Fotografías y láminas a color. Edición bilingüe español-inglés. 370 p. 4º. Cartoné editorial ilustrado. Buen papel. Cinta de registro. Faja editorial....
London-New York, Verso, 2001. Fotografías en b/n. 295 p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
London-New York, Verso, 2001. Fotografías en b/n. 295 p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
CLOSE UP. Iranian Cinema, Past, Present and Future - London-New York 2001 - Ilustrado
DABASHI, Hamid
London-New York, Verso, 2001. Fotografías en b/n. 295 p. 8º mayor apaisado. Rústica editorial ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable. Libro en inglés. Book in English.
Barcelona, Actar, 2002. Moltes fotografies a color f-t. Inclou CD. 267 p. 4º menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Barcelona, Actar, 2002. Moltes fotografies a color f-t. Inclou CD. 267 p. 4º menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
HIDDEN GRAPHICS - Barcelona 2002 - Il·lustrat - Amb CD
Barcelona, Actar, 2002. Moltes fotografies a color f-t. Inclou CD. 267 p. 4º menor. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon exemplar, impecable.
Alella, Ajuntament d'Alella, 2022. Fotografies a color. 183 p. 4º menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès. Nora Ancarola i Jo...
Alella, Ajuntament d'Alella, 2022. Fotografies a color. 183 p. 4º menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès. Nora Ancarola i Jo...
INCERT. PROJECTE IN_CERT. Art, Ciència i Pensament des de la pandèmia - Alella 2022 - Molt il lustrat
Alella, Ajuntament d'Alella, 2022. Fotografies a color. 183 p. 4º menor. Rústica editorial. Molt bon exemplar, impecable. Textos en català, castellà i anglès. Nora Ancarola i Jo...
Madrid, Galaxia Gutenberg - Círculo de Lectores, 2003. Láminas a color f-t. 490 p. 4º menor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar,...
Madrid, Galaxia Gutenberg - Círculo de Lectores, 2003. Láminas a color f-t. 490 p. 4º menor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar,...
EL GRECO - Madrid 2003 - Ilustrado
El Greco
Madrid, Galaxia Gutenberg - Círculo de Lectores, 2003. Láminas a color f-t. 490 p. 4º menor. Cartoné editorial con sobrecubierta ilustrada. Buen papel. Muy buen ejemplar,...
Madrid, Museo Nacional del Prado, 2004. Muchas láminas a color. 539 p. Folio. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, Museo Nacional del Prado, 2004. Muchas láminas a color. 539 p. Folio. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
MANET en el Prado - Madrid 2004 - Muy ilustrado
MANET
Madrid, Museo Nacional del Prado, 2004. Muchas láminas a color. 539 p. Folio. Rústica editorial ilustrada con solapas. Buen papel. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, Edicions 62, 1983. Pròleg de Joaquim Molas. 534 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Alguns subratllats a llapis. Desgast lleu. Bon exemplar.
Barcelona, Edicions 62, 1983. Pròleg de Joaquim Molas. 534 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Alguns subratllats a llapis. Desgast lleu. Bon exemplar.
HISTÒRIA DE LA LLENGUA CATALANA 1. Dels orígens fins al segle XV - Barcelona 1983
NADAL, Josep M. - PRATS, Modest
Barcelona, Edicions 62, 1983. Pròleg de Joaquim Molas. 534 p. 8è major. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Alguns subratllats a llapis. Desgast lleu. Bon exemplar.
Madrid, Asociación Cultural Brumaría, 2003. Fotografías en b/n. 310 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Madrid, Asociación Cultural Brumaría, 2003. Fotografías en b/n. 310 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
BRUMARIA Nº 3 - Madrid 2003 - Ilustrado
Madrid, Asociación Cultural Brumaría, 2003. Fotografías en b/n. 310 p. 4º menor. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar, impecable.
Barcelona, La Campana, 2007. 153 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. "Moments viscuts amb 'Espriu, J. V....
Barcelona, La Campana, 2007. 153 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. "Moments viscuts amb 'Espriu, J. V....
RELACIONS PARTICULARS - Barcelona 2007 - 1a edició
ESPINÀS, Josep M.
Barcelona, La Campana, 2007. 153 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition. "Moments viscuts amb 'Espriu, J. V....
Barcelona, Quaderns Crema, 1996. 217 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Quaderns Crema, 1996. 217 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
EL REI DE LA SELVA - Barcelona 1996 - 1a edició
GALMÉS, Gabriel
Barcelona, Quaderns Crema, 1996. 217 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada amb solapes. Molt bon exemplar, impecable. 1a edició. 1st edition.
Barcelona, Edicions 62, 1997. Col. El Galliner / Teatre, 160. XXV Premi de Teatre Ciutat d'Alcoi. Pròleg de Sergi Belbel. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
Barcelona, Edicions 62, 1997. Col. El Galliner / Teatre, 160. XXV Premi de Teatre Ciutat d'Alcoi. Pròleg de Sergi Belbel. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
ZOWIE - Barcelona 1997 - 1a edició
POMPERMAYER, Sergi
Barcelona, Edicions 62, 1997. Col. El Galliner / Teatre, 160. XXV Premi de Teatre Ciutat d'Alcoi. Pròleg de Sergi Belbel. 105 p. 8è. Rústica editorial il·lustrada. Molt bon...
Dalí, Salvador
Dalí, Salvador
DABASHI, Hamid
El Greco
MANET
NADAL, Josep M. - PRATS, Modest
ESPINÀS, Josep M.
GALMÉS, Gabriel
POMPERMAYER, Sergi