Donostia, Edit. Dip. Foral Guipuzkoa, 2004. Numerosas ilustraciones en b/n. 72p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en Euskera, castellano e inglés.
Donostia, Edit. Dip. Foral Guipuzkoa, 2004. Numerosas ilustraciones en b/n. 72p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en Euskera, castellano e inglés.
ZEHAR. Nº 52. Radicales domésticos - Donostia 2004 - Muy ilustrada
Donostia, Edit. Dip. Foral Guipuzkoa, 2004. Numerosas ilustraciones en b/n. 72p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en Euskera, castellano e inglés.
Donostia, Edit. Dip. Foral Guipuzkoa, 2003. Numerosas ilustraciones en b/n. 65p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en Euskera, castellano e inglés.
Donostia, Edit. Dip. Foral Guipuzkoa, 2003. Numerosas ilustraciones en b/n. 65p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en Euskera, castellano e inglés.
ZEHAR. Nº 51. Resistencia y creación - Donostia 2003 - Muy ilustrada
Donostia, Edit. Dip. Foral Guipuzkoa, 2003. Numerosas ilustraciones en b/n. 65p. Folio. Rústica editorial ilustrada. Muy buen ejemplar. Libro en Euskera, castellano e inglés.
Barcelona, Edit. ILC, 1988. Il·lustracions en b/n. 118p. 4t.major. Rústica editorial, amb vores gastades. Bon exemplar. Book in English. Obres de Llorenç Villalonga, Miquel...
Barcelona, Edit. ILC, 1988. Il·lustracions en b/n. 118p. 4t.major. Rústica editorial, amb vores gastades. Bon exemplar. Book in English. Obres de Llorenç Villalonga, Miquel...
CATALAN WRITING 2 - Barcelona 1988 - Il·lustrat
(Llorenç Villalonga, J. V. Foix, etc.
Barcelona, Edit. ILC, 1988. Il·lustracions en b/n. 118p. 4t.major. Rústica editorial, amb vores gastades. Bon exemplar. Book in English. Obres de Llorenç Villalonga, Miquel...
Madrid, Edit. Ozono, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 72p. Folio. Rústica editorial ilustrada, con lomo levemente rozado. Buen ejemplar. Entrevista a Aranguren, Polémico...
Madrid, Edit. Ozono, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 72p. Folio. Rústica editorial ilustrada, con lomo levemente rozado. Buen ejemplar. Entrevista a Aranguren, Polémico...
OZONO. Nº 38 - Madrid 1978 - Muy ilustrado
Madrid, Edit. Ozono, 1978. Numerosas ilustraciones en b/n. 72p. Folio. Rústica editorial ilustrada, con lomo levemente rozado. Buen ejemplar. Entrevista a Aranguren, Polémico...
Barcelona, Edit. Lo Fornis, 1984. Poemas de P. Salinas, D. de la Cámara, etc. s/p. 4ºmayor. Rústica editorial ilustrada, algo deslucido. Ciclostilado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Edit. Lo Fornis, 1984. Poemas de P. Salinas, D. de la Cámara, etc. s/p. 4ºmayor. Rústica editorial ilustrada, algo deslucido. Ciclostilado. Muy buen ejemplar.
LO FORNIS. Nº XXVI - XXVII - Barcelona 1984
Salinas, P.
Barcelona, Edit. Lo Fornis, 1984. Poemas de P. Salinas, D. de la Cámara, etc. s/p. 4ºmayor. Rústica editorial ilustrada, algo deslucido. Ciclostilado. Muy buen ejemplar.
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Entorn de Txhèkov, per Joaquim Molas, Xavier Fàbregas i...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Entorn de Txhèkov, per Joaquim Molas, Xavier Fàbregas i...
SERRA D'OR Núm. 238-239 - Juliol 1979
(Txèkhov, Serrahima, etc.)
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Entorn de Txhèkov, per Joaquim Molas, Xavier Fàbregas i...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Sobre la campanya Catalunya desembre 1938-febrer 1939, per...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Sobre la campanya Catalunya desembre 1938-febrer 1939, per...
SERRA D'OR Núm. 233 - Febrer 1979
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Sobre la campanya Catalunya desembre 1938-febrer 1939, per...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Georges Bernanos a Mallorc, per Pietro Copiz, Epítola moral a...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Georges Bernanos a Mallorc, per Pietro Copiz, Epítola moral a...
SERRA D'OR Núm. 232 - Gener 1979
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Georges Bernanos a Mallorc, per Pietro Copiz, Epítola moral a...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 19. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Ventura Gassol, per Montserrat Roig, Homenatge a Vicente...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 19. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Ventura Gassol, per Montserrat Roig, Homenatge a Vicente...
SERRA D'OR Núm. 217 - Octubre 1977 - A VALÈNCIA COM A BARCELONA
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 19. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Ventura Gassol, per Montserrat Roig, Homenatge a Vicente...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Els clergues escriptors davant la guerra civil (i 2), per...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Els clergues escriptors davant la guerra civil (i 2), per...
SERRA D'OR Núm. 216 - Setembre 1977 - 11 DE SETEMBRE. MÉS D'UN MILIÓ DE VEUS
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1977. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Els clergues escriptors davant la guerra civil (i 2), per...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1974. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Catalans a l'Annapurna, per Jaume Fuster. Sobre Guimerà: Pere...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1974. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Catalans a l'Annapurna, per Jaume Fuster. Sobre Guimerà: Pere...
SERRA D'OR Núm. 180 - Setembre 1974 CATALANS A L'ANNAPURNA. PRESÈNCIA D'ÀNGEL GUIMERÀ
(Àngel Guimerà)
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrat, 1974. 4t. Rústica editorial il·lustrada. Bon exemplar. Articles: Catalans a l'Annapurna, per Jaume Fuster. Sobre Guimerà: Pere...
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrrat, 10 d'octubre de 1990. Textos de Josep Borrell, Joan Triadú, Vidal Vidal, Jaume Pont, Miquel Pueyo, etc. 80 p. Gran 4t....
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrrat, 10 d'octubre de 1990. Textos de Josep Borrell, Joan Triadú, Vidal Vidal, Jaume Pont, Miquel Pueyo, etc. 80 p. Gran 4t....
SERRA D'OR Núm. 370, 10 d'octubre de 1990 - PONENT, CULTURA I LLETRES
Barcelona, Publicacions de l'Abadia de Montserrrat, 10 d'octubre de 1990. Textos de Josep Borrell, Joan Triadú, Vidal Vidal, Jaume Pont, Miquel Pueyo, etc. 80 p. Gran 4t....
(Llorenç Villalonga, J. V. Foix, etc.
Salinas, P.
(Txèkhov, Serrahima, etc.)
(Àngel Guimerà)